Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A o ilość wypróżnień dziennych też zapyta???? O wygląd kupy i intensywność jej zapachu też? Permanentna inwigilacja!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Solidaruchowe pomioty zapewne chcą w 100% mieć kontrolę nad gawiedzią w imię "dobrze pojętej demokracji".I do tego grzywna za odmowe odpowiedzi.Tylko dlaczego obłudnie tak potępiają komunistów.....?!Im to nawet do skarpetek nie dorastają!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Benjamin Disraeli, polityk z UK powiedział: "There are three kinds of lies: Lies, Damn Lies, and Statistics.", czyli "Są trzy rodzaje kłamstw: kłamstwa, wielkie kłamstwa i statystyki." Tak też uważam, statystyka w niczym mi nie pomogła, a państwo i samorząd jak marnuje pieniądze z moich podatków tak będzie robić to dalej, widać to na każdym kroku. Dlatego ankietera nie wpuszczę, bo mam silne prywatności (wpuszczam tylko rodzinę i bliskich znajomych). Poza tym, jest to kolejny objaw permanentnej inwigilacji, wszystko co trzeba wie o mnie urząd skarbowy, bank gdzie mam konto i urząd miasta. Reszta to moja prywatność, którą nie chcę się dzielić. Powiedzą mi, że takie jest prawo, że za to jest grzywna. A ja na to, że prawo to jest złe (co, prawo nie może być złe, każdy może podać wiele przykładów fabrykowania prawa pod lobbystów, uchwalanie durnych ustaw przez niedouczonych posłów itd.), a dodatkowo prawo to nie to samo co sprawiedliwość. Już Gandhi powiedział: "Każdy, kto podporządkowuje się niesprawiedliwemu prawu, ponosi odpowiedzialność za to wszystko, co jest tego konsekwencją. Toteż, jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomijając już zasadność tego spisu, bo szkoda strzępić język. Nie rozumiem tylko jednego. Skoro muszę udzielić "wywiadu", a rachmistrz nie umawia się na wizytę, to co w przypadku kiedy mnie nie będzie w domu, bo np. wyjeżdzam na tydzień? Czy za nieobecność w domu też będziemy karani?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mieszkam w warszawie ale zameldowany jestem w lublinie i w moim mieszkaniu mieszka zupełnie kto inny. I co też zostanę ukarany? chyba jaja sobie ku*** robicie. nie mam czasu na jakieś wymysły ze spisywaniem się. gówno mi zrobicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Solidaruchowe pomioty zapewne chcą w 100% mieć kontrolę nad gawiedzią w imię "dobrze pojętej demokracji".I do tego grzywna za odmowe odpowiedzi.Tylko dlaczego obłudnie tak potępiają komunistów.....?!Im to nawet do skarpetek nie dorastają!!!
Jak zwykle wylazło czerwone z piernatów i tryska intelektem na lewo i prawo. Ciebie komuchu każdy przerasta, tylko że ty tego nie widzisz, bo z poziomu gnoju w oborze, to jeno g***no widzisz. Pamiętaj prostaku, że do obecnej sytuacji doprowadzili Polskę przez 45 lat rządzenia twoi towarzysze. Albo Żyd, albo Rusin, albo prostak z czworaków, co to ani pisać ani czytać dobrze nie umiał, a że do cepa przyzwyczajony to go do milicji wzięli, żeby mądrzejszych od siebie napierd***lał i poziom w dół równał. Awansowali potem takiego jełopa, w garnitur ubrali, wołgą wozili, na stołek wsadzili, tyle że głupi był jak ruskiego walonki, to i komunizm spartaczył. Patrzę na te twoje wpisy i tak sobie myślę, że w głowie to ty masz chyba tylko wszy. je*** będziesz przeze mnie na forum za te twoje wytryski intelektu teraz i zawsze, bo durny jesteś i durny będziesz. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.niedlapsakielbasa.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten spis to kolejny krok do wprowadzenia światowego totalitaryzmu. 