Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawca wypadku w Rogoźnie aresztowany

Utworzony przez ktoś z Łęcznej, 17 sierpnia 2008 r. o 13:39 Powrót do artykułu
siedź sku***cu do końca życia ,a sumienie niech cię gryzie jak wsćiekły pies.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dożywocie *3 młode życia stracone :/ * jazda po pijanemu *spowodowanie wypadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wina rozkłada się na wszystkich którzy jechali tym autem, skoro wsiedli z pijanym kierowcą i pozwolili mu prowadzić. eot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pier***ony dres
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to ubezwłasnowolnili ich,wrzucili na siłe do samochodu?!Pewnie wszyscy byli zamroczeni alkoholem i żadno z nich nie zdawało sobie sprawy z niebezpieczeństwa.Dla nich to juz koniec...a ból i rozpacz zostały rodzinom!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinien postac dozywocie gnuj jeden szkoda ze siebie nie zabil tylko innych mlodszych od siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie pokazaliście twarzy Pokażcie morde tego hama w dresach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zastanawiam sięjeszcze nad jedną żeczą dlaczego mu grozi tylko 12 lat? przecież on zabił 3 osoby... Powinien odpowiadać za potrójne morderstwo i dostać Dożywocie bez mozliwości wcześniejszego wyjścia... A najlepiej to go za żebra na haku powiesić zlinczowac go!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mozna tak besztac tego czlowieka nie do nas nalezy prawo osadzania wiec dajcie mu spokuj on i tak ma za swoje swiadomosc jego do konca zycia bedzie chora wiec dajcie mu spokuj.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXX jakbyś myślał troche bardziej jak człowiek to nie pisałbys takich bredni, ludzie świadomie zabijają , gwałcą i wychodzą po paru latach a jemu życzysz dożywocia!! a za żebra to powinni ciebie powiesic -moze bys troche zmądrzał....!!!!!!!!!! pewnie gdyby to spotkało ciebie to inaczej bys na to patrzył jeleniu !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sasa napisał:
XXX jakbyś myślał troche bardziej jak człowiek to nie pisałbys takich bredni, ludzie świadomie zabijają , gwałcą i wychodzą po paru latach a jemu życzysz dożywocia!! a za żebra to powinni ciebie powiesic -moze bys troche zmądrzał....!!!!!!!!!! pewnie gdyby to spotkało ciebie to inaczej bys na to patrzył jeleniu !!
Nie spotka taki los nikogo, kto wsiada za kółko tylko trzeźw. deb***i, co myślą, że są mistrzami kierownicy po kilku browarach nikomu żal być nie powinno. Ofiary wypadku nie musiały wsiadać do samochodu z pijanym kierowcą. Dobrze, że zabił tylko ich, a nie spowodował wypadku z osobami trzecimi. Szkoda tylko, że sam przeżył - ale dzięki temu przemyśli kilka rzeczy za kratkami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy ktoś zbadał ile wyjarali trawska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krecik_77 napisał:
Nie spotka taki los nikogo, kto wsiada za kółko tylko trzeźw. deb***i, co myślą, że są mistrzami kierownicy po kilku browarach nikomu żal być nie powinno. Ofiary wypadku nie musiały wsiadać do samochodu z pijanym kierowcą. Dobrze, że zabił tylko ich, a nie spowodował wypadku z osobami trzecimi. Szkoda tylko, że sam przeżył - ale dzięki temu przemyśli kilka rzeczy za kratkami...
