Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Serwinka - znachorka z Tarła spod Lublina

Utworzony przez ~olka~, 6 maja 2010 r. o 15:01
Kinga napisał:
Serwinka hmm..to starsza pani ze wsi ;d , dużo gada. I to jej powiedzenie (np. przy złamanej nodze) - ,,Wyszczałeś się ? Bo wies mozesz tam popuścić z bólu '' miaszkam blisko tarła byłam u niej 3 razy. Raz ze zwichniętą ręką i dwa razy z wybitym palcem. Tylko dotknęła już wiedział o co chodzi. ZAWSZE POMOGŁA!!! Warunki, no tak niezbyt przyjemne lekko mówiąc Kolejki straszne po prostu przyjeżdzasz przykładowo o godzinie 8 rano wchodzisz o 15 lub 16. Naprawde warto! Zna się na rzeczy! Kasa hmmm... moja mama zawsze jaj coś kłdła a ona sie darła i nie chciała. Ale warto jakieś czekoladki czy coś dać za takie cuda to i tak mało. A i ja zawsze biore jakieś bandaże, wate itp.
Idę se co wybić, o potem w kolejkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Ja mam duże problemy z kręgosłupem. Chciałem się dowiedzieć czy w sprawach kręgosłupa działa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również to potwierdzam, Kochana,Wspaniała Kobieta, uratowała mi nadgarstek a lekarze operacyjnie nie dawali rady.Dziś, dzięki Niej i Pani Małgosi nie jestem kaleką!!!! Leczy całe mnustwo dolegliwości a jeśli z czymś nie da rady, przynajmniej uczciwie powie i dobrze pokieruje. A tak między nami - czytam tu czekolatki, wata, bandaż, a za wizytę u byle wałkonia płacicie po 100, Wstyd jak niektórzy za uratowane kończynki zostawiają 10 zł. Jasne, że nie chce brać i jak trzeba sama dołoży ( opatrunki, maści, leki itd) ale bądźmy ludźmi!!!! To Kochane Kobiecisko przyjmuje nas od rana do nocy, w kolejce czeka się od 5-6 rano,a jak zacznie koło 7 tak męczymy JĄ do wieczora, zaden lekarz by tego nie wytrzymał!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy komuś coś zepsuła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi dawno, dawno temu nastawiała złamaną rękę i zwichniętą nogę. Ja osobiście nigdy nie słyszałem żeby coś komuś zepsuła. Powiem tak gdyby miała wykształcenie medyczne to pewnie byłe by jakimś profesorem z międzynarodową sławą. To prosta kobieta która potrafi nastawiać kości jak nikt inny. Ja pamiętam z mojej wizyty (jakieś 20 lat temu) że wyglądało to mniej więcej tak że mnie zagadała (dotykając rękę) potem szybki ruch (ból jak diabli ale ręka była już nastawiona. Ps Z opowiadań babci wiem że ona tego nauczyła się od swojego męża który był podobno jeszcze lepszy od niej w tym co robi. Teraz przyucza się jej córka wiec jest szansa że i w przyszłości (odpukać) będzie do kogo jeździć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Serwinka niech nam zyje STO LAT (a moze dluzej)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wesolych swiat dla obu pan do rafala przyjmuje jej corka tez nauczyla sie jade do niej po nowym roku po raz 3 lekarze mi zle zlozyli reke powiedziala mi ze reka bedzie na pewno sprawna mam nadzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam !!!mam pytanie czy pani serwinka mogla by pomoc dziecku co ma 10 mc i ma problem ze spanie w nocy spi bardzo malo a jak juz usnie to na godz czy dwie i budzi sie ze straszynm piskiem i krzykiem do tego jest nerwowe i niespokojne prosze o szybka odpowiedz dziekuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym raczej do lekarza od dzieci Bez przesady, Serwinka to nie códotwórca, wiele potrafi ale bez przesady. Jak coś złamane, wybite, pękniete to nastawi pomoże....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kliknij w to pole, aby otworzyć szybką odpowiedź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy p. Serwinka przyjmuje codziennie? Proszę o szybką odpowiedź. Chcę wybrać się z dzieckiem jutro (pn)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andzela napisał:
witam !!!mam pytanie czy pani serwinka mogla by pomoc dziecku co ma 10 mc i ma problem ze spanie w nocy spi bardzo malo a jak juz usnie to na godz czy dwie i budzi sie ze straszynm piskiem i krzykiem do tego jest nerwowe i niespokojne prosze o szybka odpowiedz dziekuje
Miałam podobny problem. Pomógł nam po 1 wizycie! pan Albert Pawłowski z Warszawy, Żolibórz (leczenie manualne, fizykoterapeuta) tel.22 8396055 rejestracja wt i pt 16-18 lub w bardzo pilnych przypadkach próbuj rano koło 9,00 bezpośrednio do niego. Syn miał 4 latka jak jechałam do niego , dzis ma 23 i jest pieknym zdrowym mężczyzną. A przedtem rok chodzenia do neurologów, tabletki i ogólnie żadnej poprawy i pomocy:( Naprawdę jedź i nie bedziesz żalować. Mogę dać Ci swój telefon i uszczegółowić. Pisz na pryw. konsolacja@gazeta.pl. Długo się czeka na wizyte, ale nie pożałujesz. Nadal jeżdzimy co jakiś czas gdy coś w rodzinie dolega, a mamy 500km! Pozdrawiam zycząc synkowi zdrowia teresa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś ma moze numer do pani Serwinki z Tarła ? bardzo prosze o numer telefonu. z góry dzieki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na hemoroidy pomaga?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam, jest naprawdę świetna. Żartem można powiedzieć, że ma rentgen w dłoniach.Kobieta cud i nie jednemu pomogła. Ja miałam wodę w kolanie, lekarze faszerowali mnie prochami i nic nie pomagało- a ona, okłady z roslin i super, już cztery lata nie czuję. Naprawde warto tam pojechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrycja, dzwoń i przyjezdzaj nr te. 81 851 44 57 Tarło, Serwinka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lanex napisał:
a na hemoroidy pomaga?
Osobiście nie miałam, ale tam ludzie przyjeżdzają naprawdę z różnymi dolegliwościami nie tylko złamania, zwichnięcia....Zdarzają się nawet ludzie z migreną.Także ruszaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Asia napisał:
Czy p. Serwinka przyjmuje codziennie? Proszę o szybką odpowiedź. Chcę wybrać się z dzieckiem jutro (pn)?
Tak przyjmuje codziennie, ale trzeba albo przyjechać bardzo wcześnie i zająć kolejkę, albo próbować wieczorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na stwardnienie rozsiane pomaga?? Proszę o odpowiedź..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...