Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oczywiście ze poprzednia fontanna była lepsza ! http://nasza-klasa.pl/profile/27874528/gallery/3 Tylko nikt nie potrafił się nią zająć i pozwalał na dewastację. Miasto powinno być chociaż w części monitorowane jak np. poniatowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byko napisał:
ja bym proponował ten temat oddać w ręce TVN-u(naprzykład program taki jak uwaga) oni zrobią raz dwa porządek z tą naszą czarną władzą która myśli tylko o swoim tyłku jak tu się jeszcze nachapać kasy i przejąć całkowicie władzę a co do tego machory czyli prezesa to jemu należy się kontrola apsolutna kontrola jego majątku i za czyje pieniądze poatawił dom sobie i rodzinie myślę o najbliższych z jego otoczenia
A ja do programu Jaworowicz , jeszcze lepszy od TVN-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wkurw..ny napisał:
i znów magiczna liczba 8 czyli król machora i jego cielęta ze spuszczonymi łbami. ciekawy jestem czym uszaty i machora zastraszyli niektórych radnych bo przeciez nie jest to możliwe żeby nie mieć swojego zdania no chyba ze ma sie gowno zamiast mózgu. a może niech firma król zapłaci podatki to juz będzie częsc pieniędzy na przedszkole. kochani mieszkańcy pomyliliśmy sie w poprzednich wyborach na rade miasta nie zróbmy tego ponownie zebyśmy sie nie wstydzili za takich jak na przykład pseudo kibic prezes klubu Wieczorkiewicz (równiez radny) który wykrzykując na jednym z ostatnich meczów ŚEDZIA H..J demonstrował swoją wysoką urzedniczą kulture osobistą ale cóz jaki prezes tacy kibice szkoda mi tylko RYSIA ze musi sie użerać z ta częsciowa banda idiotów ale glowa do Góry juz niedługo wybory damy rade jak marzenie.
A których to radnych w liczbie 8 masz na myśli. Jeśli możesz podaj nazwiska do publicznej wiadomości, bo na pewno wielu wyborców tak jak i ja nie ma czasu na oglądanie sesji, a i mam też kłopot z "otwieraniem" filmu. Są to osoby publiczne i wszystko jest jawne. Proszę...Taka wiedza jest potrzebna wyborcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='ciekawa' date='27.11.2009, 22:19:13' post='199311'] A których to radnych w liczbie 8 masz na myśli. Jeśli możesz podaj nazwiska do publicznej wiadomości, bo na pewno wielu wyborców tak jak i ja nie ma czasu na oglądanie sesji, a i mam też kłopot z "otwieraniem" filmu. Są to osoby publiczne i wszystko jest jawne. Proszę...Taka wiedza jest potrzebna wyborcom. [/quot magiczna licznba 8 to ci co są w koalicji i chca sie pozbyc burmistrza bo to tylko o to chodzi. wine za złe rzeczy przypisują Górze zas jezeli coś dobrego uchwalą po kilku nadzyczajnych sesjach i wzięciu kilku diet to oczywiście zasługa ośmiu wspaniałych a oto oni PLUTA, WÓJTOWICZ, KRÓL,WIECZORKIEWICZ,PIETRAŚ M,PIETRAŚ J, STACHYRA,ZIEMIŃSKI moim zdaniem ich czas w strukturach naszego urzędu dobiegł końca a jak będzie to wybory pokaża. pozdrowienia dla wszystkich mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WÓJTOWICZ to nasz bos ze Spódzielni a czy PLUTA to właściciel tej dymiącej piekarni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale paragonu za sprzedawane bułeczki to nie daje, zawsze to przekręcić skarbówkę na kilka groszy, u Króla zresztą też można kupić towar bez Vatu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHCĘ ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA JESZCZE JEDEN PROBLEM ZWIĄZANY Z BEŁŻYCKIM PRZEDSZKOLEM MIANOWICIE TO CO DZIAŁO SIĘ W TRAKCIE NABORU DZIECI DO PRZEDSZKOLA !!!!!JAK NA TAK WIELKĄ GMINĘ MOŻNA ZROBIĆ TYLKO JEDNĄ GRUPĘ TRZYLATKÓW ????????????TO JEST WSTYD ŻEBY TAKIE SYTUACJE MIAŁY MIEJSCE JESTEŚMY DZIURĄ ZABITĄ DECHAMI!!!!!!!! DŁUGO ZANIM LISTY DZIECI PRZYJĘTYCH ZOSTAŁY WYWIESZONE BYŁO WIADOMO KTORE DZIECI SIĘ NA NICH ZNAJDĄ !!!!!!!! CO MAJĄ ZROBIĆ RODZICE DZIECI KTÓRE NIE ZOSTAŁY PRZYJĘTE? ?DLACZEGO SA PRZYJMOWANE W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI DZIECI NAUCZYCIELSKIE MIMO IŻ NIE MAJĄ UKOŃCZONYCH 3 LAT, DZIECI Z POZA GMINY ,DZIECI Z RODZIN GDZIE PRACUJE TYLKO JEDNO Z RODZICÓW ? JA OSOBIŚCI NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ ZMIANY NA STANOWISKU KIEROWNICZYM PRZEDSZKOLA BO FAKT ŻE MOJE DZIECKO NIE ZOSTAŁO PRZYJĘTE BARDZO SKOMPLIKOWAŁ SPRAWY ZAWODOWE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasia napisał:
Ale paragonu za sprzedawane bułeczki to nie daje, zawsze to przekręcić skarbówkę na kilka groszy, u Króla zresztą też można kupić towar bez Vatu
Przestań mydlić tylko spójrz na swoje podwórko cwaniaczku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mydlić, mydlorz, mydło.......Skąd my to znamy? Kto się tak "pieni" na każdym forum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agent napisał:
mydlić, mydlorz, mydło.......Skąd my to znamy? Kto się tak "pieni" na każdym forum?
