Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo policja.Najwyższa pora,by nasi kierowcy "wyszli z buszu". Tylko to będzie dla wielu bolesne!!! Dzisiaj jechałem z max. dozwoloną prędkością dk17.Wszyscy wyprzedzali mnie a bardzo młodzi kierowcy również na ciągłej,nawet na "wysepkach" przy skrzyżowaniach!!! To nie tylko głupota i zagrożenie.To po prostu brak kultury na drodze,wynikające raczej z zakompleksienia,niż pośpiechu. Ciekawe ilu zginie w ten weekend?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli mam rozglądać się za autami policji czy fotoradarami to chyba lepiej jeździć zgodnie z przepisami... Skąd tyle agresji w kierowcach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja robi swoje. I bardzo dobrze!!! Ten pomysł z CB-radio całkiem niezły.Trzeba dezinformować piratów.Szczególnie TIR-y i busiarzy.To bandyci na drodze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolk napisał:
a gdzie jest napisane jak trzymać kierownicę?? puknij się w kierownicę
Oczywiście sam sie puknij w głowe. Kodeks drogowy okresla to jednoznacznie. Więc szczęść boże i życze aby ci zabrali prawojazdy jak najszybciej... bo nieznajomość przepisów stanowi równiez zagrożenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcia i informację gdzie można je spotkać znajdziecie na www.fotoradary.net.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mówią przez CB ? Buhahahaha nie dawniej niż dziś rano pogadałem sobie z załogą nieoznakowanego miśkowozu na radyjku. A popytać to trzeba parę razy a nie dawać się podpuszczać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w Białej Podlaskiej nie ma dwóch srebrnych vectr!!!!!!!! Jest Srebrna i GRANATOWA!!!! Gratuluję żetelności lub pomysłowości we wprowadzaniu w błąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co jest najśmieszniejsze policja z tych pieniędzy nie dostała ani grosza wszystko łyka miasto . Presja miasta jest straszna komendanci cisną naczelników aby były wyniki bo komendanci nie dostana poparcia miasta na następną że tak powieim kadencję .----------ha ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
Brawo policja.Najwyższa pora,by nasi kierowcy "wyszli z buszu". Tylko to będzie dla wielu bolesne!!! Dzisiaj jechałem z max. dozwoloną prędkością dk17.Wszyscy wyprzedzali mnie a bardzo młodzi kierowcy również na ciągłej,nawet na "wysepkach" przy skrzyżowaniach!!! To nie tylko głupota i zagrożenie.To po prostu brak kultury na drodze,wynikające raczej z zakompleksienia,niż pośpiechu. Ciekawe ilu zginie w ten weekend?
chyba jeszcze niektórzy czuja komune.. Zamiast dać upomnienie za pasy czy za predkość przekroczoną o 20km\h to nie lepiej dać mandat i chwalić sie ile to oni nie zarobili i jak szybko ;| Coraz bardziej mamy państwo policyjne. Niech łapią równiez za hamowanie ruchu na lewym pasie za światła przeciwmgielne a nie tylko za prędkość! Ale wiadomo za prędkość i za wyprzedzanie można o wiele wiecej zarobić niż za takie "bzdety" prawda panowie w niebieskich mundurkach? ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wielkie błędy w liście muszą wynikać - wtedy autor może ominąć sprytnie podanie źródła skąd ma takie informacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I gdzie sa te pieniadze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby, wg. redaktora, podczas ostatniej wizyty u blacharza przemalowano chełmską Vectrę?? Bo o ile mi wiadomo, jeszcze w ubiegłą środę była GRAFITOWA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytamy: Owszem, słuchają, ale nie mówią przez "CB” – dodaje naczelnik wojewódzkiej drogówki. ...B Z D U R A....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nill napisał:
Policja robi swoje. I bardzo dobrze!!! Ten pomysł z CB-radio całkiem niezły.Trzeba dezinformować piratów.Szczególnie TIR-y i busiarzy.To bandyci na drodze!!!