31 stycznia unia wypuściła dyrektywę(95/46/WE) o tym że wszystkie dane ze spisu mają być przechowywane w izraelu. Korzystać z nich będzie przede wszystkim mosad a nie byłe nasze państwo. I jeszcze kawałek z konstytucji: Art. 47. Każdy ma prawo do ochrony prawnej życia prywatnego, rodzinnego, czci i dobrego imienia oraz do decydowania o swoim życiu osobistym. - tan artykuł już chyba pozwala spokojnie nie obawiać się grzywny za odmowę udziału w spisie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PATRON napisał:
Jak zwykle wylazło czerwone z piernatów i tryska intelektem na lewo i prawo. Ciebie komuchu każdy przerasta, tylko że ty tego nie widzisz, bo z poziomu gnoju w oborze, to jeno g***no widzisz. Pamiętaj prostaku, że do obecnej sytuacji doprowadzili Polskę przez 45 lat rządzenia twoi towarzysze. Albo Żyd, albo Rusin, albo prostak z czworaków, co to ani pisać ani czytać dobrze nie umiał, a że do cepa przyzwyczajony to go do milicji wzięli, żeby mądrzejszych od siebie napierd***lał i poziom w dół równał. Awansowali potem takiego jełopa, w garnitur ubrali, wołgą wozili, na stołek wsadzili, tyle że głupi był jak ruskiego walonki, to i komunizm spartaczył. Patrzę na te twoje wpisy i tak sobie myślę, że w głowie to ty masz chyba tylko wszy. je*** będziesz przeze mnie na forum za te twoje wytryski intelektu teraz i zawsze, bo durny jesteś i durny będziesz. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PATRON napisał:
Jak zwykle wylazło czerwone z piernatów i tryska intelektem na lewo i prawo. Ciebie komuchu każdy przerasta, tylko że ty tego nie widzisz, bo z poziomu gnoju w oborze, to jeno g***no widzisz. Pamiętaj prostaku, że do obecnej sytuacji doprowadzili Polskę przez 45 lat rządzenia twoi towarzysze. Albo Żyd, albo Rusin, albo prostak z czworaków, co to ani pisać ani czytać dobrze nie umiał, a że do cepa przyzwyczajony to go do milicji wzięli, żeby mądrzejszych od siebie napierd***lał i poziom w dół równał. Awansowali potem takiego jełopa, w garnitur ubrali, wołgą wozili, na stołek wsadzili, tyle że głupi był jak ruskiego walonki, to i komunizm spartaczył. Patrzę na te twoje wpisy i tak sobie myślę, że w głowie to ty masz chyba tylko wszy. je*** będziesz przeze mnie na forum za te twoje wytryski intelektu teraz i zawsze, bo durny jesteś i durny będziesz. Amen.
Niechaj Bóg obdarzy Ciebie odrobiną radości,bo strasznie sfrustrowanym człowiekiem(może ogniwem pośrednim) jesteś!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posłuchaj jeszcze Radia "Maryja".Tam są słuchacze o Twoim intelekcie i znajdziesz tam ukojenie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PATRON napisał:
Jak zwykle wylazło czerwone z piernatów i tryska intelektem na lewo i prawo. Ciebie komuchu każdy przerasta, tylko że ty tego nie widzisz, bo z poziomu gnoju w oborze, to jeno g***no widzisz. Pamiętaj prostaku, że do obecnej sytuacji doprowadzili Polskę przez 45 lat rządzenia twoi towarzysze. Albo Żyd, albo Rusin, albo prostak z czworaków, co to ani pisać ani czytać dobrze nie umiał, a że do cepa przyzwyczajony to go do milicji wzięli, żeby mądrzejszych od siebie napierd***lał i poziom w dół równał. Awansowali potem takiego jełopa, w garnitur ubrali, wołgą wozili, na stołek wsadzili, tyle że głupi był jak ruskiego walonki, to i komunizm spartaczył. Patrzę na te twoje wpisy i tak sobie myślę, że w głowie to ty masz chyba tylko wszy. je*** będziesz przeze mnie na forum za te twoje wytryski intelektu teraz i zawsze, bo durny jesteś i durny będziesz. Amen.
