Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sondaż wyborczy: PiS wygrywa w woj. lubelskim

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 maja 2019 r. o 16:49 Powrót do artykułu
abstynentem jestes?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja glosuje tylko na PIS, sa konkretni, maja program, mysla o ludziach tylko ta partia przetrwa z nami a my z nimi, biedy nie bedzie-mysl czlowieku....PO i ta cala KE tylko jatrzy, sluchac ich nie mozna....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemuś bidny ?? Bo głupi. Głosujcie dalej na piSS to za pół roku tym 500+ sobie wytapetujecie pokój. Numer jeden to pani co pijana w miejscu pracy udzielała wywiadu bo coś tam coś potrafi... kpina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierzycie w sondaże gazetowe z płatnym SMS ami. Siedzieli pisowcy i wysyłali i tak nastukali te 50%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z kim ta tęczowa PSEUDOkoalicja miałaby "odnawiać"Europę? Z komunistami, socjalistami, liberałami, LGBT, aborcjonistami i wrogami Kościoła katolickiego? Kpiny z wyborców sobie robią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DONALDZIE - LOKAYU ANGELI - WRACAJ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Konfederacja z prawdziwymi patriotami a nie zdrajcy i sprzedawczycy czy podnóżki panów z Knesetu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lipiec 2014: "Od wczesnej zimy odpowiadam już po raz 153. na to pytanie. Powiedziałem, że nie wybieram się do Brukseli i to podtrzymuję"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wynik może być jeszcze lepszy, porównywalny z tym jaki PIS osiąga na Podkarpaciu. Niestety szef regionu poseł Michałkiewicz działa na niekorzyść PIS. Przypomnę wystawienie słabego kandydata na prezydenta Lublina, czy ostatnie akcje w Centrum Spotkań Kultur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam dwóch godnych kandydatów mojego głosu, ale mam dylemat, którego wybrać. Jednym jest prof. Stanisławek z PIS-u a drugim dr Janulewicz z Konfederacji. Obaj bardzo merytoryczni Panowie. Obaj patrzą z troską na Lubelszczynę. Obaj to co równie ważne pochodzą z tego regionu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam dwóch godnych kandydatów mojego głosu, ale mam dylemat, którego wybrać. Jednym jest prof. Stanisławek z PIS-u a drugim dr Janulewicz z Konfederacji. Obaj bardzo merytoryczni Panowie. Obaj patrzą z troską na Lubelszczynę. Obaj to co równie ważne pochodzą z tego regionu.
 Tylko z tego regionu i wykładnia cio do pochodzenia 3 razy wstecz. Musi byc polak z krwi i kości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł Graś o szefie PSL: "Jak praktycznie, kurczę, na to popatrzysz na spokojnie, to gościu przeprowadził dwie najgorsze historie w wolnej Polsce, po Buzku - reformę 67 i OFE. "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha, ha, ha, ale jaja, ... :)))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedynie PIS troszczy się o gospodarkę i dobro kraju. Reszta to doktrynerzy okradania kraju. Okradania z godności i możliwości działają na żecz rosko pruskiej dominacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedynie PIS troszczy się o gospodarkę i dobro kraju. Reszta to doktrynerzy okradania kraju. Okradania z godności i możliwości działają na żecz rosko pruskiej dominacji.
 ...a Ciebie okradli z wiedzy i poprawnego pisania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli Nasz region ma wyglądać tak jak reklama osoby pani Beaty Mazurek na rozpadającej się chałupie w m. Wilkołaz, na przeciwko stadionu sportowego po jednej stronie a budynkiem UG, to ja dziękuję za takiego przedstawiciela. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd aby wielkimi płachtami banerów opasać rozlatujący się budynek. Jakie niechlujstwo, dyletanctwo i prymitywizm pracowników odpowiedzialnych za kampanię kandydata!!!
 Czy te niesprzyjające warunki atmosferyczne ostatnich dni nie uprzątnęły czasem " przepięknego " usytułowania banerów przepięknej pani poseł??? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też na Muchę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na Muchę też bo nie znoszę tych sprawiedliwych co to w sutannę księżom smarkają i jej się kurczowo trzymają. Nie lubię pijaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...