Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spis rolny 2010: Rolnicy nie chcą gadać z rachmistrzami

Utworzony przez kika, 7 października 2010 r. o 15:59 Powrót do artykułu
No tak to jest, bidaki po dotacje z uni to by na kolanach szli byle by uczknac kaski ale jak trzeba obowiazek spisowy spelnic to nie chca. A zrobic tak że jak nie wezmie udziału w spisie to potracic kaske z dotacji unijnej to okaze sie ze w spisie frekwencja wyniesie 120% tacy z rolników cyrkowcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyrkowiec to z twojej starej ze takiego chama urodzila zamiast wyskrobac kiedy czas byl. a spis to ja mam w du***. Ide dalej lac chemie w warzywka zeby pozniej takie cwoki jedli i dzieci karmily
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłop ze wsi to kanalia jakich mało - to on pierwszy zjawiał się na polu bitwy żeby obrabować poległych a ty rolnik do roboty zapier***aj i podlewaj te swoje warzywa a ja poleca zalać twoją starą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A proboszcze,sami mają ziamie to może by wiernych przekonali.Czy tylko doić nasze państwo i chłobów potrafią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w brew pozorom jak na razie spis przeprowadzam bez większych problemów ludzie są mili i jeszcze nikt nie odmówił mi przeprowadzenia ankiety (a mam ich ponad 180) ale mam znajomych którzy przeprowadzając spis spotkali się np.z człowiekiem który nożem przywitał rachmistrza, kolega zaś został poszczuty psem... i wiele innych sytuacji. Praca rachmistrza wcale nie jest łatwa ludzie są nie ufni i nie przygotowani wykładają stosy papierków i mówią "niech sobie Pani liczy" no katastrofa ale cóż trzeba liczyć każde gospodarstwo to przecież parę złotych do wypłaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! U mnie problem wygląda trochę inaczej jestem rachmistrzem w Lublinie i Ludzi praktycznie nie ma w domu chodzenie po kilkanaście razy bez żądnego skutku dobija. I tez im bliżej końca żałuję że sie zgłosiłam do spisu tym bardziej że coraz częśćiej mówi się że mamy przyśpieszyć a fizycznie takiej możliwości brak bo albo ludzie nie chcą albo ich po prostu nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rachmistrzowie w Lublinie sobie nie radzą i muszą przyśpieszyć?! Żaden problem, ja skończyłem swoją gminę i zgłosiłem się do Lublina. Dostałem kilkadziesiąt punktów do zrobienia. Zachęcam wszystkich w podobnej sytuacji, żeby zgłosić się istnieje możliwość otrzymania nawet 60 punktów. Jak sobie nie radzą, to im pomóżmy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też dostałam ponad 60 punktów adresowych ponieważ niektórzy sobie nie radzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie była Pani i poinformowała mnie o spisie. Zostawiła nawet ulotkę. Więcej się nie pokazała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...