Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niestety, nie ma szans na odwołanie w ciągu 7 dni, co niektórzy sugerują. Sąd może anulować mandat, jeśli czyn, za który został nałożony, nie był wykroczeniem. Sąd nie bierze pod uwagę innych okoliczności, tak więc zapewne wniosek zostałby odrzucony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam sie czy kierowca któremu np. zostanie skradziony samochód, potrącone na przejściu dziecko itd. to szybciutko wyskoczy na trasę informować przez CB gdzie stoi policyjny patrol ! Nie oszukujmy sie ! Nie po to kierowca wyposaża samochód w radio CB żeby jeździć zgodnie z przepisami ruchu drogowego lecz po to żeby informować piratów drogowych,pijaków i drani o tym gdzie są patrole policyjne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lkr to jest cale zasrane miasto, sku***ali kierowcy bez pojecia o jezdzie,to tez psy z tamtad nie moga byc inni...... jebac krasnik!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy nie mają pojęcia o jeździe, a inni o ortografii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MondeoLKR napisał:
Zastanawiam sie czy kierowca któremu np. zostanie skradziony samochód, potrącone na przejściu dziecko itd. to szybciutko wyskoczy na trasę informować przez CB gdzie stoi policyjny patrol ! Nie oszukujmy sie ! Nie po to kierowca wyposaża samochód w radio CB żeby jeździć zgodnie z przepisami ruchu drogowego lecz po to żeby informować piratów drogowych,pijaków i drani o tym gdzie są patrole policyjne.
Za przeproszeniem w du*** byłeś i gówno widziałeś. Osobiście nie mam radia, ale znajomy jeździ po całej polsce i radio nie raz zaoszczędziło mu parę godzin stania w korkach. W jaki sposób? Np. dowiedział się o korku właśnie z radia, zapytał czy nie ma w zasięgu kogoś miejscowego, i udało się znaleźć kogoś, kto poprowadził go objazdem. Sam akurat jechał omijając korek więc nie było problemem poprowadzić innych. Druga sytuacja - informacje o wypadkach lub pijanych ludziach na drogach. Uwierz mi, nie jednemu pijaczkowi kierowcy uratowali życie ostrzegając wszystkich o 1 w nocy że na 253km środkiem jezdni idzie zawiany klient. Poza tym zawsze możesz zapytać o warsztat, dobrą knajpę w okolicy itp, itd. No i na koniec długie trasy - fajnie jest czasem z kimś zamienić parę słów podczas wielogodzinnej jazdy. CB to nie tylko narzędzie w rękach piratów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a gdzie ten Pan miał głowe ? Stuki w zawieszeniu i mandat przyjmuje ? A ja bym zaprosił Panów na komisariat, ewentualnie przy nich zadzwonił i poprosił o przyjazd patrol policji. Mysle ze raz dwa zwineliby sie i pojechali dalej w swiat. Spalona zarowka ? Spalila sie 2 minuty temu - miala prawo. Stuki w zawieszeniu ? Swoją drogą nie wiem gdzie trzeba miec rozum zeby przyjac mandat za takie cos. Dowód zabiera się za pokwitowaniem i na tym pokwitowaniu wyraźnie mają obowiązek wpisać za co zabierają. Po to stosuje się 2 żarówki do podświetlania tablicy żeby na wypadek uszkodzenia jednej z nich druga działała. Ktoś pisał o braku spryskiwaczy z przodu w mondeo - moja propozycja jest następująca. Oficjalne pismo do komendy z informacją że zostałeś oślepiony przez nieoznakowany radiowóz. Ciekawe czy mają układ samopoziomowania bo wygląda mi to ich mondeo na Titanium (sądząc po tylnym zderzaku) wiec seryjnie powinni mieć ksenon - chyba że po jakiejś stłuczce nie zamontowali ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co chodzi temu przygłupkowi - chciał, żeby policjanci skrupulatnie przestrzegali przepisów, więc czego bulgocze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dowartościowali się chłopcy bo przecież trzeba pokazać kto tu rządzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MondeoLKR napisał:
Zastanawiam sie czy kierowca któremu np. zostanie skradziony samochód, potrącone na przejściu dziecko itd. to szybciutko wyskoczy na trasę informować przez CB gdzie stoi policyjny patrol ! Nie oszukujmy sie ! Nie po to kierowca wyposaża samochód w radio CB żeby jeździć zgodnie z przepisami ruchu drogowego lecz po to żeby informować piratów drogowych,pijaków i drani o tym gdzie są patrole policyjne.
