Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Samowolnie dopisał kontrowersyjny fragment. Podważa w nim nauczanie Kościoła." Może mi ktoś wytłumaczy, gdzie podważa to nauczanie?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co w tym kontrowersyjnego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sfałszować komunikat? Dziennikarz nie rozumie słów, których używa czy z rozmysłem chce wprowadzić w błąd opinię publiczną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściwy Człowiek na właściwym miejscu.Ma obiektywne spojrzenie na to co dzieje się w Kościele.A Ci biskupi niech ustąpią miejsca młodym z otwartą głową, może Kościół przy nowych i Franciszku się odrodzi.Nie widzę żadnego problemu.Sezon ogórkowy jeszcze się nie zaczął, a dziennik już pisze o pseudo sensacjach.Liczycie, że taki tytuł chwyci.Lublin jest dumny z takiego awansującego Biskupa.Oby takich trzeźwo myślących było więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha....a ja mam w wielkim powazaniu caly ten Kosciol, hierarchow i tace... Ludzie dobrowolnie poddaja sie indoktrynacji i co najohydniejsze, pozwalaja rowniez indoktrynowac wlasne dzieci. Wcale nie dziwie sie koscielnym zbirom, bo to chyba jedyna w kraju funkcjonujaca instytucja zatrudniajaca "mezczyzn" i kobiety pasozytujace na spoleczenstwie. Nic nie produkuja, za nic nie biora odpowiedzialnosci, a zyja na koszt podatnika przy aprobacie wszystkich kolejnych rzadow wolnej Polski. Oczywiscie moj pojedynczy glos nic nie zmieni i dlatego nie mam zamiaru stac sie nastepna owieczka do strzyzenia. Natychmiast po zaliczeniu specjalizacji wyjezdzam z kraju ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za burak pisał ten artykuł. A w ogóle czemu to pismacy byle jacy nie podpisują się imieniem i nazwiskiem, to jacyś kryptodziennikarze???? W czym w ogóle to zdanie bpa Artura podważa naukę kościoła???? Jednak Dziennik Wschodni to kumuchowskie buractwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjeżdżaj i to szybko, Tusk tylko na takich czeka. Będziesz w Holandii zbierał rzodkiewkę, w Italii podcierał tyłki cuchnącym Włochom, albo rozlewał po polach gnojowicę w Bavarii. Bo tyle tylko potrafisz, a jak myślisz że zrobisz karierę to banda Tuska cię szybko z tego wyleczy. BandaTuska tak jak ty boi się kościoła , bo to ostatnia instytucja co nie uwierzyła w Zieloną wyspę, zabijanie dzieci w kraju co się wyludnia, czy inne bzdety propagandy PełO i PSLu. Dlatego głosuj na bandę Rudego, zostaniesz w majtkach i podkoszulku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha....a ja mam w wielkim powazaniu caly ten Kosciol, hierarchow i tace... Ludzie dobrowolnie poddaja sie indoktrynacji i co najohydniejsze, pozwalaja rowniez indoktrynowac wlasne dzieci. Wcale nie dziwie sie koscielnym zbirom, bo to chyba jedyna w kraju funkcjonujaca instytucja zatrudniajaca "mezczyzn" i kobiety pasozytujace na spoleczenstwie. Nic nie produkuja, za nic nie biora odpowiedzialnosci, a zyja na koszt podatnika przy aprobacie wszystkich kolejnych rzadow wolnej Polski. Oczywiscie moj pojedynczy glos nic nie zmieni i dlatego nie mam zamiaru stac sie nastepna owieczka do strzyzenia. Natychmiast po zaliczeniu specjalizacji wyjezdzam z kraju ....
Wykształciłeś się na koszt podatnika i wyjeżdżasz? To jesteś normalnie pasożyt. Nikt tu po tobie nie będzie płakać. Możesz wyjechać choćby dziś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sami się oszukują więc to znaczy że osiągnęli dno i już z tego nie wyjdą. Może to i dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najazd na kościól rozpoczol sie z chwila wejscia Polski do UE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kościół otwarty, to kościól propagowany przez "Żydownik Powszechny"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody - jeszcze się uczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego dziennik powiela plotki Wprost. Rzecznik Episkopatu jasno powiedział , że to nie prawda i zażądał od Wprost wycofania tej informacji. Ludzie jak was skołowały media POrawnie POlitycznie a dziennik Wschodni bierze w tym udział jako spadkobierca Sztandaru Ludu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żydzi niestety z każdej strony nas osaczają,nie ma już państwa POlskiego jak to mówi jak to mówi TAJNIE Śienkiewicz !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktośtam już mąci, nie wyciagnął wniosków....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żydzi niestety z każdej strony nas osaczają,nie ma już państwa POlskiego jak to mówi jak to mówi TAJNIE Śienkiewicz !!!
Żydzi otaczają nas od 966 r., kiedy to Mieszko schlapał sobie czaszkę wodą ("święconą"). Od tego czasu Żydzi, Rzym i jego agenci, którzy uważają się za Polaków nami rządzą. I Miriam, "Królowa Polski". Wszędzie sami zdrajcy, nawet jak pozornie nie wyglądają na zdrajców. Kazimierz Wielki zrzekł się Śląska na rzecz Czechów. Też zdrajca! I jeszcze niejakiej Esterze (czysto Polskie imię), zamek pobudował w Bochotnicy. Do kwadratu zdrajca ten Kazimierz. I jeszcze ten Chrobry... Polak czystej krwi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda nas wyzwoli.Od takich kłamliwych katabasów też jak najbardziej a może nawet przede wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A "wprost" to taaakie wiarygodne pismo jak i "sztandar ludu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Dziennik Wschodni wpisuj się w linię Wprost i nieboszczki PZPR a obecnie PO i swoim paplaniem robi zamęt i jak min. Sienkiewicz rozbraja system komunikacji. Może redaktor naczelny przeprosił by czytelników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie że Polska staje się coraz bardziej fanatycznie katolicka. Może odczuwam to z tego powodu że zbyt długo zasiedziałem się na lubelszczyźnie a może faktycznie w Polsce jest dendencja do fanatyzmu religijnego.  Spotykam się ze znajomymi, którzy mają tak fanatyczne poglądy, w głównej mierze wyniesione z kościoła, że wolę nie mówić co o czymś sądzę. W przeciwnym razie zostałabym narażony na jakieś ataki ze strony fanatycznej grupy znajomych. Ludzie którzy wg. mnie mają szersze, bardziej otwarte na świat poglądy zwyczajnie boją się o tym powiedzieć co myślą. Nie dziwi mnie to. Pomiędzy fanatyzmem religijnym a zamknięciem się na świat stoi znak równości. Zatem wszyscy, którzy posiadają szersze spojrzenie na świat są przez grupę fanatyków traktowani jako wrogowie. Zapewne uważają że siłą trzeba grupie wolnych umysłowo sprowadzić na swój poziom. Najgorsza w grupie fanatyków religijnych jest obłuda. Naginają wszystko pod siebie a kiedy zrobi to samo człowiek "wolny światopoglądowy" to obrywa mu się od wszystkiego co najgorsze. W czarnych barwach widzę losy tego kraju. Społeczeństwo starzeje się zatem w naturalny sposób przybywa zwolenników pisu i fanatyzmu religijnego. Młodzi, ambitni, zdrowo myślący wyjechali lub będą wyjeżdzać za granicę. Kto pozostanie? sami sobie odpowiedzcie. Jak dalej pójdą sprawy rozwoju kraju? Chyba nie trzeba pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...