Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochód dostawczy uderzył w drzewo. Jedna osoba nie żyje

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 kwietnia 2019 r. o 07:40 Powrót do artykułu
Wypadek miał miejsce w Zemborzycech Tereszyńskich { Gmina Konopnica} obok starej remizy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś widział sarnę po wypadku,jak się czuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z sarną ? Przecież dzikie zwierzęta są najważniejsze, co tam ludzie, prawda ekooszołomy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chory kraj żeby nie dokonywać selekcji zwierząt, ile ludzi już zginęło z powodu saren dzików łosi jeleni, a nawet lisów i psów,jestem za tym by w Polsce każy posiadacz psa płacił podatek 20 zł miesięcznie, wówczas liczba tych zwierząt spadłaby o 80%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie ogrodzenia wdluz szos w lesie lub elektryczne pastuchy? Takie to trudne do realizacji a ekrany dzwiekochlonne mozna budowac wszedzie nawet tam gdzie sa kompletnie niepotrzebne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było walić w sarnę (psa, kota, kurę, kaczkę itp.) bo próba ominięcia jest bardziej niebezpieczna. Zły odruch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno, dawno temu, instruktorzy uczyli na kursach, żeby zwierząt mniejszych od krowy nie próbować omijać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze uczyli....pytanie czy sarna była wogule?????zero śladów hamowania,trawa nie ruszona,płynne zjechanie na pobocze prosto w drzewo. Ten kto trochę jeździ wie dobrze co się stało... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mój wujek zginął tragicznie w tym wypadku,nie było żadnej sarny...kierowca zasnął za kierownica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pomyślałem, że jednak próbował omijać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...