Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samorządowcy przed sądem

Utworzony przez Gość, 18 września 2008 r. o 06:41 Powrót do artykułu
te zjawiska korupcjogenne tylko sad moze rozerwac dowalajac wyrok z znajwyzszej polki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOZE PANI REDAKTOR SPRAWDZI KTORY JASNIE OSKARZONY JUZ CHORUTKI???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drogowy planuja na taczcewywieźc oskarzonych, czy walcem drogowym chca ich przeciagnac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mówta co chceta, ale prokuratura w Łukowie stanęła na wysokosci zadania. zebrala dobre dowody i postawiala oskarrzenie. teraz niech trzyma przy swoim i zada najwyzszego wyroku, bo to co odslonily sledcze w powiecie oposlkim to czubek gory lodowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zwątpić aby w tej sprawie sprawiedliwość okazała się sprawiedliwa.Na pewno okaże się,że oskarżeni są bardzo chorzy,a na co to dopiero się dowiemy z prasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli beda bardzon chorzy to winni poddac sie do dymisji, bo ich stan zdrowia nie bedzie pozwalał na sprawowanie urzedu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzymam kciuki za drogowców. dopier..... im. za moja krzywde tez!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Zenuś!!! Nie sądż innych , abyś sam nie był sądzony!. Pamiętasz , jak na ostanim Zjeżdzie PSL w Lublinie osądzałeś byłego Marszałka Makarewicza? A widzisz - sam okazałeś się człowiekiem pozbawionym jakichkolwiek zasad. Makarewicz zawsze miał klasę, nie bał się nazywać rzeczy po imieniu. Zawsze był skuteczny w działaniu. I jak Ty Zenuś teraz spojrzysz w oczy ludziom?Co im powiesz? A może stać Cię jeszcze na odroobinę honoru i przeprosisz Makarewicza i kolegów z PSL?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy jesteście chorzy na głupotę i władzę. Nie życzcie tego komuś co dla was nie miłe. Nie sądźcie , abyście wy nie byli sądzeni. Panie Starosto jesteśmy z Panem. Wierzymy , że oczyści się Pan z postawionych zarzutów. Niech Pan nie pozwoli na to, aby zemsta AC dotykała niewinnych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powoli poznajemy zenka jaki jest TAK NAPRAWDE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo p.AC, już nie mam żadnych wątpliwości, że duch pani zemsty wije się i przebija poza monitor. Kiedyś miarka się przebierze, jak się zorientują przełożeni, o co tak naprawdę pani chodzi. Gorąco wierzę, że czytają to forum i kiedyś się zorientują ,jaką osobą naprawdę pani jest, a wówczas..... Próbuje nawet pani zastraszyć pana starostę i kogo jeszcze, czy p. Burmistrz Poniatowej też już się pani boi, wiem, że sesje Rady Miasta odbywają się już w budynku GOK-u , a nie w U.M, bardzo ciekawe......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego co ty wiesz o Zenku. Nie widzisz , że cała ta sprawa jest szyta grubymi nićmi z tymi drogowcami. Za mało rodzinki p. AC dostało chyba pracę. Dlaczego nie zapytacie ludzi z Karczmisk. Gdyby taka sytuacja miała miejsce to ludzie by zauważyli, o dziwo nikt nie słyszał, nikt nie widział. W Opolu Lub. i w Łukowie wiedzą , a w Karczmiskach nie, ale paranoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Karczmisk i slyszalem juz nie raz o praktykach Zenona R. A co wam zalatwil ? To pytanie kieruje do obroncow Zenona R! bo mieszkam juz dlugo w Karczmiskach i nie pamietam zeby jakies cuda dla nas zrobil! "Nasz kandydat na Wiejską" brzmialo haslo wyborcze, dzis brzmi "Nasz kandydat na Kwiatową" (dla tych, ktorzy nie wiedza o co chodzi napisze, ze na Kwiatowej w Opolu lub. buduja piekne nowe wiezienie) Moze jak juz skoncza z Zenonem R. to zajma sie Romualdem L. z zespolu Budka S. ktory dzieki znajomosciom zalatwia renty pijanym sprawcom wypadkow drogowych! Pozdrawiam nasze wspaniale wladze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenuś nie martw się. Będę Ci przynosić kanapki do pierdla. Trochę odpoczniesz, zmądrzejesz i nabierzesz pokory oraz szacunku do ludzi. Mały wyrok Ci nieżle zrobi. A i powiat odpocznie od Ciebie. Wojtasowi też już nie po drodze z Tobą. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjaciel napisał:
Zenuś nie martw się. Będę Ci przynosić kanapki do pierdla. Trochę odpoczniesz, zmądrzejesz i nabierzesz pokory oraz szacunku do ludzi. Mały wyrok Ci nieżle zrobi. A i powiat odpocznie od Ciebie. Wojtasowi też już nie po drodze z Tobą. Pozdrawiam.
