Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Buhahaha i to ma być wyrok,śmiech na sali-to ja się pytam jak w tym kraju ma byc ład i porzadek-smierć za śmierć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sędzia który go wypuścił powinien razem z nim siedzieć w jednej celi i bawić się jego ptakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Buhahaha i to ma być wyrok,śmiech na sali-to ja się pytam jak w tym kraju ma byc ład i porzadek-smierć za śmierć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Widac ze mamy do czynienia z KATOLIKIEM pacholkiem Rydzyka..Smierc za smierc to wasze ulubione haslo..Ty kur....wa deb***u pierdo...ny..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabrałeś rodzicom córkę a dzieciom matkę mam nadzieje,że zgnijesz w tym więzieniu -szkoda tylko że kara jest zbyt łagodna jak do czynu !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem w stanie zrozumieć tej bulwersująco niskiej kary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
Widac ze mamy do czynienia z KATOLIKIEM pacholkiem Rydzyka..Smierc za smierc to wasze ulubione haslo..Ty kur....wa deb***u pierdo...ny..
A Ty co szm**ato,może pedofil jesteś??,nie mam nic wspólnego z radyjkiem ojca rodzynka i takich chamów jak Ty powinno się odstrzelać,bo też gotów jesteś krzywdę komus albo sobie zrobic-lecz się na nogi bo na łeb za późno.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może go chociaż zgwałcą w tym więzieniu?.. no z raz ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za poderżnięcie gardła dostał 15 lat??? Przecież ta zbrodnia kiedy sprawca działa ze szczególnym okrucieństwem kwalifikuje się na dożywocie lub co najmniej 25 lat bez możliwości ubiegania się o przedterminowe warunkowe więzienie. Prawo a zwłaszcza prawo karne ma przynosić obywatelom poczucie sprawiedliwości i bezpieczeństwa a z drugiej strony musi być bezwzględne dla takich bandytów jak ten zwyrodnialec. Najlepiej go uniewinnić bo przecież był w stanie nietrzeźwości a to już podlega pod instytucje niepoczytalności. CHORY KRAJ I CHORE PRAWO - DLA BANDYTÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam powinno być oczywiście warunkowe przedterminowe zwolnienie. -)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to zła kobieta była....Uprzedzę wszystkich że gwałcony nie będzie.To wysoki paragraf tacy nie są ruszani,to wyższa elita.Git człowiek.To nie jakiś pedofil,czy zboczek.Szacun miał będzie bo twardy był.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo i Sprawiedliwość! kto je widział w tym dzikim kraju?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gośc napisał:
A Ty co szm**ato,może pedofil jesteś??,nie mam nic wspólnego z radyjkiem ojca rodzynka i takich chamów jak Ty powinno się odstrzelać,bo też gotów jesteś krzywdę komus albo sobie zrobic-lecz się na nogi bo na łeb za późno.........
Masz czy nie masz malo mnie to obchodzi ale wiem ze tobie sie nalezy cos takiego upierdo........lenie tego pustego lba poki czas ty odpadzie atomowy..Szkoda ze cie matka nie udusila w chwili narodzin mlodociany geju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
Masz czy nie masz malo mnie to obchodzi ale wiem ze tobie sie nalezy cos takiego upierdo........lenie tego pustego lba poki czas ty odpadzie atomowy..Szkoda ze cie matka nie udusila w chwili narodzin mlodociany geju...
Bez komentarza młody recydywisto,,,,,,,,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pat napisał:
Bo to zła kobieta była....Uprzedzę wszystkich że gwałcony nie będzie.To wysoki paragraf tacy nie są ruszani,to wyższa elita.Git człowiek.To nie jakiś pedofil,czy zboczek.Szacun miał będzie bo twardy był.
Słuchaj ciemniaku jak nie wiesz to się nie wypowiadaj.Filmów się na oglądałeś i pajacujesz,cytujesz innych.A gówno wiesz jak tam jest.A szacunek to on może mieć tylko u takich jak ty, pajacu,którym imponuje morderca.Zabił kobietę która mu urodziła dzieci,tylko deb*** może coś takiego zrobić dzieciom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pat napisał:
Uprzedzę wszystkich, że gwałcony nie będzie.To wysoki paragraf, tacy nie są ruszani,to wyższa elita. Git człowiek. To nie jakiś pedofil,czy zboczek. Szacun miał będzie, bo twardy był.
Ten ryżawy mikry wypłoch będzie miał szacun ? U kogo ? Za co ? Twardy był ? Zostanie zcwelowany "twardym" od tyłu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pat napisał:
Bo to zła kobieta była....Uprzedzę wszystkich że gwałcony nie będzie.To wysoki paragraf tacy nie są ruszani,to wyższa elita.Git człowiek.To nie jakiś pedofil,czy zboczek.Szacun miał będzie bo twardy był.
A kim ty jesteś że masz wszystkich uprzedzić???ty dęciaku w bąbę dmuchany!!!wezmiesz go na bary? to też bolca dostaniesz !!!jak nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj,kajdaniarzu.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
zabrałeś rodzicom córkę a dzieciom matkę mam nadzieje,że zgnijesz w tym więzieniu -szkoda tylko że kara jest zbyt łagodna jak do czynu !!!!!!!!!!
Wiesz co jest najbardziej żałosne w tej sprawie? Fakt, że ta kobieta sama dobrowolnie zadawała się z tym chwastem i miała z nim dzieci. Żal! Niech sobie go jej rodzice utrzymują w więzieniu (dożywotnio jak sami chcieli, czy tyle ile chciał sąd), ja nie chcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...