Z Nowym Rokiem coś się zmienia, Każdy nowe ma życzenia, NOWY ROK mi pióro łechce, Czego chcę a czego nie chcę? I nie wszystkich tym zachwycę, Czego nie chcę ,czego życzę! Cudów nie chcę już od TUSKA, Nie chcę ropy od Putina, Ani od innego ruska, Wolę KLAUSA i BOŻINA! Nie chcę z Ameryki TARCZY, Ani gazu z Emiratów, Lech Wałęsa mi wystarczy, Z grubą TECZKĄ doktoratów! Bogatemu byk się cieli, Więc ELITA się przeciska, By załapać się w BRUKSELI, Na poważne stanowiska! Mocno gonią za tym rajem, I Ci starzy i Ci młodzi, A co będzie z naszym krajem? To nikogo nie obchodzi! Niech Sikorski bierze NATO, Jak PZPN wziął Lato, Niech w spokoju nas zostawi, Niech się z NATO w wojnę bawi! Poseł GOWIN i podobni, Niech in vitro się zapłodni! Dla bogactwa tej techniki, Niech PALIKOT da plemniki! Terror sieje KOMOROWSKI, W Sejmie BUC i NIEDORAJDA! Wraz z bombowym NIESIOŁOWSKIM! Więc nie grozi nam AL-KAIDA! Nie potrzebne Polsce stocznie, I kopalnie i szpitale, Co rząd z tym majdanem pocznie? POLSKA? NIEPOTRZEBNA WCALE!!! Nie ma w Polsce polskiej huty! I z Wietnamu mamy buty! Wódka czeska,ukraińska, I konfekcja cała chińska! Poznikały polskie ryby, Przemysł nasz zakuto w dyby, Ledwo dyszą już rolnicy, Za to kwitną KOMORNICY! To jest ten nasz polski cud! Nam pozostał ino smród! No i jeszcze jedno swojskie, ŚWINIE! PRZY KORYCIE - POLSKIE!!! Ps. Nowy Rok się szybko zbliża, I by Boskim żył porządkiem, Ja przepraszam -nie ubliżam, Pożytecznym jest zwierzątkiem, To co najpierw jest prosiakiem, I kojarzy się z chlewikiem, To co później jest warchlakiem, Co na koniec jest tucznikiem. Szkoda tylko,że zwierzątko, Krótko żyje - takie życie! ZA to TAMTA - LUDZKA ŚWINIA, Żyje długo przy KORYCIE! Śmierć każdemu jest pisana, Choć bronimy się zaciekle, Zwierzę -świnia kończy w rzeźni, Ludzka Świnia skończy w PIEKLE! Znalezione w sieci - Autor nieznany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz