Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SMS od księdza: Przyjdźcie na egzekucję

Utworzony przez kolo olo, 15 marca 2009 r. o 20:48 Powrót do artykułu
parafianin napisał:
Jak im sie tam w kurii tak pomysłowość księdza Wojtka podoba to niech go sobie zabierają . Mi się normalnie coś robi jak go widzę w kościele :/ A i ten pomysł to też jakiś taki średnio trafiony. I nie wiem czemu w artykule nie jest porzytoczona cała treść SMSa ??
A ja jestem z Kraśnika, gdzie ks. Wojtek był przed Milejowem i my bardzo chętnie widzielibyśmy go z powrotem u siebie. Jak go nie chcecie w Milejowie, to ja już skrzykuję ekipę i jedziemy go zabrać z powrotem do Kraśnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krasniczanin napisał:
A ja jestem z Kraśnika, gdzie ks. Wojtek był przed Milejowem i my bardzo chętnie widzielibyśmy go z powrotem u siebie. Jak go nie chcecie w Milejowie, to ja już skrzykuję ekipę i jedziemy go zabrać z powrotem do Kraśnika.
Ani się waż!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milejów nie dorósł jeszcze do tego , aby rozumieć ks. Wojtka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciężko się czyta posty...przeważa KRYTYKANCTWO, konstruktywnej krytyki raczej brak. Moje zdanie jest takie: Wszyscy ciągle krytykują Kościół za brak postępu, nowoczesności...a jeśli już młody wikary ma w sobie chęci i odwagę, co by powalczyć o kontakt z wiernymi na innej płaszczyźnie, niż przyzwyczailiśmy się krytykować, większość staje się nagle ogromnymi tradycjonalistami. A co do treści smsa, absolutnie nie uważam go za niestosownego! Każdy kto ma więź z Kościołem, powinien odczytać go zgodnie z intencjami Księdza, natomiast owo "święte oburzenie" jest prawdopodobnie wyznacznikiem braku tej więzi! Każdy nastolatek, który odebrał silnie treść tego smsa, cechuje się zapewne ogromną wrażliwością, którą powinien kształtować właśnie w ramach takich akcji, które zaproponował ksiądz. Pozdrawiam i zachęcam do rozwagi w formułowaniu sądu na ten temat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parafianin napisał:
hehe- faktycznie, "Śnięta Trójca" jeden uciekła z pielęgniarką, drugi zrobił dziecko jakiejś małolacie, a trzeci wszędzie widzi diabła. Swoją droga diabeł miał też wg Księdza siedzieć w internecie a to właśnie za jego pośrednictwem dostałem wiadomość o egzekucji :-) Czyżby Wojtek mówił o sobie :-)) Na szczęście mnie już ten problem nie dotyczy- od kiedy Ks. Wojtek zaczął głosić swoje słowo, przestałem chodzić do Kościoła do Milejowa. Po co tracić nerwy?
To Ty dla księży chodziłeś do kościoła?!...Ja Tam chodzę,żeby spotkać się i porozmawiać z Bogiem...a jak chodziłeś dla księży to idż do psychiatry niech popracuje nad Twoją orientacją seksualną,bo widzę zazdrość synu przez Ciebie przemawia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO ONI JUŻ EGEKUCJĘ CHCĄ ROBIĆ NA JEZUSIE? JUŻ IM NIEPOTRZEBNY, DOROBILI SIĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fizjoterapeutka napisał:
Ciężko się czyta posty...przeważa KRYTYKANCTWO, konstruktywnej krytyki raczej brak. Moje zdanie jest takie: Wszyscy ciągle krytykują Kościół za brak postępu, nowoczesności...a jeśli już młody wikary ma w sobie chęci i odwagę, co by powalczyć o kontakt z wiernymi na innej płaszczyźnie, niż przyzwyczailiśmy się krytykować, większość staje się nagle ogromnymi tradycjonalistami. A co do treści smsa, absolutnie nie uważam go za niestosownego! Każdy kto ma więź z Kościołem, powinien odczytać go zgodnie z intencjami Księdza, natomiast owo "święte oburzenie" jest prawdopodobnie wyznacznikiem braku tej więzi! Każdy nastolatek, który odebrał silnie treść tego smsa, cechuje się zapewne ogromną wrażliwością, którą powinien kształtować właśnie w ramach takich akcji, które zaproponował ksiądz. Pozdrawiam i zachęcam do rozwagi w formułowaniu sądu na ten temat!
