Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samorządowym autem do pielgrzymujących

Utworzony przez olo, 29 września 2008 r. o 06:46 Powrót do artykułu
TEN OBYCZAJ praktykują Ci, którzy szukają głosów w kolejnych wyborach samorządowych... Ot i cała tajemnica... tylko czemu my podatnicy płacimy za to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katofanatycy czy idioci? Jedno i drugie na koszt mieszkańców który jak barabny cieszą się,ze odwiedza ich włądza. a co klechy na to? zacierają ręce. Ledwośmy wyleźli z ruskich zakrwawionych łap i juz nasz wpychają w tłuste łapy watykańskich tłustych sługusów. Polacy obóźcie się i nie dajcie się tym tłustym czerwonoberetowym robić w ***a tych dupolizów zwanych włądzą też na zbitą opasioną mordę wypędzić do watykanu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koszt to tylko tyle, co zakup benzyny - wyjaśnia Matej. Szanowna pani czy aby na pewno to tylko taki koszt? A czy eksploatacja samochodu to jest za darmo? Klika takich wyjazdów i samochód potrzebuje wizyty w serwisie a tam tez trzeba "coś" zostawić. W trakcie jazdy zużywają się poszczególne części auta, które należy wymienić (a później przetargi na nowe samochody itp). Gdyby było tak jak pani mówi ceny taxi byłyby na znacznie niższym poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem na pielgrzymce.i cieszę się,że jest taka tradycja,że w połowie drogi odwiedzają nas niektórzy bliscy czy ktoś z władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poza tym, znam się na polityce i potrafię odróżnić osobę, która przyjeżdża się pokazać, a która pomodlić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzysiek napisał:
poza tym, znam się na polityce i potrafię odróżnić osobę, która przyjeżdża się pokazać, a która pomodlić.
czyli jesteś stary moher i *******
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważaj co mówisz...bo takie gadanie można odpowiedź karnie.. czy ja ją bronię? nie! bo niby za co? napisałem, że cieszę sie ze ktoś o nas pamięta i fajnie ze nas odwiedzają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Koszt to tylko tyle, co zakup benzyny" - ale jaja, ciekawe czy ten pan słyszał coś o amortyzacji, zużyciu samochodu, wymianie oleju i części itp. Pokażcie mi samochód którego eksploatacja kosztuje tylko tyle co paliwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to k....państwo kościelne ??? Pan Matej myśli,że to Watykan ?????? jako podatnik mam w d...pańskie przekonania religijne i w normalnym kraju juz powinna pana d*** siedzieć na taczce !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antyklecha napisał:
katofanatycy czy idioci? Jedno i drugie na koszt mieszkańców który jak barabny cieszą się,ze odwiedza ich włądza. a co klechy na to? zacierają ręce. Ledwośmy wyleźli z ruskich zakrwawionych łap i juz nasz wpychają w tłuste łapy watykańskich tłustych sługusów. Polacy obóźcie się i nie dajcie się tym tłustym czerwonoberetowym robić w ***a tych dupolizów zwanych włądzą też na zbitą opasioną mordę wypędzić do watykanu.
Dobrze piszesz, wiecej takich jak my i może znowu w tym bajzlu bedzie normalnie. Szkoda,że Pilsudski nie żyje, pognałby tych nierobów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatni będą pierwszymi. Zamojskich urzędników skromność nie dotyczy. Oni zawsze na przodku. No i jak to według nich ładnie wygląda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre sobie koszt paliwa, a amortyzacja, a koszty kierowcy to gdzie, również kierowca zbierał głosy na przyszłe wybory jak p.Starosta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...