Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawdź, kto oferuje najtańszy Internet

Utworzony przez jan, 5 lutego 2010 r. o 09:27 Powrót do artykułu
palce na zdjeciach wymowne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to?? f***k you do czytelników?? o zgrozo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO FAKT- WYMOWNY GEST POLSATU W KIERUNKU KLIENTA ,I TO PODWÓJNY.WYSTARCZY SPOJŻEĆ NA UKŁAD PALCÓW TEGO INTERNAUTY KORZYSTAJĄCEGO Z USŁUG POLSATU I WSZYSTKO WIADOMO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za zje ba ny artykuł . niby jaki jest najtańszy net na rynku . a palce mówią wszystko o tej gazecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coby o palcach czy gesttach nie mowic to usluge maja na najwyzszym poziomie. Przekaz live z piramidy aztekow przy dworcu PKS w Lublinie jest ponoc realizowany przez Cyfrowy Polsat w hspa+ czy jakos tak: www.grandexpo.pl . Biorac poprawke na jakosc i ceny to interpretowany przez Was gest ma chyba swoje uzasadnienie;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja!! Ja wiem kto ma najtańszy!! Adampolnet Świdnik- za radiówkę place 35zł za uwaga,uwaga 256kbps, za 64zł jest od 300kbps do 600kbps( w praktyce to jest 400) Polecam renegocjować umowę aby dostać aż 3,5zl rabatu:P z podpisaniem wiążącej umowy na 2 kolejne lata Polecam przyszłym użytkownikom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beznadziejny artykuł. omg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zadowolony - to ma byc tanio? Ja za 1000 kbps - radiowke place 50 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja siedze w UK i nic za neta nie place bo internet jest w domu (nie mojego) gdzie jest siec wifi i ma 10mb/s. pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się redaktorzyna rozpisał... Błazenada !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego facet na zdjęciu pokazuje środkowe palce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za kretynskie zdjecie!!! troche pomyslunku by sie przydalo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niewątpliwie ambitny artykuł...żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aa napisał:
zadowolony - to ma byc tanio? Ja za 1000 kbps - radiowke place 50 zł
Gadasz jakbys materialu wogole nie rozumial. Jaki masz zasieg tego swojego internetu - 50,100 czy moze 1000m od domu? Oni pisza o mobilnym a Ty? Zebys taki dumny z siebie nie byl to ci powiem, ze znam ludzi ktorzy maja siec bez limitu za 9pln/m-c i to wszedzie tam gdzie jest zasieg komorek. Teraz rozumiesz roznice?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdjecie dobre, pokazuje jak komorkowce traktuja klientow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej ty mobimen czy jak ci tam, co tak bronisz tych komorkocow? czyzbys byl pracownikiem lub szefunciem jakiegos punktu komorkowca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja kogoś odradze.zadzwonili do mnie z netii i zaproponowali za 25 zł 4gb.umowa na czas nieokreślony.umowe podpisalem w listopadzie.internet mial dzialac od 29 grudnia.i nic dzwonilem codziennie do 15 stycznia.ciagle obiecywali,że w ciagu 24 godzin zacznie dzialac.skargi ,reklamacje bez efektu.Umowy też zbytnio nie chcieli rozwiazac,twierdzili,że dopiero od 15 lutego.W końcu olałem i 25 stycznia telefon.Chcą podłączyc internet.Mowie,że miesiąc za późno a oni dzisiaj dostaliśmy zlecenie.Firma żenada.Poszedłem do playa i bez problemu w ciagu 20 minut był internet.Netia chyba stosuje zasadę ,że tanie mięso to psy jedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet netia co jakis czas obniza predkosc niz na umowie, nie polecam!!! najlepiej zostac w UK bo tam za neta nie musisz placic, korzystasz z wifi i masz 10mb/s zalezy gdzie traficie, zycze szczescia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
don napisał:
ej ty mobimen czy jak ci tam, co tak bronisz tych komorkocow? czyzbys byl pracownikiem lub szefunciem jakiegos punktu komorkowca?
Czy ja kogos bronie? Napisalem gdzies, ze jest to tanie rozwiazanie? Wyrazilem tylko swoja opinie na temat przewagi technologicznej i idacej za tym wolnosci wyboru i wolnosci korzystania z sieci. Ktos tu podawal przyklad wykorzystania mobilnej sieci do realizacji transmisji internetowej gdzies z okolic dworca glownego PKS, jak myslisz - taniej to wychodzi czy moze po prostuy dziala tam gdzie pewnie nic innego innego nie dzila? XXI wiek i niemal 500.000 miasto... Czy wiesz, ze gdyby caly swiat jezdzil konmi a nie samochodami to bysmy juz po kolana w konskim lajnie tkwili, ze o przewadze kanalizacji sanitarnej nad rynsztokami nie wspomne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...