Jak zwykle kolejny kretyn widzi w "komuchach" przyczynę swoich osobistych "nieszczęść". Do obecnej sytuacji nie doprowadzili nie tyle "komuchy" tylko 22 lata rządów "solidaruchów" i innych pseudo-prawicowych kmiotów. Za tej "komuny" na którą tak plujesz były zakłady pracy, opieka socjalna, budowano szkoły i całe osiedla. "Każdy miał gówno ale po równo". Nie gloryfikuję tamtego systemu bo miał swoje ciemne strony, ale prawda jest taka, że wszystko rozje***o właśnie za tej "wolnej i suwerennej Polski". W Lublinie była odlewnia, cukrownia, przemysł. Ludzi dowożono z okolicznych wiosek autokarami do pracy. A teraz? Tylko jakaś żenująca wojna między PiSuarami a Pełnymi Obietnic. Przez te 22 lata więcej rozkradli majątku narodowego niż 50 lat PRLu. Bo tam przynajmniej dbano o pracę i zakłady pracy. Może w sklepach nic nie było bo wszystko szło do ruskich i trzeba było się nakombinować i na załatwiać aby cokolwiek zdobyć - to były te ciemne strony. Ale jak patrzę na przyszłość, to szlag mnie trafia. Budują kolejne galerie i markety, "whui" ludzi nie ma pracy i chodzą sfrustrowani a Ty P.I.E.R.D.O.L.I.S.Z. JAK POTŁUCZONY, że to "czerwoni". Zapytaj się matki, zapytaj babci jak było a nie powtarzasz to co Ci "wielcy prawicowcy" pieprzą. Mnie wku***a jak ludzie napier***ają na SLD a prawda jest taka, że to właśnie SLD zostawiło państwo w lepszym stanie niż rządy "prawicy" razem wzięte. Bo "afery" były. A dotknęła Ciebie jakaś osobiście? Dostałeś po kieszeni z tytułu np. afery Rywina? Zastanówcie się następnym razem gdy przyjdzie wam wrzucić głos do urny. Czy to PiS z PO robią z was takich durniów czy sami impotencje intelektualną z mlekiem matki wyssaliście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
Jak zwykle kolejny kretyn widzi w "komuchach" przyczynę swoich osobistych "nieszczęść". Do obecnej sytuacji nie doprowadzili nie tyle "komuchy" tylko 22 lata rządów "solidaruchów" i innych pseudo-prawicowych kmiotów. Za tej "komuny" na którą tak plujesz były zakłady pracy, opieka socjalna, budowano szkoły i całe osiedla. "Każdy miał gówno ale po równo". Nie gloryfikuję tamtego systemu bo miał swoje ciemne strony, ale prawda jest taka, że wszystko rozje***o właśnie za tej "wolnej i suwerennej Polski". W Lublinie była odlewnia, cukrownia, przemysł. Ludzi dowożono z okolicznych wiosek autokarami do pracy. A teraz? Tylko jakaś żenująca wojna między PiSuarami a Pełnymi Obietnic. Przez te 22 lata więcej rozkradli majątku narodowego niż 50 lat PRLu. Bo tam przynajmniej dbano o pracę i zakłady pracy. Może w sklepach nic nie było bo wszystko szło do ruskich i trzeba było się nakombinować i na załatwiać aby cokolwiek zdobyć - to były te ciemne strony. Ale jak patrzę na przyszłość, to szlag mnie trafia. Budują kolejne galerie i markety, "whui" ludzi nie ma pracy i chodzą sfrustrowani a Ty P.I.E.R.D.O.L.I.S.Z. JAK POTŁUCZONY, że to "czerwoni". Zapytaj się matki, zapytaj babci jak było a nie powtarzasz to co Ci "wielcy prawicowcy" pieprzą. Mnie wku***a jak ludzie napier***ają na SLD a prawda jest taka, że to właśnie SLD zostawiło państwo w lepszym stanie niż rządy "prawicy" razem wzięte. Bo "afery" były. A dotknęła Ciebie jakaś osobiście? Dostałeś po kieszeni z tytułu np. afery Rywina? Zastanówcie się następnym razem gdy przyjdzie wam wrzucić głos do urny. Czy to PiS z PO robią z was takich durniów czy sami impotencje intelektualną z mlekiem matki wyssaliście?
