Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanepid prześwietli toalety nad Zagłęboczem

Utworzony przez ruda, 5 sierpnia 2009 r. o 09:01 Powrót do artykułu
Super, że ktoś weźmie się za to jezioro. Była na Zagłęboczem w ostatnią niedziele i to skandal co się tam dzieje. Przy wjeździe na parking jest pobierana opłata / tak jak już wszędzie/ ...niestety teren jest zupełnie nie przygotowany, samochody wjeżdzają i grzęzdną na podmokłym terenie a potem z trudem trzeba wypychać. Osoby pobierające opłaty tak "pilnują", że po południu okazuje się, że DWA WYJAZDY SĄ ZASTAWIONE i trzeba czekać ja jakiś rozgarnięty kierowcc odblokuje przejazd. NIE POLECAM TEGO JEZIORA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na trawnikach fotokomórki robiące zdjęcia lejącym w publicznych miejscach! a potem fota z fajką na kiosku ruchu! zobaczyć lejusa-nie ma nic bardziej wku***ającego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wam powiem, ze warto sie wybrac nad to jeziorko, szczegolnie w sobote, jak by ktos nie wiedzial to jest tam wtedy cos w stylu dyskoteki;P pomijajc juz te ubikacje, bo fakt sam latalem po krzakach w poszukiwaniu dogodnego miejsca zeby zalatwic swoje potrzeby;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wacek napisał:
Na trawnikach fotokomórki robiące zdjęcia lejącym w publicznych miejscach! a potem fota z fajką na kiosku ruchu! zobaczyć lejusa-nie ma nic bardziej wku***ającego!!!
Masz rację! Nic bardziej chamskiego niż widok lejącego chłopaczka który nachlał się piwska czy czegoś innego. Przecież wszędzie są małe dzieci! A może to wina mamuś które tak uczyły małych synalków? To jakaś moda teraz czy co? Robić zdjęcia takim i wysyłać na Policję! Kierowców można identyfikować to czemu nie łobuzów? Sama taka ewentualność może odstraszałaby przed tymi chamskimi zachowaniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toaleta na ośrodku tez zamknieta na kłódkę. Niema czystego WC i ani jednego kranu z bieżącą wodą aby umyć np. ręce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jeszcze w tym roku nie miałam okazji wybrać się nad zagłębocze, ale pamiętam poprzednie wakacje. Niby wszystko było w porządku tylko właśnie te przeklęte toalety toi-toi, normalnie masakra, jak się weszło to można było pawia puścić. Niektórzy korzystający to nawt nie potrafili swoim kałem trafić do otworu i deski były po prostu obsmarowane gównem. Toalet powinno stać co najmniej 15 i powinny być dwa razy w tygodniu sprzątane albo i więcej. Mam nadzieję że sytuacja się niedługo poprawi---w końcu koniec wakacji i toi-toje nie będą tak ob(smarowane)legane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...