Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie wszyscy moga sie odnalezc w nowej rzeczywistosci ,niektorzy potrzebuja wsparcia nawet tego duchowego-moze by ktos zadbal o swoje owieczki,nie tylko tej rodziny ale wielu znajdujacych sie w trudnej sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xy napisał:
Nie wszyscy moga sie odnalezc w nowej rzeczywistosci ,niektorzy potrzebuja wsparcia nawet tego duchowego-moze by ktos zadbal o swoje owieczki,nie tylko tej rodziny ale wielu znajdujacych sie w trudnej sytuacji.
wiesz co, ale palnęłaś/łeś, od kiedy to wsparciem duchowym można dzieci nakarmić albo dać im mieszkanie. Takie rodziny to liczą na darmochę. W takim układzie ja też chcę za darmo mieszkanie, po cholerę mam pracować razem z mężem i spłacać przez 30 lat kredyt mieszkaniowy. Tak to przestaniemy pracować, będziemy z mężem leżeli i robili dzieci, a nie, ze po pracy wracamy do domu, dalej gotowanie, pranie i już w nocy nie mam siły dać mężowi bo jestem wykończona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez chce za darmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzilo mi o role kosciola ktory tak'" dba o wielodzietne rodziny"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem wszystkie Wasze komentarze.Ci którzy ganią tych rodziców,że mają tyle dzieci to osoby żałosne,samolubne,nie potrafiące nic innego jak tylko krytykować /ze złością,nienawiścią/.Żadnego pomysłu-w jaki sposób pomóc.Przy takich wypowiedziach nie pomoglibyście napewno.Nie którzy pytają:gdzie ojciec?.To ja wam powiem trzeba uważnie czytać /5-tka dzieci,matka,ojciec=7 osób/.Gdzie on jest?-na pewno zasuwa na budowie po 10godz. dziennie za 1200zet.Sam mam tylko jednego syna /założył swoją rodzinę/-nie stać nas było na więcej dzieci.Dzisiaj mamy niedosyt -właśnie dzieci.Po za tym z rodzin wielodzietnych wychodzą ludzie najbardziej wartosciowi.Trzeba podać rękę człowiekowi,który się" stoczył-niech się podniesie".Ta rodzina tym bardziej potrzebuje pomocy.Tak więc jeśli masz krytykować w sposób mało kulturalny-to lepiej zamilcz /90%-wy katoliczko/ku/.Dużą rolę ma do spełnienia nasza gazeta 'DW'.Może jakieś konto,czy inny pomysł.Pozdrawiam wszyskich myślących inaczej.Wstydzę się za krytykantów.Jest takie proste piękne przysłowie;"Człowiek pomoże-człowiekowi pomogą".Jeśli ktoś tego nie rozumie to już jego problem.Jaśniej nie można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LL49 napisał:
Przeczytałem wszystkie Wasze komentarze.Ci którzy ganią tych rodziców,że mają tyle dzieci to osoby żałosne,samolubne,nie potrafiące nic innego jak tylko krytykować /ze złością,nienawiścią/.Żadnego pomysłu-w jaki sposób pomóc.Przy takich wypowiedziach nie pomoglibyście napewno.Nie którzy pytają:gdzie ojciec?.To ja wam powiem trzeba uważnie czytać /5-tka dzieci,matka,ojciec=7 osób/.Gdzie on jest?-na pewno zasuwa na budowie po 10godz. dziennie za 1200zet.Sam mam tylko jednego syna /założył swoją rodzinę/-nie stać nas było na więcej dzieci.Dzisiaj mamy niedosyt -właśnie dzieci.Po za tym z rodzin wielodzietnych wychodzą ludzie najbardziej wartosciowi.Trzeba podać rękę człowiekowi,który się" stoczył-niech się podniesie".Ta rodzina tym bardziej potrzebuje pomocy.Tak więc jeśli masz krytykować w sposób mało kulturalny-to lepiej zamilcz /90%-wy katoliczko/ku/.Dużą rolę ma do spełnienia nasza gazeta 'DW'.Może jakieś konto,czy inny pomysł.Pozdrawiam wszyskich myślących inaczej.Wstydzę się za krytykantów.Jest takie proste piękne przysłowie;"Człowiek pomoże-człowiekowi pomogą".Jeśli ktoś tego nie rozumie to już jego problem.Jaśniej nie można.