Nie tocz piany JASIU bo jestes taki sam jak ta czerwona cholota z PO lub z SLD do kupy,albo czerwoniec albo zajadly zyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
Jak zwykle kolejny kretyn widzi w "komuchach" przyczynę swoich osobistych "nieszczęść". Do obecnej sytuacji nie doprowadzili nie tyle "komuchy" tylko 22 lata rządów "solidaruchów" i innych pseudo-prawicowych kmiotów. Za tej "komuny" na którą tak plujesz były zakłady pracy, opieka socjalna, budowano szkoły i całe osiedla. "Każdy miał gówno ale po równo". Nie gloryfikuję tamtego systemu bo miał swoje ciemne strony, ale prawda jest taka, że wszystko rozje***o właśnie za tej "wolnej i suwerennej Polski". W Lublinie była odlewnia, cukrownia, przemysł. Ludzi dowożono z okolicznych wiosek autokarami do pracy. A teraz? Tylko jakaś żenująca wojna między PiSuarami a Pełnymi Obietnic. Przez te 22 lata więcej rozkradli majątku narodowego niż 50 lat PRLu. Bo tam przynajmniej dbano o pracę i zakłady pracy. Może w sklepach nic nie było bo wszystko szło do ruskich i trzeba było się nakombinować i na załatwiać aby cokolwiek zdobyć - to były te ciemne strony. Ale jak patrzę na przyszłość, to szlag mnie trafia. Budują kolejne galerie i markety, "whui" ludzi nie ma pracy i chodzą sfrustrowani a Ty P.I.E.R.D.O.L.I.S.Z. JAK POTŁUCZONY, że to "czerwoni". Zapytaj się matki, zapytaj babci jak było a nie powtarzasz to co Ci "wielcy prawicowcy" pieprzą. Mnie wku***a jak ludzie napier***ają na SLD a prawda jest taka, że to właśnie SLD zostawiło państwo w lepszym stanie niż rządy "prawicy" razem wzięte. Bo "afery" były. A dotknęła Ciebie jakaś osobiście? Dostałeś po kieszeni z tytułu np. afery Rywina? Zastanówcie się następnym razem gdy przyjdzie wam wrzucić głos do urny. Czy to PiS z PO robią z was takich durniów czy sami impotencje intelektualną z mlekiem matki wyssaliście? Masz zupełną rację.Ci "nowi namaszczeni przez naród "bazują na PATRON-ach i im podobnych.Dlatego tak trudno o jakieś sensowne zmiany.Ale historia uczy,że rozsadek zawsze zwycięży-pytanie tylko kiedy?Oby nie za późno.Pozdrawiam i gratuluję odwagi, bo dzisiaj niewielu na nią stać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PATRON napisał:
Jak zwykle wylazło czerwone z piernatów i tryska intelektem na lewo i prawo. Ciebie komuchu każdy przerasta, tylko że ty tego nie widzisz, bo z poziomu gnoju w oborze, to jeno g***no widzisz. Pamiętaj prostaku, że do obecnej sytuacji doprowadzili Polskę przez 45 lat rządzenia twoi towarzysze. Albo Żyd, albo Rusin, albo prostak z czworaków, co to ani pisać ani czytać dobrze nie umiał, a że do cepa przyzwyczajony to go do milicji wzięli, żeby mądrzejszych od siebie napierd***lał i poziom w dół równał. Awansowali potem takiego jełopa, w garnitur ubrali, wołgą wozili, na stołek wsadzili, tyle że głupi był jak ruskiego walonki, to i komunizm spartaczył. Patrzę na te twoje wpisy i tak sobie myślę, że w głowie to ty masz chyba tylko wszy. je*** będziesz przeze mnie na forum za te twoje wytryski intelektu teraz i zawsze, bo durny jesteś i durny będziesz. Amen.