krecik 77 nie masz do konca racji, nawet kogos kto jedzie całkiem trzezwy moze spotkac takie cos i nie wmówicie mi ze szybko jezdzący kierowcy to sporadyczne przypadki. Ktos moze cały czas jezdzic ostroznie a raz zaszaleje i moze to byc jego ostatnie szalenstwo. A propo alkoholu , to on miał w sobie taką dawkę (0,5pr.)nie tak jak piszą ze prawie promil, ze pewnie nie miało to wpływu na to co sie stało - moze zostało mu we krwi z poprzedniego dnia..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz i tak bedzie miał najgorsza kare bo będzie musiał żyć z faktem że zabił swojego brata. Nie moge uwierzyć w to co sie stało... Znałem ich obu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy wy nie macie litosci przeciez ci ludzie stracili dwoch synow dajcie im spokoj nie dodawajcie im bolu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za morderstwo trzeba ponieść wysoką karę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za morderstwo trzeba ponieść wysoką karę! Chłopcze ty chyba nie odrózniasz rzeczy napewno jestes swiety i mamusia cie do koscioła za reke prowadza. Albo masz niezbyt rozwinieta wyobraznie.Kara musi byc ale czy surowa?? wydaje mi sie ze sama mysl tego co sie stało jest juz dosc wysoka kara dla tego chłopaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie z wami wszystkimi chodz nie do końca!ale to napewno nie tylko jego wina ale także wszystkich którzy jechali tym autem!byli świadomi że wsiadaja z pijanym a może sami byli pijani. jak byli zdolni do czegoś takiego to niech tez odpowiadaja za własne życie. czy ktoś pomyślał co teraz przeżywaja rodzice łukasza i jego brata?żle zrobił ale dajcie mu jeszcze jedna szansę.i tak jest zniszczony psychicznie!rok temu zgineła w wypadku moja przyjaciółka i jej chłopak jedna kolezanka żyje i nic jej nie jest!to jej chłopak prowadził choc był trzeżwy to stracił panowanie nad kierownica i zabił siebie i swoja ukochana. co byłoby gdyby przezył a dziewczyna nie?boje się pomysleć!wiec dajcie mu jeszcze jedna szansę bo Bóg mu ja dał.... teraz napewno będzie innym człowiekiem! proszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aniołek napisał:
zgadzam sie z wami wszystkimi chodz nie do końca!ale to napewno nie tylko jego wina ale także wszystkich którzy jechali tym autem!byli świadomi że wsiadaja z pijanym a może sami byli pijani. jak byli zdolni do czegoś takiego to niech tez odpowiadaja za własne życie. czy ktoś pomyślał co teraz przeżywaja rodzice łukasza i jego brata?żle zrobił ale dajcie mu jeszcze jedna szansę.i tak jest zniszczony psychicznie!rok temu zgineła w wypadku moja przyjaciółka i jej chłopak jedna kolezanka żyje i nic jej nie jest!to jej chłopak prowadził choc był trzeżwy to stracił panowanie nad kierownica i zabił siebie i swoja ukochana. co byłoby gdyby przezył a dziewczyna nie?boje się pomysleć!wiec dajcie mu jeszcze jedna szansę bo Bóg mu ja dał.... teraz napewno będzie innym człowiekiem! proszę
po czesci sie zgdazam z Toba... to co oczywiscie piszesz dobrze o Lukaszu. to nie byla jego wina do konca! nikt nikogo nie zmuszal tych ludzi zeby jechali z nim. ja jestem dziewczyna Lukasza i nie pozwole zeby ktos gadal na niego zle rzeczy! a wlasnie on nie byl pijany. bo to co tu wypisuja to same bzdury. on mila 0,5 promila we krwi wiec nie mogl byc pijany. ja jezdzilam z nim nad zalew nad jezioro za lublin wszedzie praktycznie z nim jezdzilam i on bylk dobrym kierowca!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malutka nie tlumacz im oni i tak tego nie zrozumieja... nie wiedza co czujesz ty i my do okola.... chca byc katami i sedziami.... wiem ze chcesz go bronic ale nie rob tego tu... wiekszosc z tych ludzi nawet nie zna tej rodziny i chlopakow wiec jak moga sie wypowiadac....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaa najlepiej jest zrobic z kogos kogo sie nawet nie znało : "mordercę, szpanera, cwaniaczka...itp", a gdyby to dotknęło ich samych to momentalnie zmieniliby zdanie .. ja ich znam i bardzo mocno im współczuje!!!! matka ,ojciec, brat stracili praktycznie dwóch chłopaków na ra [ nawet ciężko to sobie wyobrazic a co dopiero z tym żyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...