Miałem wątpliwą przyjemność poznać Ks. Wojciecha. Będę pamiętał całe życie z jaką gorliwością podchodził do swoich obowiązków.... Ciszę się, że mogę pisać to w czasie przeszłym i współczuję wszystkim, którzy są na niego skazani... Już kilka lat temu wygłaszał płomienne kazania o wszechobecnym diable.... widać mu nie przeszło. Samo nie przejdzie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach teraz co poniektórzy parafianie będą pluć w stronę księży jadem...tutaj szczególny i głęboki ukłon w stronę wiernych z akcji katolickiej...A w niedzielę pobiegną pod ołtarz z wywalonym jęzorem i judaszowym uśmieszkiem przyklejonym do gęby,przyjąć komunię św. oraz podadzą sobie ręce na znak pokoju...Pomimo,że sprawa zaproszenia wiernych na drogę krzyżową jest kontrowersyjna to jednak ks.Wojciech osiągną swój cel.Tak trzymać ks.Wojtku BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jedyne co mi się nie podobało w tej drodze krzyżowej to relacja kaleczonego płodu,a właściwie fakt,że w tej drodze krzyżowej uczestniczyły dzieci komunijne oraz młodsze.Ale to tylko moje zdanie,być może się mylę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poradolekarza napisał:
Miałem wątpliwą przyjemność poznać Ks. Wojciecha. Będę pamiętał całe życie z jaką gorliwością podchodził do swoich obowiązków.... Ciszę się, że mogę pisać to w czasie przeszłym i współczuję wszystkim, którzy są na niego skazani... Już kilka lat temu wygłaszał płomienne kazania o wszechobecnym diable.... widać mu nie przeszło. Samo nie przejdzie!!!
A Ty jesteś księdzem zazdroszczącym koledze...To chyba dobrze,że z gorliwością podchodzi do swoich obowiązków?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
A Ty jesteś księdzem zazdroszczącym koledze...To chyba dobrze,że z gorliwością podchodzi do swoich obowiązków?!
Nie jestem księdzem... Zaskoczy Was jeszcze nie jeden raz. Po prostu to taki człowiek... jedni będą go przeklinać inni uwielbiać. Oryginał i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robin napisał:
Zawisza - Jedut - Komosa - ... ciekawe kto będzie następny w kolejce do rozbicia parafii?
Parafię stanowią parafianie,a nie księża mianowani przez kurię.Przykre jeżeli Ty do niej należysz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poradolekarza napisał:
Nie jestem księdzem... Zaskoczy Was jeszcze nie jeden raz. Po prostu to taki człowiek... jedni będą go przeklinać inni uwielbiać. Oryginał i tyle
To dobrze,bo najgorzej być bezbarwnym człowieczkiem...Nie mającym własnego zdania.Ale masz rację jedni uwielbiają ks.Wojtka inni nienawidzą...A ja i tak twierdzę,że jesteś kolegą ks.Wojtka po fachu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO KS. WOJTEK!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
To dobrze,bo najgorzej być bezbarwnym człowieczkiem...Nie mającym własnego zdania.Ale masz rację jedni uwielbiają ks.Wojtka inni nienawidzą...A ja i tak twierdzę,że jesteś kolegą ks.Wojtka po fachu
Mój drogi Sherlock-u - mylisz się!!! Ale nic to... oryginał i tyle!!! Zobaczycie p.s. Po co ma iść na czyjeś konto...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ks. Wojtek mógłby trochę przystopować z tym szatanem. Uważam, że nie można tematu szatana ignorować, ale przesadzać też się nie powinno. Czasem mam wrażenie, że ks. Wojtek sam jest opętany i ma jakieś problemy ze sobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilu księży jeszcze musi w tej diecezji odejść z kapłaństwa, żeby Kuria zaczęła coś działać? Po co święcicie wszystkich "jak leci"? A potem mamy takie "kwiatki" jak wspomniani przez kogoś wyżej ks. Zawisza, Jedut, Komosa itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszą chyba tylko ci , którzy byliw piątek w kościele i nie wiedza , że w Milejowie na drodze krzyżowej co piątek jest cały kośćiól ludzi i tak jest od kilku lat jeszcze za poprzedniego ks proboszcza a gł dzięki ks Krzysztofowi Lichocie . O SMS-ie lepiej przemilczeć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ks.Puzewicz ani bp.Życiński tego nie potępią ponieważ dużo wiernych to dużo dutków -dla nich i jeszcze kilku biskupów w RP to jest najważniejsze. Ludzie dadzą raz się oszukać,a co potem ?W Milejowie nie powinno być z tym problemu,ksiądz może następnym razem powiedzieć na przykład,że produkowane wino w tutejszych zakładach to krew........ (nie powiem aby nie blużnić)wyobrażacie sobie jak pociągną masy aby kupować ten produkt-i znów forsa,-tylko jak to masię do wiary?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ksiądz płaci podatki na kurie, to jest w porządku i może sie panoszyć w parafii w której pracuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parafianka napisał:
ks. Wojtek mógłby trochę przystopować z tym szatanem. Uważam, że nie można tematu szatana ignorować, ale przesadzać też się nie powinno. Czasem mam wrażenie, że ks. Wojtek sam jest opętany i ma jakieś problemy ze sobą.
KS.WOJCIECH WŁAŚNIE MA RACJE ŻE OSTRZEGA NAS PRZED ZŁYMI DUCHAMI...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 30

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...