DZIEKI ZA ROZSADNA WYPOWIEDZ I ZA "Czlowiek pomoze-czlowiekowi pomoga" Czytelnicy nie umieja policzyc do siedmiu-ojciec faktycznie pracuje zeby zwiazac koniec z koncem.Z WYRAZAMI SZACUNKU ZA MADRA WYPOWIEDZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narodzie katolicki i wy nowobogaccy wstydzcie sie za takie wypowiedzi.Takie artykuly i komentarze pokazuja jakie mamy spoleczenstwo jak slusznie zauwazyl Pan wypowiadajacy sie ponizej spoleczenstwo w 90 procentach katolickie z kraju z ktorego wywodzi sie PAPIEZ-zapomnieliscie jego nauk.Kto nas bedzie w swiecie szanowal jak sami siebie nie szanujemy.Nie wszystkie rodziny znajdujace sie w takiej sytuacji to patologia.Zanim glupio napiszesz dwa razy pomysl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LL49 napisał:
Przeczytałem wszystkie Wasze komentarze.Ci którzy ganią tych rodziców,że mają tyle dzieci to osoby żałosne,samolubne,nie potrafiące nic innego jak tylko krytykować /ze złością,nienawiścią/.Żadnego pomysłu-w jaki sposób pomóc.Przy takich wypowiedziach nie pomoglibyście napewno.Nie którzy pytają:gdzie ojciec?.To ja wam powiem trzeba uważnie czytać /5-tka dzieci,matka,ojciec=7 osób/.Gdzie on jest?-na pewno zasuwa na budowie po 10godz. dziennie za 1200zet.Sam mam tylko jednego syna /założył swoją rodzinę/-nie stać nas było na więcej dzieci.Dzisiaj mamy niedosyt -właśnie dzieci.Po za tym z rodzin wielodzietnych wychodzą ludzie najbardziej wartosciowi.Trzeba podać rękę człowiekowi,który się" stoczył-niech się podniesie".Ta rodzina tym bardziej potrzebuje pomocy.Tak więc jeśli masz krytykować w sposób mało kulturalny-to lepiej zamilcz /90%-wy katoliczko/ku/.Dużą rolę ma do spełnienia nasza gazeta 'DW'.Może jakieś konto,czy inny pomysł.Pozdrawiam wszyskich myślących inaczej.Wstydzę się za krytykantów.Jest takie proste piękne przysłowie;"Człowiek pomoże-człowiekowi pomogą".Jeśli ktoś tego nie rozumie to już jego problem.Jaśniej nie można.
APEL do DZIENNKA WSCHODNIEGO o podanie Konta lub innego kontaktu z rodzina zeby pomoc w formie materialnej.SA LUDZIE KTORZY Z PRZYJEMNOSCIA POMOGA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uzalac sie?? własna matka wygoniła ta - matkę z domu za nieróbstwo.. nie maja kontaktu... i nie ma sie co dziwic..... tez bym swoja córkę wygoniła jakby tak postępowała.... gdyby nie pili, palili itd... to można by im pomoc.. a tak?? do roboty!!!!!!!!!!!!!!!! aha.... ojciec?? to czemu bez ślubu żyją?? żeby więcej kasy z opieki wyciągnąć??? nie ładnie!! nie ładnie!!! aha i faktycznie jakie " da"???? każdy żyje na kredyt gdyby chcieli to tez by dostali.... i wynieśli sie na swoje tylko ze by zginęli bo zamiast wydawać na życie to na fajki etccc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...