Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SMS od księdza: Przyjdźcie na egzekucję

Utworzony przez kolo olo, 15 marca 2009 r. o 20:48 Powrót do artykułu
Religie to opium dla ciemnych nas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ol,o coś mi się wydaje, że się powtarzasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OLO, COŚ MI SIĘ WYDAJE, ŻE SIĘ POWTARZASZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bomba,bomba i co wikary nic sobie nie uczynił??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jednak Wojtuś został księdzem, a pamiętam że strasznie go ciągnęło do dziewczyn, szczególnie widać było to na pielgrzymce, hihi Ale cóż, powodzonka!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja córka ma kilkanaście lat i po tym smsie była przerażona. NIe życzę sobie żeby ksiądz pisał takie smsy do mojego dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xionc i podobnie myslący winni walić pokutnie głowmi w kościelne posadzki nigdy z kolan nie wstając. Albowiem, winni są nienarodzenia całych zastępów swych sióstr i braci. Tych, którym nie pozwolili się począć, kiedy to samolubnie i niepodzielnie zajmowali matczyne łona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie się wydaje, że bardziej ciągnie go do chłopców ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę, że dobry pomysł! Wreszcie, choć z ciekawości, Ktoś usłyszał. Chwalić takie formy zaangażowania. Lepsze takie zaproszenia, niżeli wypaczonym pseudomyslicieli naznaczonych statusem posła:) szafujących rekwizytami... Księże, głowa do góry, z klasą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A już myślałam, że to ks. Wojtek dokona na sobie egzekucji;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak im sie tam w kurii tak pomysłowość księdza Wojtka podoba to niech go sobie zabierają . Mi się normalnie coś robi jak go widzę w kościele :/ A i ten pomysł to też jakiś taki średnio trafiony. I nie wiem czemu w artykule nie jest porzytoczona cała treść SMSa ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteśmy głęboko wstrząśnięci komentarzami i uważamy je za niepoważne. To są jakieś bezpodstawne oszczerstwa!! Ksiądz Wojciech jest najlepszym kapłanem jakiego znamy i bardzo cieszmy się ze RAZEM Z NIM przeprowadzamy tę akcję. SMSy pisaliśmy także my, także proszę nie oskarżać w ten sposób księdza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrodziej być może ma nierówno pod sufitem. To jednak już kwestia do rozstrzygnięcia między nim a jego parafianami. Ja się do nich nie zaliczam. U mnie urzędnicy pana boga nie cieszą się autorytetem ni poważaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jeśli czynisz dobro oskarżają cię o egocentryzm. CZYŃ DOBRO MIMO WSZYSTKO!!" Matka Teresa z Kalkuty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka skromna uwaga - czy gdyby nagłówek tego tematu brzmiałby "Innowacyjna metoda zaproszenia na Droge Krzyową" zamiast "SMS od księdza: Przyjdźcie na egzekucję" przeczytałby ktoś? Wątpię... Marketing, marketing, marketing... Dobre hasło to połowa sukcesu. Sukcesem było to, że dużo ludzi sie zebrało w piątek pod kościołem, tak jak i zainteresowanie tym tematem może być sukcesem Bo przyznać musze, autorom nieźle udalo sie przygotować ten temat ;] szkoda tylko, że ukierunkowują na negatywną ocenę. Lecz no cóż.... Za coś trzeba żyć... "Ojciec" - to może zamknij swojej córce oczy i uszy, bo zbliża się Wielki Piątek - dzień upamiętniający ukrzyżowanie Chrystusa. To będzie dla Niej zbyt ciężkie. A na historie to może wogóle już niech nie uczeszcza do szkoły, bo jeszcze usłyszy o II Wojnie Światowej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz sprytnie podpuścił małolatów z ksm (większość z nich, to uczennice gimnzajum, które przesiadują u niego na herbatce) i zrobił dziwną akcję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojtek się rozkręca. Akcja to typowy marketing szeptany - zakończony sukcesem. Jednakże czy przyciągnięcie ludzi do modlitwy przez kłamstwo jest w porządku? Sam wikary jest dosyć demagogiczny, bo jak na prowincji to myśli że wszystko może. A nie powinien wplatać polityki, wygłaszać irracjonalne porównania i subiektywnych ocen do kazań posługując się tanimi figurami erystycznymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W następny piątek robimy akcję smsową pod hasłem: "zabierzcie od nas ks. Wojtka", mamy dość jego kazań i katechez tylko i wyłącznie na temat szatana!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czarny ....., niedługo sedes otworzę, a tam gęba ... ; a kysz siło nieczysta;
Ostatnio edytowany 18 marca 2009 r. o 12:13
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DIZA napisał:
ol,o coś mi się wydaje, że się powtarzasz.[/quote] ...a jeden post dalej... [quote name='diza' post='105188' date='15.03.2009, 21:27']OLO, COŚ MI SIĘ WYDAJE, ŻE SIĘ POWTARZASZ.
...kto tu się powtarza głąbie?! Ogarnij się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 30

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...