Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sekcja zwłok wyjaśni przyczyny śmierci myśliwego z Roztocza

Utworzony przez Kalśarpus, 17 listopada 2009 r. o 12:40 Powrót do artykułu
Nie z punktu widzenia wegetarian, ale ludzi miłujących życie i istnienie. Tu nie chodzi o bagatelizowanie polowań, "bo to mniejsze zło". Na tej zasadzie można uznać że bicie dziecka to mały problem, ponieważ gdzie indziej się je torturuje i zabija. Zło jest złem i przybiera różne formy. Odruch zabijania dla zabawy nie jest dobry, czy obojętny - to po prostu zło. Poza tym nie jestem kobietą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwa napisał:
Nie z punktu widzenia wegetarian, ale ludzi miłujących życie i istnienie. Tu nie chodzi o bagatelizowanie polowań, "bo to mniejsze zło". Na tej zasadzie można uznać że bicie dziecka to mały problem, ponieważ gdzie indziej się je torturuje i zabija. Zło jest złem i przybiera różne formy. Odruch zabijania dla zabawy nie jest dobry, czy obojętny - to po prostu zło. Poza tym nie jestem kobietą
Kobieta czy mężczyzna, to chyba nie jest aż takie ważne. No dobra, mężczyzna. (Wypowiedzi pasowały bardziej do kobiety.) Nie tak wyobrażam sobie ludzi miłujących życie. Niby miłujący życie, a tak piszesz o czyjejś śmierci a nawet o śmierci własnego dziadka. Dziwne to trochę. Bicie dzieci to okropny i okrutny problem(zło)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale to już temat na inne forum bo z tym artykułem nie ma nic wspólnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwa napisał:
Nie z punktu widzenia wegetarian, ale ludzi miłujących życie i istnienie. Tu nie chodzi o bagatelizowanie polowań, "bo to mniejsze zło". Na tej zasadzie można uznać że bicie dziecka to mały problem, ponieważ gdzie indziej się je torturuje i zabija. Zło jest złem i przybiera różne formy. Odruch zabijania dla zabawy nie jest dobry, czy obojętny - to po prostu zło. Poza tym nie jestem kobietą
Kobieta czy mężczyzna, to chyba nie jest aż takie ważne. No dobra, mężczyzna. (Wypowiedzi pasowały bardziej do kobiety.) Nie tak wyobrażam sobie ludzi miłujących życie. Niby miłujący życie, a w taki sposób piszesz o czyjejś śmierci a nawet o śmierci własnego dziadka. Dziwne to trochę. Bicie dzieci to okropny i okrutny problem(zło)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale to już temat na inne forum bo z tym artykułem9CFDD nie ma nic wspólnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwa przejawia kompletny kretynizm. Dlaczego? Z jednej strony umartwia się nad zabijanymi stworzonkami, a z drugiej nie rusza go śmierć własnego dziadka. Poza tym, myślistwo to nie jest bezmyślne strzelanie do zwierząt dla zabawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radziłabym wszystkim zachować dla siebie te zbędne komentarze, nikomu to nic nie pomoże a moze tylko skrzywdzic rodzine...Bardzo, bardzo współczuje rodzinie...nie da się wyrazić słowami straty,wiem,że był to dobry człowiek kochajacy swoją rodzine...Niech odpoczywa w pokoju....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GeNeX napisał:
Uwa przejawia kompletny kretynizm. Dlaczego? Z jednej strony umartwia się nad zabijanymi stworzonkami, a z drugiej nie rusza go śmierć własnego dziadka. Poza tym, myślistwo to nie jest bezmyślne strzelanie do zwierząt dla zabawy.
Argumentu imbecylku nie przytoczyłeś żadnego. Skoro myślistwo nie jest "bezmyślnym strzelaniem do zwierząt dla zabawy" to czym jest, pisz, pośmiejemy się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby nie myśliwi juz dawno zjadły by nas lisy!!!poza tym niejednokrotnie dzikie zwierzęta wyskakują na ulicę powodujac niebezpieczne wypadki na drogach, sama jestem świadkiem kilku, kolejnym argumentem jest to,ze zwierzeta często niszczą uprawy rolnikom i powodują ogromne szkody np dziki, poza tym mysliwi sa potrzebni, bo wyginą kuropatwy, barzanty i inne ptaki, przez za duza liczebnosc lisow i wilkow itd.To nie jest tak że myśliwi zabijają tylko dla przyjemności....nie macie pojecia o tym to nie komentujcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
gdyby nie myśliwi juz dawno zjadły by nas lisy!!!poza tym niejednokrotnie dzikie zwierzęta wyskakują na ulicę powodujac niebezpieczne wypadki na drogach, sama jestem świadkiem kilku, kolejnym argumentem jest to,ze zwierzeta często niszczą uprawy rolnikom i powodują ogromne szkody np dziki, poza tym mysliwi sa potrzebni, bo wyginą kuropatwy, barzanty i inne ptaki, przez za duza liczebnosc lisow i wilkow itd.To nie jest tak że myśliwi zabijają tylko dla przyjemności....nie macie pojecia o tym to nie komentujcie!
