Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nauczcie sie jeździc, albo chociaż myśleć. jak śnieg pada to nie da się zrobić tak żeby go nie było, wiekszość problemów powodują kaleki za kierownicą. Jest zima i jest śnieg i jest ślisko... chyba proste, drogi są przejezdne wiec nie mówcie że drogowcy nie dają rady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koledzy, a jak droga Lublin-Łęczna? Da się normalnie przejechać czy znowu korek od Łuszczowa? THX.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję wszystkim służbom drogowym za walkę z żywiołem, gdyby nie WY to wszyscy z trzewika bysmy uderzali. P.S. Czy walka z innym żywiołem (pożar) nie powinna wymuszać negatywnych komentarzy o strażakach - przecież się spaliło i nic nie uratowali a wszyscy ich chwalą, pytam sie za co? A drogowcy jutro sobie poradza ze wszystkim sa to najlepsze służby państwowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomiędzy godz. 16 a 18 pokonałam dwukrotnie trasę Lublin-Łuszczów i byłam mile zaskoczona, ponieważ za każdym razem mijały mnie pługi ( parami grasują ). Mozna jechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIRIAM ŚLICZNIE ŚPIEWA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ludzie nie panikujcie to tylko trochę śniegu! A stan dróg i warunki panujące na nich skutecznie weryfikują umiejętności ''letnich '' kierowców. W dużej mierze to oni są powodują spowolnienie ruchu. Ludzie nie pchajcie się na siłę za kółko. Czasem lepie wybrać środek komunikacji zbiorowej.
popieram w 100%. prawko powinno się zdawać tylko i wyłącznie w ziemie. co niektórzy to zielonego pojęcia nie mają o jeździe nawet w lecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
frustrat napisał:
A je-bać te śnieżyce, środkowy palec przyłożyć do szyby, dmuchawe na full, radio na full i jazda
PALCEM SRODKOWYM TO TY MOZESZ WSADZIC SOBIE W KICHE,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tujka napisał:
Ekhm... Narzekacie na urzędników, że nieudolni, że skorumpowani... A proszę popatrzeć na zdjęcia dołaczone do artykułu.. Wyglądaja jak robione z samochodów telefonem komórkowym. I są albo takie albo archiwalne. A przeciez tak niewiele potrzeba żeby zrobić DOBRE jakościowo zdjęcie. Już nie mówie że ma być jakieś ekstra, po prostu dobre...
Za dobre zdjęcie trzeba zapłacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe, największą aglomerację we wschodniej Polsce blokował koń, jaka aglomeracja takie i korki na drodze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BIAŁA PODLASKA to nie jest wasza zapyziała Lubelszczyzna i nigdy nie będzie! Oddajcie województwo wiejscy złodzieje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arclight napisał:
Za dobre zdjęcie trzeba zapłacić.
No ale skoro robią to ludzie z gazety to przecież nie za darmo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tujka napisał:
No ale skoro robią to ludzie z gazety to przecież nie za darmo?
Naprawde jestescie takimi idiotami czy tylko pajacujecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast czepiac sie co niektórzy bobu winnych drogowców wezcie za łopaty i odsniezajcie sobie . W POROWNANIU Z NIEMCAMI DROGI NIE BYŁY ZAMYKANE I BYŁY W MIARE PRZEJEZDNE. Dobra robota panowie. Kierowca miedzynarodowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...