Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
moje nowe ulubione powiedzenie "z naszych ustaleń wynika"  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to ladne kwiatki,  tylko sprawa dla prokuratury a ciekawe  czy nalewki były sprawdzane?na jakim spircie moze tysz za wschodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po zdjęciu domyślam sie  o kogo chodzi; to bardzo zacni ludzie , normalnie nie wychodżą z kosciola to muszą być prawi  i uczciwi az do granic wytrzymałości; :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z moich ustaleń wynika że tajemniczy informator...kim on kurna jest ? z moich ustaleń wynika że gazeta nie zna słowa przepraszam z moich ustaleń wynika że puławy nie wezmą tego na klatę z moich ustaleń wynika...   ps...nie pytajcie z kim to ustalałem :D    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymieszali beczki, steżenie spadło i wszystko gra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prokuratura powinna zająć się też tym tajemniczym informatorem  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciąża urojona....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moim zdaniem to informatorem powinni zająć się psychiatrzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja słyszałam, że miód podrzucili Marsjanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytanie brzmi: czy miód w którym stwierdzono pochodne leków prawidłowo pobrano do badań?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moim zdaniem to informatorem powinni zająć się psychiatrzy
tezę odwołuję i zastępuję pytaniem: czy informatorem nie powinni zająć się psychiatrzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale bedzie spraw  sądowych o uszczerbek na zdrowiu jesli to uszkadza nery i inne podroby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale bedzie spraw  sądowych o uszczerbek na zdrowiu jesli to uszkadza nery i inne podroby
o ile ten miód faktycznie był zanieczyszczony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzka zawiść i zazdrość nie zna granic. dziwne jest też to że pierwsze badania były chyba 19 września i wyniki dopiero po miesiącu a drugie badania i wyniki po 4 dniach hmm podejrzane te laboratoria.... I ten cały Informator...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkie komentarze napisal Piotr Barszcz pensionariusz zakladu psychitrycznego w abramowicach......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że komuś puściły nerwy stąd ten komentarz z 18 listopada. Moim zdaniem jego autorem jest informator lub osoba z nim związana, ponieważ większość komentarzy jest dla informatora niekorzystna. Zastanawia mnie jeszcze jedno, sądząc po konstrukcji dokonania wpisu. Czy osoba pisząca komentarz dnia 18.11.2013 nie ma przypadkiem problemów alkoholem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że komuś puściły nerwy stąd ten komentarz z 18 listopada. Moim zdaniem jego autorem jest informator lub osoba z nim związana, ponieważ większość komentarzy jest dla informatora niekorzystna. Zastanawia mnie jeszcze jedno, sądząc po konstrukcji dokonania wpisu. Czy osoba pisząca komentarz dnia 18.11.2013 nie ma przypadkiem problemów alkoholem?
I tak się wyda że to Ty "Piotrze Barszcz" sprzedałeś informacje które są fikcją zrobiłeś komuś na złość, czekaj aż Ciebie ktoś dopadnie, a jak się wyda ze to na 100 % Ty, wtedy sie dopiero zacznie.... nigdzie się nie schowasz :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny/lub Szanowna "Znajomy" - jeżeli rzucasz takie pomówienia to miej odwagę podać swoje imię i nazwisko, abym wiedział komu mam założyć sprawę o zniesławienie; pozdrawiam serdecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm ciężko mi coś powiedzieć na ten temat. Słuchajcie znalazłam tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu. Dokładnie nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :) Sprawdzaliście? http://tnij.com/lokalis    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W związku z wynikami ostatnich badań, właściciel pasieki może już handlować miodem. Jeśli sprawą zajmą się śledczy, sprawdzą nie tylko czy doszło do podmiany towaru" - no to jak to mam rozumieć, że handlarz dostał zezwolenie na handlel całym miodem w tym kupionym nielegalnie w Lubaczowie? Chyba żywność nielegalnego pochodzenia nie może być wprowadzana do obrotu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...