spodziewałem się różnych odpowiedzi ale nie sądziłem, że będę miał do czynienia z totalnym ignorantem w temacie oto odpowiedzi na te deb***ne argumenty udzielone przez człowieka o mentalności dziecka: 1. lisy nie żywią się ludzkim mięsem 2. dlatego że zwierzęta powodują wypadki należy je unicestwić? to może pieszych też zlikwidujmy bo powodują niebezpieczne wypadki? 3. niszczą uprawy bo rolnicy zabrali i zabierają im tereny naturalnego żeru, zmniejszając bazę pokarmową i przestrzeń życiową 4. kuropatwy są na skraju wygięcia właśnie przez myśliwych (podobnie jak cietrzewie i głuszce), a bażant jest sztucznie wprowadzony do ekosystemu przez myśliwych (pochodzi z Chin), aby mieli większą różnorodność w strzelaniu, i jako taki nie powinien u nas występować 5. wilki w naszym kraju są na skraju wygięcia (kilkaset sztuk) tyle w temacie i więcej nie zabieraj głosu bo tylko się żałośnie kompromitujesz swoją niewiedzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz co nie wiem co zrobili Ci myśliwi ale zachowujesz się tak jakby zastrzelili ci ojca albo matkę!!!może jesteś zwierzeciem?Są myśliwi którzy zachowują się nie racjonalnie ale dlaczego pchac wszystkich do jednego worka?A jeśli chodzi o uprawy to nie wiem czym się żywisz skoro miesa nie jadasz i rolnicy i ich uprawy też ci przeszkadzają, bo jak to mówisz zabierają zwierzętom tereny!!!Widze tutaj totalny deb***izm bo człowiek moim zdaniem jest tutaj najważniejszy a wychodzi na to że to człowiek powinien podporzadkowac sie zwierzetom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wiesz co nie wiem co zrobili Ci myśliwi ale zachowujesz się tak jakby zastrzelili ci ojca albo matkę!!!może jesteś zwierzeciem?Są myśliwi którzy zachowują się nie racjonalnie ale dlaczego pchac wszystkich do jednego worka?A jeśli chodzi o uprawy to nie wiem czym się żywisz skoro miesa nie jadasz i rolnicy i ich uprawy też ci przeszkadzają, bo jak to mówisz zabierają zwierzętom tereny!!!Widze tutaj totalny deb***izm bo człowiek moim zdaniem jest tutaj najważniejszy a wychodzi na to że to człowiek powinien podporzadkowac sie zwierzetom
Wychodzą z założenia, że człowiek posiadając najbardziej rozwinięty rozum pośród organizmów zamieszkujących tę planetę powinien dobrze go wykorzystywać. Człowiek ma świadomość zagrożeń jakie powoduje i dlatego powinien im zapobiegać. Nie ma jakiegokolwiek uzasadnienia na to, aby zniszczył pozostałe gatunki na planecie. Wręcz ze względu na świadomość, powinien minimalizować swoje negatywne oddziaływanie na planetę i przyrodę, nie zachowując się jak wirus pustoszący organizm. Nawet pomijam tutaj kwestie religijne, gdzie w starym testamencie gdzie Bóg nakazuje ludziom żywić się nasionami i owocami oraz Dekalog i "nie zabijaj" - to dla tych, którzy uważają się za chrześcijan. Co do upraw musisz wiedzieć, że 70% upraw na świecie to pasza dla zwierząt. Przyjmując więc hipotetycznie gdyby wszyscy na świecie byli wegetarianami obszar zajmowany przez rolnictwo skurczyłby się do 1/3 powierzchni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polowanie jest i było od czasów prehistorycznych i ty tego nie zmienisz a jak jestes takim ekologiem ti przywiąz sie do drzewa to zobaczymy czy jakis zwierzę zlituje sie nad toba nawet zdrowaśki za ciebie nie odmówi...powodzenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Uwy Żałosny wymoczku,odważny bo anonimowy.A tak naprawdę tchórzliwy i zagubiony.Przyznaj się,nikt cię nie lubi oprócz Twego chomika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...