Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochód zderzył się z łosiem. Ktoś odciął głowę zwierzęcia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 marca 2017 r. o 18:10 Powrót do artykułu
Na trofeum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cha, cha, cha, nie chciało się ruszyć służbom czterech liter od razu po zdarzeniu, to teraz łepek z łopatkami po wyprawieniu zawiśnie u kogoś nad kominkiem. A co, łoś miał się tam zaśmierdzieć i rozłożyć jak zabity pies czy inny futrzak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polska to piekny kraj zwierze jest panstwa ale szkody ktore wyrzadzi to sa twoje mam w *** takie panstwo i przepisy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo zwierzęta w anszym pięknym kraju będą miały większe prawa niż ludzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwierze żyło podczas trwania czynności Policji ,Łoś kilkakrotnie wstawał i przemieszczał się, ruch na drodze odbywał się płynnie.Miejsce zdarzenia nie było zabezpieczone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzczonowiaki są już takie wygłodniałe, że jedzą nawet głowy łosi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik Wschodni - Axel Springer - zamiast być na bieżąco z wydarzeniami , to przepisuje " musztardę po objedzie " .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak znam życie to ci Ukraińcy ukradli głowę U nich to chyba normalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno brak okreslonego prawa w tym temacie i pogubieni stroze prawa nie wiedzieli co z tym zrobic dlatego okoliczni gospodarze pokazali debilom co z tym mozna zrobic inaczej rozjuszone zwierze byloby zagrozeniem dla mieszkancow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukry oni lubią odcinać głowy najpierw zabili polskiego losia a następnie pozbawolili go głowy kto następny się pytam...biedna polska sarna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety to był łepek bez łopatek. Akurat przejeżdżałem tamtędy i zwierzę jeszcze żywe leżało na poboczu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawidłowo zrobili jesli mial poroze to tylko tyle wezmą odszkodowania za zniszczone auto nie mając ac sam nie zbyt miło wspominam swoje zdezenie.....tylko moja zdobycz jeszcze zyla i uciekla za odszkodowanie ktore otrzymalem od nadzoru dróg, kola lowieckiego itp. mozna bylo kupic nic zupelne dno !!! zero odszkodowania.... jak upolujesz rogacza to ci do***ą a jak tobie rozjebie auto to nikt tego nie widzi i to jest niczyje i mają w ***!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łosie w Polsce nie wykształcają poroża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co z tego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to kto gmina wiedziała i drogowcy. Ja bym wzioł ale mnie nie powiadomili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej Ej zapomniałeś wiedzieli i policjanci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trup łosia ma wieksze prawa jak człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To łoś ma głowę, czy łep? A może ten łoś to jakiś klon ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...