Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawdź, czy zmienili Ci proboszcza

Utworzony przez Gość, 23 czerwca 2010 r. o 18:49 Powrót do artykułu
Zmiencie w koncu tego proboszcza- materialistę parafii Serniki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paweł napisał:
Zmiencie w koncu tego proboszcza- materialistę parafii Serniki!!!
A kto jest proboszczem w Sernikach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do parafianina z Kurowa:dostaliście na administratora naszego proboszcza.To człowiek trochę skryty ale spokojny i pracowity.Był u nas krótko ale zrobił wiele dobrego.Szanujcie go i pomagajcie bo zasługuje na to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto napisze coś o księdzu Kloza a Parafianki,ma przyjść do nas więc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda proboszcza z Końskowoli ks. P. Treli. Zrobił bardzo dużo dla parafii, rozpoczął remont kościoła a przy tym po prostu ksiądz z powołania...szkoda, ze odchodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Piotr~ napisał:
A czemu na liście nie ma dotychczasowych księzy wikariuszy z Markuszowa? Wilkołazu? Lubartowa? Gdzie Oni poszli????????
Może poszli po rozum do głowy. Swoją drogą mieli odwagę zrezygnować, nie każdego na to stać. Myślę, że lepiej żyć w zgodzie ze sobą, niż udawać kogoś, kim się nie jest. Ja życzę im szczęścia, a ty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak czytam te Wasze komentarze, to zastanawiam się, dlaczego ktoś, kto nie ma o czymś pojęcia, pisze o tym. w Kościele jest hierarchia, nie ma demokracji. nie ma tak, ze ja sobie chcę jakiegoś księdza do mojej parafii i Biskup ma go tam wysłać. w naszej diecezji jest wielu świętych kapłanów, potrzebni są w każdej parafii. dlatego właśnie są zmiany. kiedyś pewien ksiądz mi powiedział, że takich mamy kapłanów, jakich sobie wymodliliśmy. a jeśli ktoś się za kapłanów nie modli, to także nie ma prawa mówić o nich nic złego. i proszę Was, Ludzie, włączcie myślenie. bo jak tak sobie czytam, to widzę wielkie niedouczenie i ciemnotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak czytam te Wasze komentarze, to zastanawiam się, dlaczego ktoś, kto nie ma o czymś pojęcia, pisze o tym. w Kościele jest hierarchia, nie ma demokracji. nie ma tak, ze ja sobie chcę jakiegoś księdza do mojej parafii i Biskup ma go tam wysłać. w naszej diecezji jest wielu świętych kapłanów, potrzebni są w każdej parafii. dlatego właśnie są zmiany. kiedyś pewien ksiądz mi powiedział, że takich mamy kapłanów, jakich sobie wymodliliśmy. a jeśli ktoś się za kapłanów nie modli, to także nie ma prawa mówić o nich nic złego. i proszę Was, Ludzie, włączcie myślenie. bo jak tak sobie czytam, to widzę wielkie niedouczenie i ciemnotę.
Zaiste i prawdziwe Na przyszłośc dla niektórych taka rada: jeśli o czymś nie mamy pojęcia lepiej poprostu nic nie mówić. Tak jest i będzie. Podziwiam wszystkich kapłanów za ich życie i poświęcenie. Łatwo jest mówić, a raczej gadać głupoty. W życiu trzeba używać głowy, troszeczkę wytężać szare komórki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxl napisał:
trzeba czytać ze zrozumieniem listę zmian nigdzie nie ma napisane ze E. odchodzi oznacza to że nadal z ambony będą leciały pomyję na żydów, władzę i wszystko inne aby nie na RM bo to radio jest święte. Kurów dostał aby nowego administratora szkoda.
nie bądź taki nauczyciel bo ja nic o twoim E nie pisałem Pod ZMIANA miałem na mysli administratora Kurów dostał nowego administratora a szkoda że nie fajnego wikarego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ada napisał:
Szkoda proboszcza z Końskowoli ks. P. Treli. Zrobił bardzo dużo dla parafii, rozpoczął remont kościoła a przy tym po prostu ksiądz z powołania...szkoda, ze odchodzi
Przy tych jego remontach zginął człowiek-warto było?....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Do parafianina z Kurowa:dostaliście na administratora naszego proboszcza.To człowiek trochę skryty ale spokojny i pracowity.Był u nas krótko ale zrobił wiele dobrego.Szanujcie go i pomagajcie bo zasługuje na to.
my mu nic nie zrobimy zobaczymy jak mu się ułoży współpraca z kolegą po fachu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elka napisał:
Może poszli po rozum do głowy. Swoją drogą mieli odwagę zrezygnować, nie każdego na to stać. Myślę, że lepiej żyć w zgodzie ze sobą, niż udawać kogoś, kim się nie jest. Ja życzę im szczęścia, a ty?
