Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sejm niełaskawy dla Lubelszczyzny

Utworzony przez kozzi106, 7 grudnia 2008 r. o 15:28 Powrót do artykułu
buhahaa, od kiedy to w regionie mamy trasę kolejową Dęblin - Żyrzyn:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś przegapilem?? żyżyn ma stację kolejową??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniędzy nie będzie, będzie za to dodatkowy czas antenowy w TVN24 dla Palikota. Dzieki temu Jasio Świński Ryj będzie mógł sie nadal zajmować prezydentem i nie będzie musiał sobie dupy zawracać problemami Lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oli napisał:
coś przegapilem?? żyżyn ma stację kolejową??
Życzyn a Żyrzyn to dwie różne miejscowości Panowie z lubelszczyzny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto prawdziwy wizerunek posła Palikota. Uważam, że jest on po prostu błaznem PO. Ostatnio obiecywał uratować teren dworca w Krasnymstawie. Dworzec sprzedany, a Palikot pojawi się tam znów, ale dopiero za rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja głuPiO myślałem, że Lubelszczyzna to bastion ZSL i lodowcy wszystko zrobią by POmóc najbiedniejszemu województwu. Co do POlikota, to na niego nie liczyłem bo ten POjeb to jako najzdolniejszy uczeń nOSIOŁoskiego POtrafi tylko obrażać innych i penisami POgrozić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ściana wschodnia od dawna uważana za Polskę B tj. najbiedniejsza i tak dalej ciągnie. Nic tylko zaorac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"By żyło się lepiej wszystkim" PO tak kłamało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..."W tym roku opozycja zgłosiła 250 poprawek. Budżet by się rozleciał, gdybyśmy je przyjęli. A trzeba go trzymać w ryzach, bo zbliża się kryzys - tłumaczy Mariusz Grad z PO. I przekonuje: Jestem lokalnym patriotą, ale mieliśmy dyscyplinę klubową i zachowałem się uczciwie wobec partyjnych kolegów" - Panie Grad z PO, pan jest zwykłym zdrajcą !!!!! głosowałem na was a wy się jak zdrajcy regionu lubelskiego zachowaliście !!!!!Palikotem jestem zszokowany i nie zagłosuje na niego już nigdy w życiu !!! PO skompromitowaliście się zdrajcy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak tak można ??!!!!!! jesteście świnie tam dla ludzi a nie dla p.... tuska i zdradzieckiej partiii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio edytowany 9 grudnia 2008 r. o 09:38
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBELSZCZYZNA POWINNA ODERWAĆ SIĘ OD ZDRADZIECKIEJ RESZTY KRAJU RAZEM Z PODKARPACIEM, PODLASIEM I ŚWIĘTOKRZYSKIM !!!!! TO TE TRZY WOJEWÓDZTWA STANOWIĄ TRZON POLSKOŚCI !!!!! RESZTA TO WIELKIE G.... !!!!!!!! AUTONOMIA DLA ŚCIANY WSCHODNIEJ !!!! NIE CHCE PŁACIĆ PODATKÓW NA TYCH ZDRAJCÓW Z WARSZAWY I WROCŁAWIA!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nik napisał:
A ja głuPiO myślałem, że Lubelszczyzna to bastion ZSL i lodowcy wszystko zrobią by POmóc najbiedniejszemu województwu. Co do POlikota, to na niego nie liczyłem bo ten POjeb to jako najzdolniejszy uczeń nOSIOŁoskiego POtrafi tylko obrażać innych i penisami POgrozić.
Ja natomiast myslałem, że z takim zestawem posłów z Polskiego Stronnictwa Lawirantów, to lubelszczyzna jak ostoja ZSL będzie kwitła. POwinna się odwdzięczyć sługusom a tu macie. Gdzie liberałowie (obie rządzące partie) pomoga biednym. Pasuje Wam ciemnogrodzianie. Nie głosujcie więcej na zdrajców, buraków i arbuzów. Oni zawsze przed wyborami są "bliżej ludzkich spraw". Po wyborach liczą sie tylko ich interesy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Linia kolejowa nr 7 (Warszawa-Lublin-Chełm-Dorohusk) - jej modernizacja to najważniejsza inwestycja dla Lubelszczyzny, która niestety nie będzie realizowana. Do 2012 roku przechodząca przez Rzeszów linia E30 zostanie zmodernizowana na odcinku Rzeszów-Przemyśl-Medyka. A u nas?? A u nas nasi wybrańcy - nasi posłowie nie lobbują, ba, nawet nie głosują lub głosują przeciw inwestycji, która ma kluczowe znaczenie dla rozwoju naszego regionu. Przykład Łodzi, pokazuje jak ważne jest dobre połączenie ze stolicą i jak pozytywnie wpływa na rozwój miasta. Szkoda gadać. A może by tak, każdy z nas codziennie wysłał list/maila do posła ze swojego regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Wolinska z Chełma Minister w rzadzie Tuska nic sie nie stara, aby sciana wschodnia dostła dodatkowe pieniądze. Tylko kasa dla niej samej sie liczy. Wstyd. Wiecej nie głosuje na PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jest tragedia!!! Nic, zero plaża .... Mam prośbę do redaktora Panasa niech zrobi obszerny wywiad z liderem lubelskiej Platformy na temat inwestycji których nie ma!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam prośbę do redaktora, może podałby w kolejnym artykule jak głosowali lubelscy posłowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak głosowało słoneczko podpuławskie, kolega Palikota, Wołodia Karpiński z PO? Nie wierzę aby głosował przeciw puławskiemu szpitalowi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W obecnym systemie opartym na listach partyjnych pojedynczy posłowie niewiele mają do powiedzenia. (Nawet gdyby wszyscy posłowie z regionu zagłosowali za poprawkami to i tak by one przepadły). W gruncie rzeczy są posłowie "mięsem do maszynki do głosowania". O programach decydują urzędnicy i tzw. eksperci instytucji centralnych. (Np. jakie realne znaczenie miało ogłoszenie przez premiera rządu Lublina siedzibą PGE? - dosłownie żadne) Ci już dawno zdecydowali, że Polska będzie rozwijać się w oparciu o kilka dużych miast. Żadnego z tych miast po wschodniej stronie Wisły nie ma. Oczywiście obiecuje się jakieś programy pomocowe w bliższej lub dalszej przyszłości, które i tak zostaną zrealizowane w bardzo okrojonej formie i z opóźnieniem. (Już np. wiadomo, że droga szybkiego ruchu pomiędzy Lublinem a Warszawą nie powstanie do 2013 roku - najwcześniej niż do końca 2015 roku). Los wschodniej Polski niestety już został zdecydowany, ma to być peryferyjna (aby nie powiedzieć buforowa) strefa UE. Oczywiście mieszkańcom tych regionów będzie się żyło z roku na rok trochę lepiej, ale dysproporcje pomiędzy mieszkańcami innych regionów będą się dramatycznie powiększały. W dłuższej perspektywie spowoduje to wyludnienie tych regionów i problem "Polski B" zniknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może z tej okazji znowu zobaczymy Palikota jak pajacuje w mediach. Zamiast robić z siebie pośmiewisko i urządzać cyrk mógłby zrobić coś konkretnego dla regionu który reprezentuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...