Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Serwinka - znachorka z Tarła spod Lublina

Utworzony przez ~olka~, 6 maja 2010 r. o 15:01
Witam, o której godzinie najlepiej jechać do Pani Serfinki ? W jakich dniach przyjmuje ? Problem z kolanem mam już od trzech lat ortopeda zaleca już tylko zastrzyki z galaretką a jeśli to nie pomoże pozostaje tylko operacja. Z rezonansu wynikło że mam boczne przyparcie i chondromalacja rzepki ( II ST ) więzadło krzyzowe przednie z niedużym uszkodzniem. Nie chcę operacji i nwm czy Pani mi już pomoże. Kolano zacżeło gorzej póchnąć i boleć. Prosze o odpowiedz z góry dziękuję. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie kolego Marcinie radzę spróować naturalnych metod . Mój tata po tym jak włożył palce pod piłę w krajzedze miał poszarpane palce nie chciało to się zupełnie goić lekarze mówili o konieczności amputacji pomoc znalazłem u znajomego zielarza . Tata stosował Propolis czyli kit pszczeli w formie płynnej na alkoholu naprzemiennie z Betuleco to wyciąg z kory brzozowej . A gdy rana zaczeła się powoli goic ale zbierała sie ropa to były robione okłady ze zmielonych nasion Kozieradki które zaparzał i robił kompresy. Oczywiście te zabiegi były stosowane raze z lekami przepisanyi od lekarza . Proponuje odwiedzic dobry sklep zielarski tam powinii udzielic więcej informacij .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Czy pani Serwinka pomoże na przewlekle chore gardło, częste nawroty angin i zapaleń. Lekarze przypisują tylko antybiotyki. Pozdrawiam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry wszystkim. Wszedłem na stronę w nadziei znalezienia aktualnego telefonu do Tarła. Poczytałem wypowiedzi i chciałbym się podzielić własnymi refleksjami. Byłem kilka razy u Serwinki, nie zawsze pomogło.... z różnych przyczyn. To nie jest cudotwórca.... Zwykle tutaj albo na podobne stronach zaglądają osoby nie mogące znaleźć pomocy u medyków... Uważam że nie jest to zbyt wielkim poświęceniem aby pojechać i spędzić nawet pół nocy i cały dzień tylko po to by dowiedzieć się czy jest szansa z Jej strony na pomoc. Byłem z Żoną której nastawiły (z Córką) złamany i źle ustawiony przez lekaży nadgarstek, byłem z córką także ze złamaniem, byłem też w własnej sprawie. Napatrzyłem się na problemy i cierpienia innych. Zawsze jak mogła to pomagała. Ważne że trzeba się uzbroić w cierpliwość i zaopatrzyć się na dłuższe oczekiwanie bez wygód. Ja dawałem pieniądze ale sumy były symboliczne biorąc pod uwagę wizyty lekarskie. Mam do Tarła ponad 300km ale jak tylko mam potrzebę nie zastanawiam się... Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Pomocy bo jutro się wybieram do tej Pani z Krakowa. A moje pytanie jest następujące prosiłbym o numer domu tej pani albo co kolwiek abym tam jakoś trafił bo w nocy to za bardzo nie będę miał się kogo zapytać :!. Bardzo proszę o szybką odpowiedź dziękuję :) Mam nadzieję że mi pomoże mam problem z kolanem wydaję ponad 300zł/mc na leki a to mi nic nie pomaga lekarze są bez czynni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam serdecznie Czy ktos z państwa zwracał się do Serwinki z problemami typowo reumatologicznymi? Dokładnie chodzi o MIZS u 7letniego dziecka. Bardzo prosze o odpowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Planuję wybrać się do tej Pani. Od pewnego czasu mam zwichnięte palce u nogi. Lekarz każe rehabilitować, ale to nic nie pomaga. Myślicie że może coś na to poradzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Lubartowa na Parczew, przejeżdżamy most na wieprzu i dojeżdżamy do skrzyżowania gdzie po lewej stronie będzie stacja paliw z dużym parkingiem, na skrzyżowaniu skręcamy w prawo na Tarło. Jak wjedziemy do Tarła (pierwsza miejscowość od skrzyżowania) droga będzie skręcać w prawo a na tym łuku trzeba odbić w lewo (tablica Brzeźnica Bych. 6), jedziemy prosto jakieś 300 metrów, po lewej będzie droga biegnąca w stronę lasu (asfaltowa) od tego miejsca zaczyna się sznurek aut, drugi dom po prawej z taką cofniętą względem drogi bramą, to nasz punkt docelowy. Najlepiej przyjechać w nocy, jak już ktoś będzie czekał to zapytać czy zrobił listę, jak będziemy pierwsi trzeba na kartce napisać swoje nazwisko i podać kolejnym przyjeżdżającym. Bramę otwierają koło 8 (jak dobrze pamiętam) wtedy dopiero można wejść na podwórko i udać się do poczekalni (tak, jest takowa) albo przycupnąć na świeżym powietrzu :) Czas oczekiwania bardzo miło upływa jak już się towarzystwo rozkręci :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy Serwinka zajmuje się chorobami przeowdu pokarmowego? ziołolecznictwem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam mam pytanie czy Serwinka nastawiala zlamane kosci zespolone srubami  ogolnie brak zrostu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Nie widzę nigdzie wpisów na ten temat dlatego chciałam zapytać czy Serwinka pomoże również na nieustajace bóle brzucha? Lekarze ciągle nas zbywają, przepisują masę leków a nic nie pomaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypadek smaochodowy wystarczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dieta nie pomaga? dieta eliminuje sie rzecyz po ktorych boli brzuch... warto pic imbir, z miodem (nie tym ze sklepu, tylko z dobrej pasieki) moze byc i z cytryna, albo sam napar z imbiru = lepsyz od lekow na refluks. jesc ogorki kiszone i kapuste kiszona - wiejska, czy tez samemu zrobiona, ewnytualnie kupic od sasiadow ktorzy smai robia. zsiadle mleko z wiejskiego mleka jesli nie masz alergii to tez wrato pic. choroby moga byc rozne na bol brzucha... ale pryz kazdej nalezy eliminowac jedzenie z marketow naszpikowane chemia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyna napisał:
Witam, o której godzinie najlepiej jechać do Pani Serfinki ? W jakich dniach przyjmuje ? Problem z kolanem mam już od trzech lat ortopeda zaleca już tylko zastrzyki z galaretką a jeśli to nie pomoże pozostaje tylko operacja. Z rezonansu wynikło że mam boczne przyparcie i chondromalacja rzepki ( II ST ) więzadło krzyzowe przednie z niedużym uszkodzniem. Nie chcę operacji i nwm czy Pani mi już pomoże. Kolano zacżeło gorzej póchnąć i boleć. Prosze o odpowiedz z góry dziękuję.
  dobry fizjoterapeuta by ci sie przydal na to boczne przyparcie i chrondomolacje rzepki. ja takiego mialam w Olsztynie... chodiz o rozluznienie wszytskich napiec ktore powoduja bol. dobry fizjoterapeuta nauczy cie tego i potem sam bedziesz to robilw  domu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy serwinka przujmuje w soboty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie przepraszam jednak żyje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam.czy ta Pani wszystkim się zajmuje?mam synka chorego na autyzm.czy ona jest może w stanie coś jemu pomóc?????????proszę pilnie odpisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj byłam u "babci" w Tarle z haluksami, zaleciła przyjechać kolejnym razem , przed wizyta przykładać na nogę sadło, ale nie dowiedziałam sie niestety co planuje z tym zrobić. Czy ktoś był z haluksami u Serwinka i jak wyglada dokładnie leczenie, nie wiem czego mogę sie spodziewać i sie boje. Proszę o pomoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haluksy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma ktoś numer telefonu do serafinki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 15 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...