Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sen o \"krótkiej rurze” Aleksandra Gudzowatego

Utworzony przez Gość, 12 stycznia 2009 r. o 19:21 Powrót do artykułu
Najprostsze rozwiązania są u nas, jak zwykle, najtrudniejsze. Jak nie wiadomo dlaczego, to... wiadomo o co chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten facet na Polskę jest zbyt.. duży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam jak Pan Gazowaty zacierał łapki jak do władzy szedł Miller z hasłem "nie dla gazu norweskiego". Jak to się skończyło to już wiemy. Tak przy okazji dlaczego jeszcze Miller nie stanął przed trybunałem stanu za pozbawienie Polski dywersyfikacji żródła gazu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY KTOŚ WRESZCIE ODPOWIE DLACZEGO 'SPINKA' BERNAU-SZCZECIN NIE MOŻE BYĆ ZREALIZOWANA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stefan napisał:
Pamiętam jak Pan Gazowaty zacierał łapki jak do władzy szedł Miller z hasłem "nie dla gazu norweskiego". Jak to się skończyło to już wiemy. Tak przy okazji dlaczego jeszcze Miller nie stanął przed trybunałem stanu za pozbawienie Polski dywersyfikacji żródła gazu?
to podpada pod Trybunał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...