Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ślub - co polecacie

Utworzony przez alina, 9 maja 2009 r. o 20:14
Pobieramy się we wrześniu. Jesli macie jakies ciekawe pomysły lub znacie dobre firmuy obsługujące śluby - piszcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skrzypek, solistka ---- Ślub Lublin - Skrzypek ---- Niezapomniana oprawa muzyczna na skrzypcach ślubów, spotkań, bankietów i innych uroczystości na terenie Polski południowo-wschodniej i centralnej (Lublin, Warszawa itp.). Wykonuję utwory solo, w duecie skrzypcowym lub skrzypcowo – wokalnym oraz w większym składzie. W programie m. in.: "Ave Maria" J. S. Bach, "Ave Maria" F. Schubert, "Zima" A. Vivaldi, "Marzenie" Schumann, „Aria na strunia G” J. S. Bach. Profesjonalnie, duże doświadczenie. Zobacz DEMO na -------- Ślub Lublin - Skrzypek ---- ---- Możliwość dojazdu do 150 km!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.fotolukow.pl Fajna i mila obsługa. Pełen profesjonalizm. U naszych znajomych na weselu kamerzysta i fotograf się z pił a ci nawet kropli nie wypili... Pozdrawiamy Ania i Łukasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam rozwód...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alina napisał:
Pobieramy się we wrześniu. Jesli macie jakies ciekawe pomysły lub znacie dobre firmuy obsługujące śluby - piszcie!
ZASTANóW SIę 100 RAZY ps. nie ma się czym chwalić szybciej ci obrzydnie niż się będziesz cieszyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem 12 lat po ślubie i wszystkim polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.wyjatkoweokazje.pl można tanio alkohol kupić, kupowałem w zeszłym tygodniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Robson~ napisał:
www.wyjatkoweokazje.pl można tanio alkohol kupić, kupowałem w zeszłym tygodniu
widzę, że całkiem niezły ten alkohol można tam kupić, bo Pana Tadeusza - moim zdaniem jedna z lepszych wódek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie Pana Tadeusza kupowaliśmy. Mojej przyszłej żonie bardzo się butelki podobały. No a mnie i teściowi zawartość...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agencja Artystyczna ElitEvent ###### zajmuje się fachową i kompleksową obsługą muzyczną i artystyczną uroczystości. Od początku swojej działalności stawiamy sobie za cel zapewnienie Państwu usługi na najwyższym poziomie – dlatego współpracujemy wyłącznie z wysokiej klasy muzykami i artystami. Chcemy, by żywa muzyka mogła towarzyszyć Państwu w najważniejszych momentach życia tworząc niezapomnianą atmosferę. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszym klientów oferta Agencji Artystycznej ElitEvent skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych chcących uświetnić rodzinne uroczystości takie jak śluby, zaręczyny, chrzciny, obiady weselne, pogrzeby, imprezy okolicznościowe jak i do firm którym oferujemy oprawę muzyczną i artystyczną spotkań biznesowych, bankietów, firmowych imprez okolicznościowych itp. Poza występami solowymi instrumentalistów i wokalistów oferujemy również występy szeregu zespołów w różnym składzie (duety, trio, kwartety) oferując różnorodny repertuar. Oferujemy także szeroki wachlarz usług artystycznych w zakresie stylizacji, dekoracji i grafiki, fotografii i event performance. Lubelska Agencja ElitEvent działa głównie na obszarze Polski Wschodniej i Centralnej, ale realizujemy projekty także na terenie całego kraju. OBSADA: - instrumenty solowe (np. skrzypce, trąbka, fletnia pana, itp...) - duet instrumentalno-wokalny - duet, trio lub kwartet smyczkowy (skrzypce, altówka, wiolonczela) - organiści (oprawa organowa liturgii oraz akompaniament solistom) - śpiew solowy (np. sopran, tenor) - chór - zespół muzyczny (wesele) Poza ofertą muzyczną proponujemy także szeroki wachlarz usług ślubnych w zakresie stylizacji i wizażu, dekoracji kościoła, wynajmu samochodu, indywidualnych projektów graficznych zaproszeń itp., fotografii i videofilmowania oraz event performance, web desig, projektowanie wizerunku graficznego firm. Kontakt: AA ElitEvent 608 72 11 00 ###### biuro@elitevent.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...