Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochód wjechał w grupę nastolatków

Utworzony przez xxx, 8 lutego 2009 r. o 12:21 Powrót do artykułu
~el_dorado~- jak nie wiesz jak bylo to nie pisz! i zebys sam zdechł jak zyczysz komus! wogle to wiesz co robisz zyczac komus smierci? nie wiesz co ci sie moze w zyciu przytrafic.. nikt tego nie wie.. i jeszcze jedno:a moze powiesz ze nie byles nigdy na dyskotece?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szmaty niech sie naucza chodzic a pozniej dopiero moga zaczynac pic. zycze im z serca zeby zdechli te szmaty!!! a kierowca ma teraz zajebista lipe przez pier***onych szczeniaków!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do wypowiedzi ~PO~ - ale masz zabawe naprawde.. poziom 1 klasy szkoly podstawowej oczywiscie specjalnej.. wogle jak to jest ze takie dzieci dostep do komputera maja.. i nie musisz zmieniac nickow i tak wiadomo ze to wszystko ty piszesz..a jesli nie ty to reszta kolegow z udrycz wierzby czy innej zacofanej wioski. zal mi takich ludzi poprostu zal..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co do ,lipy kierowcy' to ma chlopak to na co zasluzyl w jakims stopniu i mam nadzieje ze dostanie chociaz te 3 lata.. wyjezdzac na droge bez prawka? i z zawrotna z pewnoscia predkoscia?? i zero proby ratowania ludzi?przeciez on nawet po karetke nie zadzwonil..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest mi żal tych chłopaków ;(, ale to raczej nie ich wina że wjechał w nich rozpędzony samochód!!! a tutaj wiekszość ich obwinia bo byli pijani!!! ciekawe jak by sie zachowala wiekszosc z was jakby waszego znajomego ( kolegę , brata, chłopaka) potrąciło rozpędzone auto i walczyłby o życie, na pewno nikt by nie był po stronie kierowcy!!! kto temu chłopakowi dał prawo jazdy ??? kto jezdzi 100km/h wiedząc że niedaleko byla dyskoteka, że ktoś może wtracać do domu...było ciemno i jechał w terenie zabudowanym...co chciał zaszpanować? To pokazał na co go stać!!! jakby dostosował odpowiednią prędkość to zauważyłby 5 osób na jezdni.!!! A on nie dość ze zachrzaniał jak rakietą to jeszcze chyba mial zamknięte oczy!!! Teraz za to wszystko odpowie, bedzie miał to na sumieniu do końca życia,,,ja jego miejscu modliłabym się dzień i noc aby ci chłopcy z tego wyszli. Kierowca zmarnował sobie życie i tym chlopakom. ;(;(;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** nie widać to niech włączy długie światła to może kogoś zobaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieszy mnie Wasza głupota. Uważacie, że ktoś zasłużył na śmierć tylko dlatego, że jest ze wsi? Ciekawa jestem co by się stało jakby to jakiś boss zamojski został potrącony? Pewnie już dawno jego kolesie zajeb.ali by tego co go potrącił.. Skoro nie jechał z prawidłową prędkością to ewidentnie jego wina. Jakaś rozwaga jest potrzebna by prowadzić samochód. Pewnie większość która życzy im śmierci sama chleje jak żule spod sklepu. Jak można pisać żeby ktoś zdechł? :/ Jeżeli jest Ci obojętne co się stało to chociaż nie pisz głupot i nie rań bliskich poszkodowanych osób. Tak najbiedniejszy w tej sytuacji kierowca, który złamał przepis i może dostać 3 lata więzienia, ale przeżyje.. nic mu się nie stanie. A oni niech sobie umierają. To żałosne. Młodzi chłopcy mogą stracić życie, a Wy użalacie się nad biednym kierowcą? Trochę rozumu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~M....~ masz całkowitą rację..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co znam Tych chłopców może nie są najporządniejsi ale uważam ich za fajnych kolegów.. I wiem że jelsi byłabym w potrzebie to na pewno by pomogli...Współczuje im i ich rodzinom... Wszyscy modlimy się za nich i wierzymy że wyjdą z tego..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja w tedy jezdziłem ponad 120 tamtendy i jakos widziałem chodzacych szczeniaków cała droga. nawet nie chce im sie zejsc na pobocze jak widza nadjezdzajacy samochud niech oni troche pomysla co robia. jak bylem w ich wieku to chodzł○em sie bawic anie pic. a chłopak teraz 3 lata zmarnuje w wiezieniu a jak pozniej wyjdzie to bedzie miał naje***e w papierach ze był karany nawet dobrej pracy nie znajdzie przez tych szczeniaków któzy nie umieja sie zachowac na drodze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