w 100% popieram choć ostro ale konkretnie,PATRON gratuluje odwagi jestem za tym co piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POgromca komuchow napisał:
Nie tocz piany JASIU bo jestes taki sam jak ta czerwona cholota z PO lub z SLD do kupy,albo czerwoniec albo zajadly zyd. [/quote] [quote name='bendix' timestamp='1302210425' post='460989'] w 100% popieram choć ostro ale konkretnie,PATRON gratuluje odwagi jestem za tym co piszesz
Hehehehe śmiech mnie ogarnia gdy czytam takie komentarze, ale czego się spodziewać w tym PiSowskim grajdole. Słowo do "POgromcy komuchów" - pogromca to ty jesteś własnego klocka, którego stawiasz na kiblu co wieczór, bo jakbyś stanął na przeciw jakiegoś SB czy ZOMO to byś zesrał się w gacie. To po pierwsze. Po drugie - widzę, że mimo usilnych starań usprawiedliwienia działań "prawicy" coś się nie udało - dzięki nim była reforma edukacji, mieli w szkołach uczyć dzieci czytania ze zrozumieniem ale wyszło im jak zawsze. Bo gdzie ja niby napisałem, że jestem "komuchem" HĘ? Ślepy czy tylko wyborca PiSu? Nie będę się tłumaczył przed takim matołem jak Ty drogi kolego forumowiczu, bo nie zwykłem zniżać swojego intelektu do dolnych partii mułu. Zresztą i tak byś nie zrozumiał, masz wpojoną tzw. (dla wyjaśnienia bo to pewnie za trudne dla Ciebie - tak zwaną) trzecią góralską prawdę czyli "gówno prawdę". Nie będę rzucał inwektyw bo moją siłą jest siła argumentu, a Twoje "jasiu, czerwona hołoto, żydzie" nie robi na mnie żadnego wrażenia. Jak tata albo inne dzieci w szkole tak do Ciebie wołają to już nie mój problem. Zresztą jak miałbym przekonać kogoś, kto ma problemy z podstawą ortografią (hołota pisze się matole przez samo "h"), a w dodatku nie umie pisać na klawiaturze polskich znaków typu ż, ć, ś itp. Tak to już niestety jest. Zarzucasz komuś toczenie piany z pyska a sam masz dokładnie ZERO argumentów i jestem pewien, że sam nie wiesz o czym piszesz tylko powielasz jakieś mało zrozumiałe dla Ciebie zdania z gazetki PiSowskiej. Więc nie pier*** mi tu od rzeczy bo w starciu twarzą w twarz odjęło by Ci język w gębie ze mną niedouczony, szczekający na oślep jak pies bez zrozumienia... po prostu zwykły ćwoku bez szkoły. Nie mam zamiaru robić Ci wykładu na temat gospodarki, państwa i prawa, pójdź na jakieś studia to może coś się rozjaśni w pustej główce. Dla porównania systemów tylko polecę: zastanów się - kto w "kapitalizmie" trzyma kasę i jak ją zdobywa (zaraz pewnie w Twojej łepetynie padnie wasze ulubione słowo układ, PO itp.), a jak było np. z pracą w okresie tzw. "komuny" na którą tak plujesz. Jak napisałem post wcześniej - każdy miał gówno ale po równo. Praca była adekwatna do wykształcenia a teraz? Nie ma jej, nie ma zakładów, zakłady podupadły, majątek chujowo sprywatyzowany itp. To właśnie wasi kochani prawi i sprawiedliwi a także inni politycy "z prawej strony" zrobili. Nie spodziwam się, że odpiszesz coś sensownego dlatego nie oczekuję odpowiedzi. A na "crx'a" tak nie napier***aj bo ma chłopak przynajmniej w głowie poukładane w przeciwieństwie do waszej świty. @CRX - pozdrawiam i nie daj się stłamsić w tym PiSowskim grajdole, młodzieżówka pis to na szczęście nie opinia Lublinian w całości.