zenuś jak mi cie szkoda,żeś tyle nabroił. Sam tego chciałeś byłem u ciebie kiedyś prosiłem cie o pomoc a ty łamałeś prawo,na tej sprawie nie koniec będą następne- a szkoda miałeś wybór i świadomość. Dla ciebie ważniejsze były układy i kasa niż prawo i ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co działo się na pierwszej rozprawie ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając nie które wypowiedzi od razu widać , że piszą tu ludzie bawiący się w politykę i wrogowie polityczni p. Starosty. Taka sytuacja może przydarzyć się każdemu z was, jeżeli będziecie ciekawą osobą i dobrym materiałem do artykułu. Osoby publiczne często spotykają przykrości, jeżeli mają odmienne zdanie niż agresor lub odmówią pozytywnego załatwienia sprawy. Ludzie nie będący politykami podziwiają p. starostę i życzą mu jak najlepiej. Aby wszyscy we władzach samorządowych byli tacy jak on.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~xxxx~ napisał:
Czytając nie które wypowiedzi od razu widać , że piszą tu ludzie bawiący się w politykę i wrogowie polityczni p. Starosty. Taka sytuacja może przydarzyć się każdemu z was, jeżeli będziecie ciekawą osobą i dobrym materiałem do artykułu. Osoby publiczne często spotykają przykrości, jeżeli mają odmienne zdanie niż agresor lub odmówią pozytywnego załatwienia sprawy. Ludzie nie będący politykami podziwiają p. starostę i życzą mu jak najlepiej. Aby wszyscy we władzach samorządowych byli tacy jak on.
Zenon R. idzie na dno szamba. Miejmy nadzieję, że razem z nim na dno pójdą także takie osoby jak ta, która zamieściła powyższy wpis ( obrońca przestępczego układu).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~xxxx~ napisał:
Czytając nie które wypowiedzi od razu widać , że piszą tu ludzie bawiący się w politykę i wrogowie polityczni p. Starosty. Taka sytuacja może przydarzyć się każdemu z was, jeżeli będziecie ciekawą osobą i dobrym materiałem do artykułu. Osoby publiczne często spotykają przykrości, jeżeli mają odmienne zdanie niż agresor lub odmówią pozytywnego załatwienia sprawy. Ludzie nie będący politykami podziwiają p. starostę i życzą mu jak najlepiej. Aby wszyscy we władzach samorządowych byli tacy jak on.
co za nowa filozofia przestępcza władz opolskich, jak mam rozumieć "przydarzyć się może", czyż dobrze rozumiem zabójcy wielokrotnemu przydarzyć się może, kryminaliście przydarzyć się może. Wykorzystywał pracowników to fakt, zresztą nie tylko on również rozwód, sołdek, i nie tylko jak wiecie. Przydarzyć się może kur...ie że wpadnie. Przydarzyło się stalinowi wymordować 100mln ludzi, hitlerowi trochę mniej. Ty miernoto urzędnicza służalcza nie ośmieszaj do reszty i tak skorumpowanych oszustów ze starostwa i dobrze wiesz,że z gminy to samo. Jak możesz bronić tych łobuzów dobrze wiesz jak niszczyli i niszczą ludzi uczciwych tylko za to ,że im dup nie liżą. Problem właśnie opola polega na takich jak ty ludziach liżących zadki. Wstyd za ciebi i tobie podobnych. Gdyby te łotry mieli trochę honoru to zdecydowanie odcięli by się od takich jak ty, ale jest inaczej dlatego jest tak źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma obrońców dla ludzi spoza władzy, nikt nie broni mieszkańców Ożarowa. Oni są gorzej traktowani. Dlaczego? Nie mają wody do picia,przyzwoitej drogi, chociaż sprezentowali im nasze władze ścieki za darmo.Władze zatruły im wodę w studniach i do niczego się nie poczuwają! Oni są gorsi od łajdaka starosty?,gorsi od obłudnika burmistrza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...