Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmierć pod Ratajem Ordynackim koło Janowa Lubelskiego

Utworzony przez Marynek, 24 sierpnia 2010 r. o 16:14
Tak się zastanawiałem czytając Dziennik Wschodni dlaczego nic nie napisano o wypadku Sławomira M z Godziszowa Chłopak miał 20 lat i zginął na nowej drodze. Spadł w dół i trafił w drzewo. Dlaczego pół metra od dogi nie wycieli drogowcy drzew skoro na całej wyremontowanej trasie(Rataj-Zdziłowice) to zrobili. Gdyby nie drzewo ten chłopak najprawdopodobniej by przeżył. Wypadek miał miejsce 22.08.2010 **
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marynek napisał:
Tak się zastanawiałem czytając Dziennik Wschodni dlaczego nic nie napisano o wypadku Sławomira M z Godziszowa Chłopak miał 20 lat i zginął na nowej drodze. Spadł w dół i trafił w drzewo. Dlaczego pół metra od dogi nie wycieli drogowcy drzew skoro na całej wyremontowanej trasie(Rataj-Zdziłowice) to zrobili. Gdyby nie drzewo ten chłopak najprawdopodobniej by przeżył. Wypadek miał miejsce 22.08.2010 **
byłeż ciole na miejscu wypadku i widziałeś to miejsce ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałam tego chłopaka Boże czego to on akurat cały czas płacze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez byłem i widziałem szkoda tylko ze ludzie przyczepiaja sie do takich rzeczy jak drzewa pffff a nikt nie wspomniał o predkosci, dobrze ze nikt nie jechał z naprzeciwka bo by była masakra !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
d*** o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Dlaczego na tych nowych drogach jest tyle wypadków A p przez głupi zakład skączył tragiczną śmiercią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyczyna jest prosta. Profil drogi w tym miejscu jest tak zrobiony aby ścinając zakręt kierującego wynosiło zewnetrznie przy nadmiernej prędkości jaką jest 100km/h!! a przy prędkości wyższej niż obowiązująca na polskich drogach a przypominam prędkość ta wynosi 90km/h stało się to co się stało. Brawura brak rozwagi-tragedia gotowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś wie jakim samochodem jechał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...