Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanepid kontroluje. Lekarze to największe brudasy

Utworzony przez Gość, 20 listopada 2011 r. o 16:03 Powrót do artykułu
brud u dentysty bo dentysta jest biedny , bierze tylko 100 min, za zabieg a to ledwo wystarcza na zycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stomatolog za nie sterilizowanie narzędzi stomatologicznych powinien płacić karę 100 000zł. To cichy "zabójca". Kto wie ilu ludzi przez takiego człowieka zachorowało na żołtaczkę typu C i zmarło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga! Na Biernackiego pielęgniarki nie używają rękawiczek przy usuwaniu wkłuć!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może już czas mówić prawdę o lekarzach bo do tej pory byli traktowani jak święte krowy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
V jak Vendetta napisał:
Uwaga! Na Biernackiego pielęgniarki nie używają rękawiczek przy usuwaniu wkłuć!!!
Ale za to jak pięknie ustawiaja miasteczka namiotowe gdy żądają podwyżek. Oczywiście dla dobra pacjenta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakiś absurd!!!!! Panie pielęgniarki to bardzo kompetentne osoby. Leżałem niedawno to wiem z jakim zaangażowaniem pracują. Nie zuważyłem tejże sytuacji co opisujesz Vendetto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt ,,..w niemal 80 miejscach warunki nie pozwalały bezpiecznie przyjmować pacjentów. – W tym roku pracownicy mojej sekcji nałożyli mandaty na kwotę ponad 11 000 zł – zaznacza Beata Ociesa-Kryj..." Ale kara!! Po niecałe 150 złotych! Śmiech na sali!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...