Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiertelny wypadek w Bogucinie: Dwie osoby nie żyją

Utworzony przez pablo, 15 grudnia 2011 r. o 14:21 Powrót do artykułu
czarny punkt w Polsce ile osób tam ginie masakra Szczere kondolencje dla rodziny ofiar i małej 3 letniej dziewczynki ehhh...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pablo napisał:
czarny punkt w Polsce ile osób tam ginie masakra Szczere kondolencje dla rodziny ofiar i małej 3 letniej dziewczynki ehhh...
Smutna historia, bardzo smutna. Najsmutniejszy był jednak brak rozwagi kierowcy forda... Szczęście w nieszczęściu, że dziecko przeżyło. Ale co to za życie będzie bez rodziców...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszne miejsce przeklete chyba jakies.tydzien temu zginala tam moja kolezanka rowniez zderzyla sie z tirem marki renault.Może te Tiry są jakieś namagnesowane sam nie wiem co o ty myslec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może jak deb***e widzą górkę i kawałek wolnego miejsca bez podwójnej ciągłej to zaczynają wyprzedzać? Ludzie, trzeba tylko trochę rozwagi. A ludzi szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy zrobicie chodnik w bogucine, Prasa! Zajmijcie sie tym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to wina tira była???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bogucin napisał:
kiedy zrobicie chodnik w bogucine, Prasa! Zajmijcie sie tym!
Jak pewnie dobrze wiesz były starania w tej sprawie, ale pewien pan się nie zgadzał na sprzedaż kawałka działki na chodnik i chodnik w Bogucinie wypadł z planu robót generalnej dyrekcji. Wójt, radni i mieszkańcy prosili zachęcali i było nawet zebranie w tej sprawie ale ten pan był nieugięty. Sytuację komplikuje fakt, że ma silne plecy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było to małżeństwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wyprzedzania bez wyobraźni nie trzeba wzniesienia tak jak dziś jechałem L-ką i w mieście wyprzedził mnie samochód po czym zajechał mi drogę i dał po hamulcach wiec musiałem ostro hamować aby uniknąć zderzenia .A co do wypadku to zapewne kierowca osobówki przedobrzył swoje możliwości że zdąży wyprzedzić lub stracił panowanie nad autem na koleinach,a że była duża prędkość reszta swoje zrobiła i skończyło się tragicznie i smutno ale najbardziej żal mi dziecka gdyż bez rodziców ciężko będzie mu dorastać i samo będzie musiało sobie radzić i zapewne nigdy nie pozna smaku rodzicielskiej opieki i czułości gdyż starsza osoba da sobie radę po wypadku zaś dziecko staje przed trudnym wyborem i dorastaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm jeśli nie było to małżeństwo to skąd się wzięło tam dziecko i w jakim celu tam było gdyż z tego co wiem to była rodzina,a zginęło małżeństwo czyli rodzice dziecka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby zgineli w BMW to wszyscy by pisali ze dobrze im tak, ale Ford to inna sprawa. Kierowca mogl sie zagapic,itp. Wszystkich ludzi tak samo szkoda, niezaleznie od marki samochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie twoja sprawa,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasiu tu nikt nie pyta o dane osobowe czy inne poufne sprawy takie jak gdzie mieszkali lub czym się zajmowali tylko skąd wiesz że to nie było małżeństwo . Andrzej masz rację nic dodać nić ując .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie było małżeństwo, kobieta to szwagierka kierowcy, to było jej dziecko i jego teść. Żal i smutek pozostaje tylko, starszy mężczyzna dzis rano zmarł w szpitalu, tylko dziecko przeżylo... Wyrazy współczucia dla rodzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi kierowcy tej cysterny. Przez deb***i nie może spać spokojnie. Wyprzedzać zabytkiem, na czołowe z czterdziestoma tonami. Szkoda liter. deb***e.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to była szwagierka ze szwagrem jej dziecko które przeżyło i ich teść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Krzyśka kierowcy cysterny. Co ty pedale możesz wiedzieć o tym wypadku , jakie masz prawo pisać o wyprzedzaniu jak nie są do tej pory znane przyczyny z jakich powodów zjechał na drugi pas. Kierowcy tirów też nie sa świeci co widac na drogach każdego dnia . Jak wogóle można komentować taką tragedie , macie pojecie co myśli rodzina czytając np. takiego pier***nietego Krzysia kierowcy cysterny . Pomśl durniu na drugi raz zanim coś napiszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jesteś pedał i święty też na pewno nie jesteś...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca scanii napisał:
Sam jesteś pedał i święty też na pewno nie jesteś...!!!
Kierowca zasnął za kierownicą a nie wyprzedzał, masz złe info
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...