Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

spis rolny

Utworzony przez RACHMISTRZ MAŁOPOLSKA, 19 listopada 2010 r. o 13:32
Małopolska dalej jedna wielka niewiadoma? Nikt nie umie udzielić info kiedy chociaż jakieś rachunki podpiszemy a ,że nie wspomnę już o pieniądzach na konto Nagle nich nic nie wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Krakowie są już rachunki wydrukowane właśnie dzwoniłam i dowiedziałam się o kwotę rachunku....wszystko się zgadza dostanę na rękę 5 000 ...zabrali mi 1600 ale w przyszłym roku dostane zwrot podatku 400 tak, że w sumie nie jest żle 0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAŁOPOLSKA napisał:
w Krakowie są już rachunki wydrukowane właśnie dzwoniłam i dowiedziałam się o kwotę rachunku....wszystko się zgadza dostanę na rękę 5 000 ...zabrali mi 1600 ale w przyszłym roku dostane zwrot podatku 400 tak, że w sumie nie jest żle 0
Jednak można było zarobić....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...