Gratuluję Im odważnej decyzji i życzę wszelkiej pomyślności.Nie Oni pierwsi i nieostatni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak czytam te Wasze komentarze, to zastanawiam się, dlaczego ktoś, kto nie ma o czymś pojęcia, pisze o tym. w Kościele jest hierarchia, nie ma demokracji. nie ma tak, ze ja sobie chcę jakiegoś księdza do mojej parafii i Biskup ma go tam wysłać. w naszej diecezji jest wielu świętych kapłanów, potrzebni są w każdej parafii. dlatego właśnie są zmiany. kiedyś pewien ksiądz mi powiedział, że takich mamy kapłanów, jakich sobie wymodliliśmy. a jeśli ktoś się za kapłanów nie modli, to także nie ma prawa mówić o nich nic złego. i proszę Was, Ludzie, włączcie myślenie. bo jak tak sobie czytam, to widzę wielkie niedouczenie i ciemnotę.
Twoje niedouczenie samo wychodzi.Włącz myślenie!!! O jakich świętych kapłanach mówisz?!Człowieku zastanów się!!! Ja znam nielicznych, ale kapłanów z powołania,skromnych,uczciwych i prawych ludzi dla których mam szacunek. Takich docenią ludzie.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beretki napisał:
nie bądź taki nauczyciel bo ja nic o twoim E nie pisałem Pod ZMIANA miałem na mysli administratora Kurów dostał nowego administratora a szkoda że nie fajnego wikarego
A obecny nie jest fajny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUL-ejne udob RUCHANIE LUDU BOŻEGO czyli DRUGA TURA WYBORÓW: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem AXCELENCJA PEDOŁ nie pierwszy raz proponuje jako Kur...iewne hasło Wyborcze 2010 „DOROSŁE DZIECI MAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI PRZEPIS NA TEN ŚWIAT”... Kościół nigdy nie dawał Świętego Spokoju żadnemu działaniu Państwowemu drąc od roku 1980- tego gęby z ambon, od ołtarzy, z konfesjonałów (szeptem), a teraz oprócz Kur...iewnych rozgłośni jeszcze i Państwowe media... Na podstawie "Konkordatu" Kościół w Kur...iewnych Włościach otworzył nawet Komisje Wyborcze, a jak dochodzi do Niebieskich Wyborów - Państwu, czyli Rządowi, wara od Kur...iewnych Włości – tak wlaśnie Kur...iewni dbają o rozwój całego narodu próbując Go na każdym miejscu udobRUCHAĆ! Polacy – choć może i nie tylko – znają od dziecka (w kur...iewnym języku „od Żłóbka”) bajkę „PAN TWARDOWSKI”, a tu Bajkowa II Tura Wyborów, a raczej Święceń na Prezydenta R.P. Sprawdziły się teorie wysuwane przez KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC o stanie psychicznym po smoleńskie tragedii Jarosława Kaczyńskiego, co nie jest żadnym wyjątkiem, a takie z KUL-ei PAT-ologiczne wyjątki uwielbia Kościół... Po wybraniu Kandydata będącego Opoką Kościoła zostanie on Wyświęcony na Prezydenta R.P., otrzyma najnowszy niebieski tytuł Hab.(itowy) łącznie z Urzędowym Strojem i w zamian za Polskę dadzą Mu dożywotnią Opiekę. Jak Pan Twardowski w karczmie „Rzym” PodPiSał cyrograf, tak jeszcze Kandydat - brat Jarosław PodPiSze niepisany jeszcze oficjalnie cyrograf z Rzymem w Kur...iewnych Włościach niczym nie różniących się od karczmy – jako, że tam Krew Pańska leje się beczkami każdego dnia... Wspominając zaś pamiętne wybory do Najświętszej R.P. Polacy – choć nie tylko – będą opowiadać dzieciom oprócz bajki „PAN TWARDOWSKI' bajkę „PAN KACZYŃSKI” - Pan Twardowski na Księżycu, a Pan Kaczyński w niebie. Pana Twardowskiego wyniósł kur, a Pana Kaczyńskiego wyniosą kur...iewni... – czyż to nie cudowne? Rodzice opowiadający bajeczki i dzieci słuchające bajek (już od Żłóbka) będą w obowiązkowej nabożnej