agent agentem zostanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasia napisał:
Ale paragonu za sprzedawane bułeczki to nie daje, zawsze to przekręcić skarbówkę na kilka groszy, u Króla zresztą też można kupić towar bez Vatu
zgadzam się a Król jest ścigany już przeUrząd Miasta za niepłacenie podatków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Król właściciel firmy pełni funkcje przewodniczącego RM ? Przecież na reklamie przy UM jest Jego nazwisko jako właściciela firmy !! W ogóle już prokurator ściga go podobnież za zakaz kamerowania obrad przez Pana M. Widelskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO TO MOŻE SKOŃCZY SIĘ KRÓLOWANIE:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt. "zgadzam się a Król jest ścigany już przeUrząd Miasta za niepłacenie podatków" Chyba ścigają go w każdy dzień roboczy oprócz środy, kiedy w swoim gabnecie peni dyżur. A to się chłopaki nabiegają. A tak poważnie, jeśli jest to prawdą, powinien honorowo złożyć mandat radnego, albo zapłacić podatki, jeśli rzeczywiście zalega.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pomysł!!!! Jeśli chcemy,zeby to forum było szerszym forum wymiany poglądów na temat bełżyckiej rzeczywistości - prześlijcie adres tej strony do swoich znajomych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomysłowy dobromir napisał:
Mam pomysł!!!! Jeśli chcemy,zeby to forum było szerszym forum wymiany poglądów na temat bełżyckiej rzeczywistości - prześlijcie adres tej strony do swoich znajomych.
POPIERAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram popierającego aby poprzeć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie dlaczego się czepiacie porządnego chłopa ,,Machory" przecież to nie jego wina że gmina jest bardzo zadłużona i wszędzie trzeba ciąć wydatki, przecież z pustego i Salomon nie naleje. Do zadłużenia doprowadzili poprzedni burmistrzowie i rady gminne. Np. burmistrz Czuryszkiewicz organizował igrzyska konne dla gawiedzi, a dla koniarzy i VIP-ów darmowe żarcie oraz popijawę na stadionie, za pieniądze podatników, około 100 tys. jednej imprezy. Jakieś tam grzeszki posiada, ale nie aż tak duże jakie mu zarzucacie. Jest dobrym gospodarzem SM i gdyby nie on spółdzielnia już dawno mogla by upaść, przecież jedna 1/3 mieszkańców nie chce płacić czynszu za mieszkania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie impreza konna bardzo się podobała i szkoda,że obecna Rada nie jest w stanie zorganizować imprezy na takim poziomie. Szkoda,że ją zniszczyła jak już tak się rozkręciła. W innych gminach jakoś sobie radzą i z wydatkami bieżącymi i z promocją. A teraz kiedy budżet się wali - to trzeba szukać kozła ofiarnego. Trochę może lepiej pooszczędzać na dietach za pracę w tych wielu komisjach radzących ponad miarę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ludzie dlaczego się czepiacie porządnego chłopa ,,Machory" przecież to nie jego wina że gmina jest bardzo zadłużona i wszędzie trzeba ciąć wydatki, przecież z pustego i Salomon nie naleje. Do zadłużenia doprowadzili poprzedni burmistrzowie i rady gminne. Np. burmistrz Czuryszkiewicz organizował igrzyska konne dla gawiedzi, a dla koniarzy i VIP-ów darmowe żarcie oraz popijawę na stadionie, za pieniądze podatników, około 100 tys. jednej imprezy. Jakieś tam grzeszki posiada, ale nie aż tak duże jakie mu zarzucacie. Jest dobrym gospodarzem SM i gdyby nie on spółdzielnia już dawno mogla by upaść, przecież jedna 1/3 mieszkańców nie chce płacić czynszu za mieszkania.
niepłacenie czunszu powinno sie skończyc a ty pewnie sam nie płacisz i dlatego popierasz tego złodzieja mało gościu wiesz oj mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 552

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...