Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ja też juz pokonałam jakieś 230 gospodarstw czyli około 700osób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak myslicie, kiedy będą pieniądze na kontach? ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasa będzie pod koniec lipca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE JESTEM RACHMISTRZEM ALE PROSZĘ MI POWIEDZIEĆ CZY WSZYSTKIE OSOBY I MIESZKANIA W KRAJU MIAŁY BYĆ SPISANE.PONIEWAŻ U MNIE I MOICH SĄSIADÓW NIE BYŁO NIKOGO.CZY TAK MOGŁO BYĆ O CO TU CHODZI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ELCIA napisał:
NIE JESTEM RACHMISTRZEM ALE PROSZĘ MI POWIEDZIEĆ CZY WSZYSTKIE OSOBY I MIESZKANIA W KRAJU MIAŁY BYĆ SPISANE.PONIEWAŻ U MNIE I MOICH SĄSIADÓW NIE BYŁO NIKOGO.CZY TAK MOGŁO BYĆ O CO TU CHODZI?
Elcia spis to pic na wodę, jest robiony w każdym kraju unijnym i Polska też musiała go zrobić. Odwalili to wszystko tak aby poszło szybko i aby szefowie zarobili jak najwięcej. Teoretycznie: miały być spisane wszystkie osoby w Polsce (dane ze źródeł administracyjnych oraz spis przez rachmistrzów i telefon). W praktyce: spisane zostało ok 10% społeczeństwa. Spis przeprowadzony bardzo wybiórczo, Na ile rzetelnie to nie wiem, ale skoro ja - będąc rachmistrzem - nawet nie prosiłem nikogo o dowód aby sprawdzić jego tożsamość to o czymś świadczy. Elcia to że nie było nikogo u Ciebie ani u sąsiadów w celu spisania to żaden problem. Masz spokój. Nie martw się o nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile mieliście ankiet: pełnych, reprezentacyjnych,z samym adresem i numerem telefonu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam w spisie reprezentacyjnym pewnych osób spisanych 671, z ustalonym adresem 60 a z adresem zagranicznym 8 jeżeli chodzi o ankiety pełne to mam ok. 90 osob a więc spis uważam za udany jak na miesiąc pracy ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj byłam się zarejestrować w Urzędzie Pracy....wypełniłam zaświadczenie , że od tego do tego byłam zatrudniona jako .....itd. Poproszono mnie o dostarczeniu zaświadczenia z Urzędu Statystycznego o zarobku w rozbiciu na miesiące, ponieważ jak nie będzie rozbite na m-ce to nie doliczą do stażu. Czy ktoś już takie brał, czy mieliście taką sytuację ? Jak Wasze UP zapatrują się na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jutro wybieram sie do PUP i spodziewam sie takich samych problemów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja właśnie dzisiaj byłam i niestety też mam taki problem. Podejrzewam, że każdy będzie miał. Ale wątpię, że nam rozłożą to na dane miesiące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie się też nie wydaje że rozłozyli by nam wynagrodzenia na poszczególne miesiace. Ja mam inne pytanie- czy w sytuacji gdy w maju przestałem byc studentem bo obroniłem prace to potracą mi ZUS za cały okres umowy czy tylko za czerwiec?w oswiadczeniu do zus zaznaczylem opcje student a zaswiadczenie z uczelni mialem do 15 maja.boje sie ze sciagną mi zus za cale 4 miesiace.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RACHMISTRZ napisał:
mnie się też nie wydaje że rozłozyli by nam wynagrodzenia na poszczególne miesiace. Ja mam inne pytanie- czy w sytuacji gdy w maju przestałem byc studentem bo obroniłem prace to potracą mi ZUS za cały okres umowy czy tylko za czerwiec?w oswiadczeniu do zus zaznaczylem opcje student a zaswiadczenie z uczelni mialem do 15 maja.boje sie ze sciagną mi zus za cale 4 miesiace.
rąbno ci cały zus jak nic!!! też tak miałem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PISZCIE JAK UJRZELIŚCIE JUŻ RACHUNKI .... na innym forum dziewczyna już pisałą, jest zadowolona!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RACH2011 napisał:
PISZCIE JAK UJRZELIŚCIE JUŻ RACHUNKI .... na innym forum dziewczyna już pisałą, jest zadowolona!!!!
srutututu pęczek z drutu ! nie ma jeszcze takiej mozliwosci zeby zobaczyła swój rachunek ! Nie wprowadzaj ludzi w błąd i nie siej zamętu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://samorzad.pap.pl/palio/html.run?_Instance=cms_samorzad.pap.pl&_PageID=2&s=depesza&dz=szablon.depesza&dep=75403&data=&_CheckSum=188786625
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie jest taka możliowość. Miałam wczoraj własnie podpisanie rachumku i jak nie wiesz to nie mów. Ja ogólnie nie jestem zadowolona. ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aaaa napisał:
Właśnie jest taka możliowość. Miałam wczoraj własnie podpisanie rachumku i jak nie wiesz to nie mów. Ja ogólnie nie jestem zadowolona. ;/
też tak myślałąm, że większość nie będzie zadowolona .....wszystko przez te reprezentacyjne ankiety , dokładnie problem w zaliczeniu tych ankiet osób spoza gospodarstw! gdzie nie poinformowano nas o wypełnianiu ich do końca, z adresem itd. Możesz coś więcej napisać, czy dużą miałąś rozbieżność, jak Ci policzyli???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszą zwrócić honor !!! Sam dziś podpisałem rachunek Ma kwotę 3970 zł netto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś z podlaskiego podpisywał już rachunek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napiszcie czy bardzo nas obskubuje z kasy urząd statystyczny??? Czy pozaliczali Wam tyle ankiet ile wychodzi w/g Was??? Proszę napiszcie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...