Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sejm - okręg 6: PO

Utworzony 12 września 2015 r. o 10:50 Powrót do artykułu
No cóż,jeśli pani Lisowska chce przenieść zwyczaje panujące w jej firmie do sejmu,to ja bardzo dziękuję.Boże broń nas od takich ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpiński nie,Mucha nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że jest Marta Wcisło. Będę miał na kogo głosować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej Karpiński - tak. Umówmy się że kto jak kto ale on dla Lubelszczyzny zrobił wiele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że smsy powinny być tańsze wtedy wiarygodność byłaby większa i wiecej odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać tu, że Karpiński dość wyraźnie prowadzi. Oby tak dalej. Spróbuj mi pan tylko spocząć na laurach to utłukę. :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezła kombinacja.... Chcesz odda zapłać za sms-a i to slono zapłać. Komu chce się słąć sms-y w durnej sprawie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy za pośrednictwem sms za 2,46 ludzie by głosowali. Ale liczę na na to, że wyniki są w miarę wiarygodne, w miarę bo liczę na pierwsze miejsce Włodzimierza Karpińskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpiński to szmata ..robi pod swoich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to bym do sejmu zrobił głosowanie na SMSy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo na Fejsbuczku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuje zbastować trochę bo każdy zagłosuje na kogo chce a personalne wycieczki są nie na miejscu totalnie. karpińskiego i każdego innego polityka to się ocenia z perspektywy tego co zrobił dla regionu. i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpiński to szmata ..robi pod swoich...
Kimże ty jesteś szmaciarzu, że znasz się na szmatach? Jak rozumiem ty robisz pod obcych. Gratuluję rodzinie i znajomym takiego szmaciarza.   Kto z Państwa zagłosuje na osobę, która nie ma na względzie swoich tylko obcych? Kto zagłosuje na polityka, który robi pod Ukraińców, Niemców czy Rosjan, a nie pod Polaków? Panie Pośle, nawet szmaciarze dostrzegają ile Pan zrobił dla nas. Poprzemy Pana i liczymy, że nadal będzie Pan "robił pod swoich".  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież to nie jest zarejestrowana lista wyborcza PO !!! nie ma wszystkich nazwisk. profesjonalny dziennik wschodni !!! tylko w Lublinie takie jaja mogą być !! ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kimże ty jesteś szmaciarzu, że znasz się na szmatach? Jak rozumiem ty robisz pod obcych. Gratuluję rodzinie i znajomym takiego szmaciarza.   Kto z Państwa zagłosuje na osobę, która nie ma na względzie swoich tylko obcych? Kto zagłosuje na polityka, który robi pod Ukraińców, Niemców czy Rosjan, a nie pod Polaków? Panie Pośle, nawet szmaciarze dostrzegają ile Pan zrobił dla nas. Poprzemy Pana i liczymy, że nadal będzie Pan "robił pod swoich".  
        Masz odpowiedz łachu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kimże ty jesteś szmaciarzu, że znasz się na szmatach? Jak rozumiem ty robisz pod obcych. Gratuluję rodzinie i znajomym takiego szmaciarza.   Kto z Państwa zagłosuje na osobę, która nie ma na względzie swoich tylko obcych? Kto zagłosuje na polityka, który robi pod Ukraińców, Niemców czy Rosjan, a nie pod Polaków? Panie Pośle, nawet szmaciarze dostrzegają ile Pan zrobił dla nas. Poprzemy Pana i liczymy, że nadal będzie Pan "robił pod swoich".        
      Masz odpowiedz łachu ...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto głosuje na PO nie ma prawa nazywać się Polakiem. 8 lat rządów a oni miesiąc przed wyborami przypominają sobie o obywatelach. Wstyd i hańba. Za same afery taśmowe każdy z nich powinien iść siedzieć.A Tych afer przez te 8 lat było sporo. W pisiurów też nie wierzę. Prawda jest tak, jeżeli chcemy aby coś się zmieniło trzeba wymienić wszystkich. A osoby pokroju Pana Karpińskiego nie mają honoru. To jak taka osoba może rządzić naszym krajem. Wstyd mi za was. Myślicie tylko o sobie. Ale mam nadzieję, że Bóg istnieje i was za to rozliczy. Dzieci w Polsce głodują, rodziny żyją bardzo ubogo a wy bawicie się za nasze pieniądze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborcy z Polski wschodniej mowią panu Karpinskiemu idź pan w ch...sam se Pan te smsy wysyłaj cwaniaczku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marek, a kto cię upoważnił wypowiadać się w imieniu wyborców? Żeś jest pisior, to nawet gdyby bp Karpiński kandydował z innej niż pisowska listy, nie zagłosowałbyś na niego. Porządni ludzie na Pana Włodzimierza Karpińskiego zagłosują, bo dużo załatwił dla Lubelszczyzny. Kto jest moher to tylko pis, piss, prostata...    bp Ryszard Karpiński – polski biskup rzymskokatolicki, doktor nauk teologicznych, biskup pomocniczy lubelski w latach 1985–2011, od 2011 biskup senior archidiecezji lubelskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...