Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja również odradzam kąpiel w zalewie w Janowie Lubelskim. U mnie wysypka utrzymuje się już trzy dni i co gorsza stale się nasila. Okazuje się, że woda w tym zbiorniku to za przeproszeniem syf, kiła i mogiła. Ktoś powinien ponieść odpowiedzialność za dopuszczenie do kąpieli w tamtym miejscu. Teraz już dosłownie na własnej skórze przekonałem się, że powinien być tam bezwzględny zakaz kąpieli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bylem w niedzielę nad zalewem w janowie po 30 minutowej kąpieli od razu pojawiļo sie swędzenie skóry, u mnie i u dzieciaków. Teraz oprócz swędzenia dodatkowo uciążliwa wysypka !!! Stanowczo odradzam kąpiel tam zwłaszcza z dziećmi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasza rodzina jest kolejna ofiarą opieszałości sanepidu i nie wprowadzenia zakazu kąpieli nad zalewem w Janowcu. Po 30 minutowej kąpieli w zalewie w niedzielę- dzieci wyły z bólu, u wszystkich wkrótce pojawiła się swędząca wysypka-, która wciąż się nasila. Po wizycie na izbie w szpitalu Janowcu- dostaliśmy zalecenia wapno i fenostil- co absolutnie nic nie pomaga Nie rozumiem jak sanepid mógł dopuścić do takiej sytuacji sjoro już w piątek dostawał sygnały że woda w zalewie tak uczula i powinien być tam zakaz kąpieli Ktoś powinien ponieść konsekwencje - wiadomo że w taką pogodę są tam tłumy Ale wiadomo ważniejsza jest kasa niż bezpieczeństwo ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My byliśmy wczoraj w Zwierzyńcu. Dzieci swedzi całe ciało. Odradzam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, w niedzielę również pojawiłam się w Janowie Lubelskim , wczoraj po jakimś czasie pojawiło się swędzenie skóry , a dziś wysypka. Odradzam kąpieli .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam w niedziele na zalewem w janowie gdy wyszłam z wody wszystko mnie swędziało a na następny dzień miałam wysypkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rowniez walczymy z wysypka i swiedzeniem po Janowie.. znajomi po Zwierzyncu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ja juz od 3 dni sie z tym mecze i nic jak dotad nie pomaga , czy komus ta wysypka juz powoli schodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam, Witam, Mamy wysypkę po kąpieli w Janowie Bardzo proszę o rady jak pomoc dziecku i sobie- czy ktoś ma widoczną poprawę a jeśli tak to po czym? kąpielisko zamknęli-szkoda ze zwlekali z tym tak długo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
my walczymy od wczoraj ogólny dramat swędzące bąble zamieniły się w bolące jeden wielki płacz w domu niby maści są ale czy pomogą zobaczymy ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sobotę kąpiel w zalewie i swędzenie skóry. W niedzielę wysypka i bable , jak po ukąszeniu komara. Wizyta u lekarza . Podany zastrzyk ze sterydem. A dzisiaj doszła gorączka. Co to za świństwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nam w ubiegłym roku po kąpieli w Zwierzyńcu pomogła biała półpłynna pasta stosowana na ospę wietrzną (wiatrówkę) u dzieci. Nakłada się ją z buteleczki taką małą szpatułką na wypryski i czeka chwilę aż wyschnie. Przynosi ulgę w swędzeniu i ładnie wysusza wypryski. Wydaje mi się, że kupowałam ją bez recepty, niestety nie pamiętam nazwy. Warto spytać w aptece. Wysypka schodzi po około 5 - 7 dniach. Generalnie uważałabym na stawy Echo, u nas świństwo wyskoczyło po kolei u członków rodziny właśnie podczas pobytu w Zwierzyńcu i po kąpielach w tym zbiorniku. A na plaży wówczas nie było żadnego ostrzeżenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinien być zakaz kąpieli a nie "wchodzisz na własne ryzyko">zakaz to zakaz ale kąpieliska by były puste i kiełbaski by sie nie sprzedały a że kilkanaście dzieci będzie się męczyć to ch...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O CZYM MOWA!!!! Na bajorku w Janowie Lubelskim kaczki, szczególnie wieczorami szcza i sraja na potege to jak ma być odpowiednia woda;w Janowie wszystko jest big hahahahah lasy, plywalnia zommm itp. a potem się okazuje że jest big ale jeden z najbiedniejszych powiatów w kraju JEDNA SZKOŁA PODSTAWOWA, 4 CZTERY TAKSOWKI... ITP ale i tak jest postęp , bo jeszcze niedawno była 1 słownie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile można zarobić za takie jechanie po janowskim zalewie? Który konkurencyjny kurort płaci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tablice stoją bezpośrednio przy zalewie o ''bezwzględnym zakazie kąpieli''. Konkurencja wtf?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Janowie? pokaż gdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety kapiel w Janowie powinna byc zabroniona. Bylismy tam w sobote. Spedzone kilka godzin w wodzie i na plazy. Zaraz po kapieli skora swedzi jak przy swierzbie. Wczoraj mnie troche wysypalo a kplege masakrycznie. Dzis jest gorzej... ratunku co moze pomoc na te krosty???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno wielkie janowskie g..no caly jestem w krostach !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wczorajszej kąpieli w zalewie janowskim synek dostał czerwonych swędzących krost. Mi nic nie jest chociaż po wyjściu z wody swędziała nas skóra. W domu od razu wykapaliśmy się od stóp do głów. Pijemy wapno, ale jutro pójdę do kontroli do pediatry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...