Sam jesteś Drań ty (...)!!!!
Ostatnio edytowany 29 czerwca 2009 r. o 00:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, że temu mośkowi nie przeszkadzał pędzący mercedes tylko brak kierunkowskazu. Ciekawe jak miałby wyglądać pościg z kierunkowskazami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie istnieje coś takiego jak brak możliwości wymiany żarówki pod czas zatrzymania. Jeżeli policjant zatrzymał kierowce za brak żarówki to kierowca ma możliwość jej wymiany na miejscu. Co do tego stukania w zawieszeniu to poważna pomyłka ze strony policjantów. Ale to nie tłumaczy kierowcy, który przyjął mandat. Nazwijmy to tak lekko, że trzymam strone kierowcy ale przyjmując mandat popełnił głupote i teraz to może się tylko skarżyć w gazetach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiekszosc policjantow jest OK ale coraz czesciej tafia sie glupek ktory poje sie dowartosciowac - takie to juz zycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie pierwszy przypadek, w którym uczestniczy tzw cegiełka z Kraśnika, najwyższy czas aby Komendant Wojewódzki zaja sie tą sprawą i nuczył kultury tych analfabetów , którzy tak reagują na krytykę .To nie pierwszy przypadek - dopuszczają się do drwin i podpuszczania kierowców, najeżdżaja na tył auta wymuszając szybszą jazdę no i to CB!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czy kierowca mercedesa został doścignięty, namierzony i ile zapłacił - bo to on był sprawcą całego zamieszania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ktoś pisał o braku spryskiwaczy z przodu w mondeo - moja propozycja jest następująca. Oficjalne pismo do komendy z informacją że zostałeś oślepiony przez nieoznakowany radiowóz. Ciekawe czy mają układ samopoziomowania bo wygląda mi to ich mondeo na Titanium (sądząc po tylnym zderzaku) wiec seryjnie powinni mieć ksenon - chyba że po jakiejś stłuczce nie zamontowali ))
Jam pisał Kseny oni mieli od zawsze, spryski do pewnego momentu również, więc samopoziomowanie powinno być. Po klepce raczej się nie wyszarpali na spryski lamp (niestety - coś koło 300 PLN/sztuka w ASO, może więcej) i zarzucili zwykły zderzak... A to już od dłuższego czasu trwa, nie było wczoraj ani przedwczoraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przełożeni powinni solidnie "podziękować" swoim kowbojom, bo to kolejny artykuł, po którym internauci mogą po policji jeździć, jak po łysej kobyle! Chociaż, tak jak i poprzednio widać, że komputeryzacja komend idzie do przodu, bo wpisów "z urzędu" całkiem sporo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka razy siadali mi na tyłku.... Zawsze zjeżdżałem na najbliższy parking. Dobrze robiłem???? - bo dowaliliby mi kilkaset zł za nierówno zużyty bieżnik na kołach osi przedniej i tylnej... Śmiać się chce z tych fachowców - małych ludzi!!!!!!!!!!!!! Panowie ci powinni zwrócić wszystkie koszty, które niepotrzebnie poniósł ten człowiek. I to może czegoś by ich nauczyło.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd policjanci wiedzieli co powiedział kierowca? Czy ich stacje w radiowozach odbierają fale CB? Nie wiem...A jeśli nie, czy to była zemsta... ? Faktem jest, że mandat faktycznie był wysoki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem czemu się dziwicie Przecież w tym kraju Policja drogowa może łamać przepisy drogowe w sytuacji pogoni za łamiącym przepisy, więc komentowanie tego na CB mija się z celem. Bo NIBY JAK mają gonić pirata, gdy ten gna np. 150km/k w miejscu, gdzie -dajmy na to - na odcinku 2 km jest ograniczenie 40km/k (na przykład) - co ???!!! Może mają jechać 40km/h aż się ograniczenie skończy???? LUDZIE - tak to nigdy nikogo nie złapią..... !!!! Dobrze że wpierniczyli ci mośku mandat. Po huka komentujesz takie sprawy? Policja musi gonić tych deb***i, a nie zastanawiać się czy kierunkowskaz włączyła.... Opamiętajcie się i.... zejdzcie na ziemię. Komentarze w stylu - "policja też musi przestrzegać przepisy" - są /w sytuacji pościgu/ - BEZ SENSU....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby ja miał cały czas wł. kamere gdy jade samochodem... Policja częściej łamie zasady ruchu drogowego niż kierowcy! Żałosne to co się dzieje w Polsce..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...