pozycji – na KUL-anach, cały naród kroczył będzie też na KUL-anach, w komunikacji samochodowej będą same niskopodłogowe, aby każdy mógł wsiadać i wysiadać na KULanach, znikną kasowniki, a zastąpią je księża świecący bilety... do kompletu ławeczki na przystankach i siedzenia w autobusach wypada zastąpić klęcznikami, aby każdy mógł nawet jechać na KULanach. Jak to wygląda w rzeczywistości? Kandydat na Prezydenta R.P. n.p.: Jarosław Kaczyński gardłuje, że bez Wia(g)ry Świętej żyć nie może, że KATolik, że Wia(g)ra najważniejsza i bez niej nycz nie wyjdzie... Kler drze gęby od ołtarzy, aby nie wstydzić się Krzyża, Wia(g)ry Świętej... i to udziela się Ludowi Bożemu, a Ksiądz..., a ksiądz zapier...nicza po ulicach W CYWILU, bo wstydzi się jak Go ktoś z Ludu Bożego rozpozna... W imię czego Ludzie robią z siebie takich Idiotów? Chyba jedynie „W Imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego” Enter! Aby Święte Jadaczki nie ustały w drodze KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC całemu Departamentowi Księży Kapelanów i Kur...iewnej Braci w Kąciku KUL-onaria serwuje: 1) Ciało Pańskie z Grilla; 2) Krew Pańską z Gwinta; 3) Skrzydełka Anielskie z Grilla; 4) Pączki smażone na Świętych Olejach z nadzieniem Róży Duchownej; 5) Napój Duchowny FRUTTI DI PAPA z paPIESKICH Owoców - granatów - odmiana Germany 1939; 6) Brakujące paliwo uzupełnia Bio-paliwem ze Świętych Olejów i każdy będzie mógł jechać prosto do Nieba... Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – Oni są Śmieszni! Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW (koniecznie wielkimi literami) – czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. Zostańcie z B(L)OGIEM Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***. www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leszkowice: idzie do was Byczek na proboszcza. Spoko koleś, za babami nie lata, kasy nie zdziera. W cywilu lubi sobie na rowerku pojeździć. Ma jedną bardzo charakterystyczna cechę - nie czyta kazań, mówi z głowy. Są dłuzsze, ale da sie słuchać. Tylko czasem traci wątek i koniec zdania nijak sie ma do początku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przy tych jego remontach zginął człowiek-warto było?....
... i przy okazji wkręcił w aferę proboszcza z Włostowic, bo draka ze Skowieszynem, to jego dzieło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurów tak proboszcz mówił dosadnie, ale nie nazwałbym tego pomyjami. proszę xxl zacytuj w którym miejscu powiedział nieprawdę. Życiński - kazania moralne wspaniałe , bez zarzutu, bardzo mądre i rozważne. Ale ocena wypowiedzi politycznych budzi wątpliwości. Moherowy Lublin-uff, nie przesadezajdzie z tymi moherami, Kaczyńskiego też niby popirerały same mohery a póxniej pod pałacem prezydenckim sama młodzież była.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Końskowola tragiczna śmierć w kościele końskowolskim to wina proboszcza - genialne odkrycie. A może tych kilka osób zabitych na przejściu przed kościołem w ostatnich latach to tez jego wina. czy jest jakis typ który wyłaczałby z wizji forum takie brednie jak napisał "organista". Obrażanie osób wierzących i nasmiewanie się z wiary i symboli religijnych jest przestępstwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten od pomyj to żydofil...i donosiciel J-23 znowu nadaje ,tym razem na księdza Hell is empty and all the devils are here
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...