Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
podpisany rachunek:) moge powiedziec, ze nawet nawet sumka robi wrazenie:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A INNI JAK REAGOWALI.....?? płaci US za te ankiety reprezentacyjne osób spoza gospodarstwa??? Zgadza Wam się ilość ankiet z ilością prze US zakwalifikowaną???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te osoby które juz podpisaly juz rachunki? Jest tutaj ktos moze z Wlkp? Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOCHANI KOLEDZY I KOLEŻANKI dziś już ujrzałam i ja swój rachunek!!!! Jestem zadowolona ......z moich notowań wyszło mi 800 reprezentacyjnych i chyba 23 pełne. Bałam się bo nie było żadnej na początku wiadomości na temat płatności ankiet osób nie mieszkających ......więc nie ciągnęłam ludzi za język, nie chcieli podać adresu tej osoby gdzie przebywa ...nie wpisywałąm!!! Później dyspozytorzy poinformowali, że takie nie będą płątne.....zła byłam, że sporo będę w plecy!!!!! Po ujrzeniu dzisiejszego rachunku widzę, że nawet mam o dziwo o 9 rep. więcej....... na rachunku jest 809. Tak, że liczą wszystkie i te bez adresu!!! Teren miałam miejski, nie straciłąm nic na dojazdy więc 100% zadowolona!!! Pozdrawiam i fajnie, że tu zaglądaliście!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OPOLSKIE ...rachunki ok!! Super praca za dobre wynagrodzenie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to po co tak jęczeliście wszyscy....?? typowy Polak musi swoje od jęczeć jak mu źle i....... ehhhhhhhh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile my będziemy czekać jeszcze na te pieniadze? ;/ Jedna wielka porażka te spisy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AAA napisał:
Ile my będziemy czekać jeszcze na te pieniadze? ;/ Jedna wielka porażka te spisy...
na umowie stoi jak byk - do 30 dni, ale na rolnym zdarzały się wypłaty również z początkiem grudnia.. Skoro więc dopiero jest 15ty(!!) to przestań jęczeć, na Boga:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rachmistrzyni ze Śląska napisał:
na umowie stoi jak byk - do 30 dni, ale na rolnym zdarzały się wypłaty również z początkiem grudnia.. Skoro więc dopiero jest 15ty(!!) to przestań jęczeć, na Boga:/
Odezwała się ta co pewnie4 najwięcej narzekała podczas spisu. Naprawdę na umowie tak jest napisane? Szok, dzięki, że mi powiedziałaś, bo bym nie wiedziała. ;/ Jęczysz to może Ty jak tak odpisujesz, ja zadałam tylko normalne pytanie. każdy chciałby już mieć je. ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weź sie AAA ogarnij takich jak ty to tylko do kaminiołomu bo rozpie*****ja ten kiedyś piękny kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci, w kartach wyszło podobnie Przestraszyłem się, spróbowałem przejść test na przepowiedzenie życia na http://smierc.org i otrzymałem znów tę datę! (( Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W małopolskim powiat krakowski - podpisałam dziś rachunek i jestem zadowolona z moich obliczeń wyszło prawie 200zł mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Woj. kujawsko - pomorskie, powiat tucholski dziś podpisałam rachunek, wyszło mi prawie tysiąc złotych więcej więc jestem bardzo zadowolona - 8042 zł za 25 dni pracy to super wynagrodzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przed napisaniem dalszych komentarzy proponuję wejść na stronkę http://poznajdate.com i troszkę poczytać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamie wypier***aj cioto, lepiej bys zrobil jakbys poznał date dostarczenia Ci conieco IQ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łódzkie - pieniądze na koncie. jupi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewa napisał:
łódzkie - pieniądze na koncie. jupi
JA tez z łódzkiego ale kaski jeszcze nie ma :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewa napisał:
łódzkie - pieniądze na koncie. jupi
A kedy podpisywałaś rachunek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci. Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia na http:// smierc. org i otrzymałam znów tę datę! (( Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam osoby z warmińsko-mazurskiego, macie już pieniądze na kontach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...