120?? z calego serca ci zycze aby ci prawko zabrali.. ale masz fantazje.. jechales 120 widzisz ludzi ida po calej szosie nie schodza.. to jak? przefrunoles nad nimi? zal.. wymysl cos lepszego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i naucz się wkońcu pisac poprawnie SAMOCHÓD nieuku z udrycz..;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja ci czlowieczku o malum rozumku radze wizyte u PSYCHIATRY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nawet nie znasz tych ludzi!!!!!!!!! nie wiesz jak to bylo!!!!!!!!! nie widziales tego wiec zamknij ta swoja glupia morde!!!!!!!!!!! z calego serca zycze ci zebys to ty kiedys znalazl sie na miejscu moich kolegow!!!!!!!!! za to cego im zyczyles!!!!!!!!!! ja mam nadzieje ze z tego wyjda!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~el_dorado~ i cala jeb*** udrycka reszta gnojkow jestescie zalosni!!!!!!!!!!!!!!! oni walcza o zycie a wy pier***i*** glupoty ze nie umieja sie bic???!!!!!!!!!!! wy sie kur** tam wszyscy leczcie!!!!!!!!!!!!!!!! banda idiotow!!!!!!!!! bronicie kierowcy bo smiec pochodzi z udrycz!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co.. Młodym odbija, chyba każdemu, i pewnie każdy jak jest młody rózne rzeczy przychodza na mysl, wszystkiego chca sprobowac ( nie watpie, zeby wczesniej nie probowali, bo ich troche znam) ale ja sie pytam po jaką cholere im sprzedaja alkohol?? po co?? Czy nie stać sprzedajacego na to, aby zazadał dowodu? PO napisał "a dembowiaków wiesniaków nie jest szkoda tam jest sama ku*** i złodziej i sie nie umieja bic!!!! " Wiesz co, żal mi Ciebie.. nie wszyscy sa wiesniakami, dla nich i Ty nim mozesz byc. Wiesz, powinienes sie wstydzic za to co napisałes.. Dobrze im tak, bo nie umieją sie bic? Pomyśl człowieku, zanim takie głupstwo napiszesz. Co do kierowcy.. chyba 60km/h nie jechał.. a na dębowcu fakt, paskudna droga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTOŚ POWINIEN ZAMKNĄĆ TEN TEMAT NA FORUM.Większość piszących jest psychicznie niezrównoważona a prawda jak zwykle leży pośrodku.Winne są po części wszystkie osoby tej tragedii a wy zamiast wyciągnąć wnioski i trochę pomyśleć wyzywacie się nawzajem.To przestroga zarówno dla pieszych jak i kierowców,żeby MYŚLELI ,każdy z was może być na miejscu rannych chłopaków albo nieodpowiedzialnego kierowcy.Żal mi ich wszystkich.Pozdrawiam tych rozsądnych z tego forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
el_dorado napisał:
szkoda biednego kierowcy... kretyni sami wchodza pod kola. nie moge sie powstrzymac, niech te prymitywne dyskotekowe buraki naucza sie pokory, trzezwe czy pijane, ida cala droga, jesli widza nadjezdzajacy samochod, to jeszcze rzucaja w niego butelkami. po prostu zal, zycze im zeby zdechli.
TY jestes ku*** poje***y i to na maksa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Mała~ napisał:
Wiecie co znam Tych chłopców może nie są najporządniejsi ale uważam ich za fajnych kolegów.. I wiem że jelsi byłabym w potrzebie to na pewno by pomogli...Współczuje im i ich rodzinom... Wszyscy modlimy się za nich i wierzymy że wyjdą z tego..
to sa super koledzy!!!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO napisał:
tamten gosc ma racje oni moga zdechnac!!! nie dorosli zeby pic to niech nie pija!!! a kierowca ma lipe przez szczeniaków!!! a dembowiaków wiesniaków nie jest szkoda tam jest sama ku*** i złodziej i sie nie umieja bic!!!!
ty je***y szmaciarzu z udrycz... zamknij ten swoj ryj pedale!!!!!!!!!! o ile wiem to udryczaki nie raz oberwali od debowca wiec sie zamknij i sam zdechnij a moi koledzy z tego wyjdą na pewno!!!!!!! a skoro jestes taki cwany to moze sie ujawnij???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~el_dorado~ i ~PO~ zamknijcie te wasze udryckie mordy!!!!!!! to ze nie lubicie Dębowca to nie znaczy ze z tego powodu moi koledzy maja zdechnac!!!!!!!!!!!! te wasze cale udrycze pozdechaja a oni wyjda z tego!!!!!!!!!! zycze wam z calego serca zeby was kiedys dotknal taki wypadek i zebyscie znalezli sie na ich miejscu!!!!!!!!! wy jestescie nienormalni!!!!!!!!! was przypadkiem nie potracil kiedys samochod?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo mam wrazenie ze wam sie mozgi zlasowaly!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...