Ostatnio edytowany 8 kwietnia 2011 r. o 01:25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Niechaj Bóg obdarzy Ciebie odrobiną radości,bo strasznie sfrustrowanym człowiekiem(może ogniwem pośrednim) jesteś!!!
A według ciebie żłobie określenie "solidaruchowe pomioty" jest wyrazem radości czy frustracji? Wygląda na to, że to ty jesteś ogniwem pośrednim skoro nie jesteś w stanie nazwać swoich emocji. Ty nie słuchasz Radia Maryja z dwóch powodów:- bo nie rozumiesz zawartych tam treści; - bo by cię z gminy wykluczyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
Jak zwykle kolejny kretyn widzi w "komuchach" przyczynę swoich osobistych "nieszczęść". Do obecnej sytuacji nie doprowadzili nie tyle "komuchy" tylko 22 lata rządów "solidaruchów" i innych pseudo-prawicowych kmiotów. Za tej "komuny" na którą tak plujesz były zakłady pracy, opieka socjalna, budowano szkoły i całe osiedla. "Każdy miał gówno ale po równo". Nie gloryfikuję tamtego systemu bo miał swoje ciemne strony, ale prawda jest taka, że wszystko rozje***o właśnie za tej "wolnej i suwerennej Polski". W Lublinie była odlewnia, cukrownia, przemysł. Ludzi dowożono z okolicznych wiosek autokarami do pracy. A teraz? Tylko jakaś żenująca wojna między PiSuarami a Pełnymi Obietnic. Przez te 22 lata więcej rozkradli majątku narodowego niż 50 lat PRLu. Bo tam przynajmniej dbano o pracę i zakłady pracy. Może w sklepach nic nie było bo wszystko szło do ruskich i trzeba było się nakombinować i na załatwiać aby cokolwiek zdobyć - to były te ciemne strony. Ale jak patrzę na przyszłość, to szlag mnie trafia. Budują kolejne galerie i markety, "whui" ludzi nie ma pracy i chodzą sfrustrowani a Ty P.I.E.R.D.O.L.I.S.Z. JAK POTŁUCZONY, że to "czerwoni". Zapytaj się matki, zapytaj babci jak było a nie powtarzasz to co Ci "wielcy prawicowcy" pieprzą. Mnie wku***a jak ludzie napier***ają na SLD a prawda jest taka, że to właśnie SLD zostawiło państwo w lepszym stanie niż rządy "prawicy" razem wzięte. Bo "afery" były. A dotknęła Ciebie jakaś osobiście? Dostałeś po kieszeni z tytułu np. afery Rywina? Zastanówcie się następnym razem gdy przyjdzie wam wrzucić głos do urny. Czy to PiS z PO robią z was takich durniów czy sami impotencje intelektualną z mlekiem matki wyssaliście?
Pier***lisz, aż w oczy szczypie. Ja nie muszę o nic nikogo pytać, bo znam to z autopsji. Porównaj sobie RFN i NRD. Dla ciebie istnieje tylko podział na "Komunę" (kiedyś) i "solidaruchów" (teraz) a gdzieś uciekła ci różnorodność rządów po 89, ich wpływ na kraj i rodowód ludzi w nich zasiadających. Pomijając te bardzo istotne fakty nie jesteś w stanie racjonalnie oceniać rzeczywistości, co jest powodem twojej bezradności i frustracji faktycznej, a nie tej którą mi zarzucasz, bo ta jest tylko urojona w twojej głowie. Mój wpis, do którego się odwołujesz nie jest wyrazem frustracji na obecną sytuację. Jest to krytyka idiotów, którzy nie znając podstaw wypowiadają się na tematy, które ich przerastają intelektualnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie mam. W piątek zjawił się u mnie rachmistrz, nie było mnie wtedy w mieszkaniu, więc umówił się z moją ciotką, z którą mieszkam, że wpadnie w poniedziałek. Tyle że dzisiaj wyjeżdżam i znowu się miniemy. Wczoraj spisałam się więc przez internet. Może mi ktoś powiedzieć, czy rachmistrz zjawi się jeszcze, czy dotarła już do niego informacja, że spisałam się sama?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zniknie mu ankieta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...