Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spoty promujące Lubelszczyznę w TV (wideo i opinie)

Utworzony przez mieszkaniec lubelskiego, 5 czerwca 2008 r. o 12:45 Powrót do artykułu
A gdzie Kozłówka? Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie? Powinno pokazać się to co najbardziej atrakcyjne dla turystów. Reklama fatalna robiona przez amatorów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ciągu 30 sekund trudno jest pokazać całą Lubelszczyznę. A zarzutu typu: trzeba pokazać to co jest naprawdę atrakcyjne dla turystów są śmieszne. Właśnie to zostało ukazane. Najbardziej chyba warte podkreślenia były 2 miejscowości, Kazimierz Dolny i Nałęczów. REKLAMA wg mnie ŚWIETNA. Mam jedno zastrzeżenie do tego początku pierwszej reklamy, ale to takie małe niedociągnięcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Gościu" czy nie brałeś przypadkiem udziału w tworzeniu tego spotu? Poza tym 30 sek + 9 sek. za takie pieniądze + koszty dystrybucji, w sumie moim zdaniem przyniosą efekt mizerny, bo jak oceniam są działaniem dla działania. Ciekaw jestem czy po tej emisji będziemy mieli najazd turystów do naszego regionu. To należałoby sprawdzić np. poprzez odpowiednie badania i póżniej decydentów i twórców porozliczać. Wydawane są przecież na to publiczne pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to tylko tv lublin jak kicha to kicha na calego, ale czego tu wymagac od realizatorow i kamerzystow weselnych z tv lublin, ta czolowka wiekszej kichy nie widzialem i to robila artystka? ciekawe czyja znajoma. i te chmurki rewelacja naprawede jest sie czym pochwalic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naprawdę fajny filmik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elo www: troche przegiales, cudze chwalicie swojego nie znacie, lubelska tvp jest calkiem wporzo, troche sie na tym znam - podpytaj sobie ludzi w polsce z branzy, a poza tym sam siebie zapytaj czy ty bys to zrobil lepiej. na forach o malyszu tez wszyscy madrzy mowia ze zle skacze, to dlaczego sami nie skacza, to by dopiero byly jaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Puławy to sie powinny znalezc w spocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak sie wszystkim nie dogodzi...a w ogole nie jest zle - cieply, fajny filmik - tak jak nasza lubelszczyzna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie , a Wy myślicie, że od tej tzw. promocji cos zależy skoro wszyscy w Polsce wiedzą jak tu jest i kto to jest "kiciuśzrożna" oraz jego kompanija. Czy to od promocjio zalezy miejsce rgionu, czy od siły gospodarczej i intelekualnej miszkających tu ludzi. Niech Wam oskarżony marszałek nie wciska głupoty- bo to niczego nie zmieni. Wydamy tylko nasze pieniądze i co? I nic. Jak była dziura tak będzie, choć okolice cudowen( Prawie jak w tym dowcipie). Już tylko śmiać się trzeba z tej miernoty jaka tu rządzi i skacze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film województwa jest dobry, kampania miasta na billboardach dobra - tylko dlaczego decydenci z obu urzędów do tej pory się nie porozumieli, żeby robić wspólną promocję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec lubelskiego napisał:
"Gościu" czy nie brałeś przypadkiem udziału w tworzeniu tego spotu? Poza tym 30 sek + 9 sek. za takie pieniądze + koszty dystrybucji, w sumie moim zdaniem przyniosą efekt mizerny, bo jak oceniam są działaniem dla działania. Ciekaw jestem czy po tej emisji będziemy mieli najazd turystów do naszego regionu. To należałoby sprawdzić np. poprzez odpowiednie badania i póżniej decydentów i twórców porozliczać. Wydawane są przecież na to publiczne pieniądze.
Nie, nie brałem udziału w realizacji tego przedsięwzięcia Lepiej?? Ja zauważyłem, że wam lublinianom (ja nie jestem z Lublina) to nic nie pasuje. Cokolwiek ktoś chce zrobić, aby zmienić to miasto i okolice jest źle. Chyba logiczne jest, że aby turyści zaczęli przyjeżdżać potrzebna jest kampania reklamowa. Niestety ale takie są stawki za tego typu usługi. Ale z jednym się zgodzę. Wy, mieszkańcy tego miasta umiecie zrobić lepszą reklamę, tylko nie wiem czy ona nie ma odwrotnego działania, mianowicie protest mieszkańców poręby widziała cała Polska i nie tylko w TVN24 Po takiej reklamie na pewno wszyscy przyjadą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qaqadóó napisał:
elo www: troche przegiales, cudze chwalicie swojego nie znacie, lubelska tvp jest calkiem wporzo, troche sie na tym znam - podpytaj sobie ludzi w polsce z branzy, a poza tym sam siebie zapytaj czy ty bys to zrobil lepiej. na forach o malyszu tez wszyscy madrzy mowia ze zle skacze, to dlaczego sami nie skacza, to by dopiero byly jaja
Co glupoty piszesz tv lublin jest ok chyba zarty sobie robisz cala tv i radio razem wziete razem z tymi zapchaj dziure artystami z iwa (oczywiscie nie wszyscy) to wielka kicha i dziadostwo a mam na mysli wlasnie tych co o wszystkim decyduja i wszystko robia to dziadostwo jak caly lublin poczawszy od drug konczywszy na wlasnie tym filmiku. tylko na to nas stac (wladze lublina) wiec mamy to co mamy. Jesli dla ciebie ten filmik jest ok to gratuluje poziomu - tv lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znow robia z nas zascianek. Kolejny zasciankowy klip. Jacys ludzie na rowerach z czyms dziwnym na glowie, muzyka jest oczywiscie najlepsza: styl, dobry gust, estetyka, klasa! Wcale nie Polska B ktora usiluje udawac ze "tez" chce podskoczyc. Tak jak zasciankowa piosenka "Z Koziolkiem w tle". Pamietacie? Opinia specjalisty jest zupelnie trafna - wojewodztwo promuje sie "bez glowy". A tutaj ktos jednak sie zastanowil: http://www.youtube.com/watch?v=fEVT9-JqoOY Tylko to pewnie nie byl ktos "znajomy" hahahahahaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoty drętwe i bez polotu. wcale mi się nie podobają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutni ludkowie i nałogowi krytykanci, głowy do góry. Nie jest źle, my przynajmniej mamy poprawną kampanię, a podkarpacie, podlasie, świętokrzyskie, łódzkie i pozostała większość Polski dopiero o tym marzy. Niech się od nas uczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, nic się nie pochwalili agentami psl,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...