Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ruda broni Suła!!! Buahahahhahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosze sie sie nie podpisywac za kogos.rozumie wrogosc brak szacunku......ale zeby sie za kogos podpisywac????to juz przesada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i zapomnialam dodac ze napewno niw bronie!!!!bo mam ogromny zal!!!! i on juz napewno wie o co mi chodzi!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moja była żona ze swoim fagasem napewno im pomogą.Bywali tam przecież czasem.Nie ma "fryzjera",nie ma bimberku z pod lady.Bieda.Bieda..........Jurek rzuć się .Wiem ,że masz.Zawsze miałeś więcej niż ja.Dlatego przecież jesteś dziś na moim miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież on nie nadaje się do żadnej roboty. Ostatni raz był trzeźwy jakies 15 lat temu. No chyba ,że będzie zbierał butelki. A tak wogóle to jego warszawka krzywdy mu nie da zrobić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech kredyt splaca a nie jazdzi na wycieczki,ludzie glupie niby madre a klada kase na nich!!!!ciekawe kiedy sie przekonaja.ta kladzta kase na zulu zulu niech jezdzi z kolega na narty.a sul siedzi z bachorami.ha ha ciekawe jak dlugo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały ten Kazimierz to kit i tandeta.Bez fryzjera to juz w ogóle nie ma po co tu przyjeżdżać. Sulek do świętych nie należał, ale biznes właśnie polega na tym żeby tanio kupić, a drogo sprzedać.Trzymam kciuki za nowego fryzjera, chętnie zostawie i tu pare stowek. Pozdrawiam.Jakub W z Warszawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...