A kolega to chyba z dropgówki ??? O pardon szybkościówki Czy do jasnej cho.roby nikt nie widzi, że policja własnie NIE ROBI SWOJEGO !! Oni egzekwują tylko te przepisy któych stosowanie się najbardziej opłaca. Po raz e-nty pisze, że obok patrolu drogówki można przejechać NIENIEPOKOJONYM co prawda z dozwoloną pręskościa, ale ŁAMIĄC wiele innych przepisów np. jadąc lewym pasem z właczonymi światłami przecimgielnymi , lub zmienić pas bez użycia kierunkowskazu !! I co dalej twierdzisz że drogówka robi swoje, tak ??!! Dlaczego wszyscy myślą, że prawo o ruchu drogowym skłąda sie TYLKO I WYŁACZNIE z przepisów mówiących o przekraczaniu prędkosci ?? Gwarantuja wam, a stawiam swoja pensję, że jeśliby każdy jeden kierowca jeździł z dozwoloną prędkoascią to wypadki i tak będą, a ludzie będą ginąc dalej i to wcale nie mniej niz teraz!! A będą bo policja przez swoją biernośc nauczyła kierowców własnie jeździć lewym pasem czy z niepoustawianymi światłami lub z właczonymi przecimgielnymi. Będą, bo policji nie interesuje wyprzedzanie na przejsciach dla pieszych w mieście czy przejeżdżanie na tzw. "późnym żółtym" ich interesuje TYLKO prędkość !! Co zaś sie tyczy prędkosci - wiele osób mówi, że policja dorze robi ze łapie za te nieszczęsne przekroczenia prędkości. Tylko ta sama policja PRZEKRACZA te ograniczenia !! Byłem niejednokrotnie świadkiem jak policyjne radiowozy jechały po miejskich uliach (akurat chodzi o Al. Unii Lubelskiej) 100 km/h a były to Opel Astra II oraz Renault Kangoo oba oznakowane.Oczywiście jechały z taka prędkoscią BEZ właczonej syreny czy sygnałów dzwiękowych, a wiec jako zwykły pojazd którego obowiązuja te same przepisy co innych. Całkiem niedawno byłem zaś świadkiem jak patrol drogówki króry jechał przede mną oznakowaną Kiią Ceed kombi łamał wszelkie ograniczenia prędkosci na 12-stce np. na ograniczeniu do 70 km/h jechali 90 km/h a do Dorochuczy wjechali z prędkoscia 70 km/h. A jechali żeby ustawić się w Dorochuczy i łapać za .... przekroczenie prędkości !! (na moich oczach ustwili sie z zatoczce autobusowej). Więc jak to jest z tył łapaniem drodzy zwolennicy policji?? Im wolno a nam nie ?? Czy moze na policjantów nie działaja prawa fizyki?? A moze to po prostu wykorzystywanie stanowiska w calach prywatnych ?? Moze wy uwazacie że zgniąc od uderzenia przez radiowóz pędzący jak szalony to znaczy żyć, a zgionąc od uderzenia przez zwykłego kierowcę to umrzec?? wiec jak to jest sa równi i równiejsi, czy moze wszyscy mamy podlegać tym samym przepisom?? Może ktos mi na to odpowie ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja powinna ostrzegać w TV i prasie, gdzie i kiedy będą sprawdzać prędkość. Po co wogóle są te ograniczenia??? W wakacje byłem w Bangladeszu i tam każdy jeździ jak chce!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja nie mówi przez radio CB tylko słucha.......... dobre sobie:)Ostatnio oglądałam TVN Turbo i tam jak sreberka zatrzymują piratów...jednym ze sposobów było właśnie CB-powiadomili przez CB, że kierowca białego seata ma się zatrzymać do kontroli!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcel napisał:
Nastepna sprawa, to jazda z właczonymi światłami przecimgilenymi (przednimi i tylnimi). Równiez powoduje to zagrozenie i dyskomfort u innych kierowców, bo jazda za delikwentem który "zapomiał" o wyłaczeniu tylniego przecimgilenego zwłaszcza jeśli jest mokro oślepia niesamowicie i męczy wzrok. To samo dotyczy przednich przecimgielnych. Tu prym wiodą panie (które nie bardzo nawet patrzą sie jakie kontroli świecą im sie na desce) oraz młodziency w wiekowych autach dla których przecimgilne to chyba rodzaj jakiegoś (jakiego ??) szpanu. Jazda przed autem z włączonymi przeciwmgilnymi doprowadza spojówki oczu do łez, ale co to obchodzi naszą dzielną policję ?? Ich interesuje tylko prędkość i nic wiecej. Ale usta pełne zapewnien jak to oni chcą zapewnic bezpieczenstwo na drogach. Póki policja nie zacznie NAPRAWDE dbać o bezpieczeństwo kierowców nie uwierzę w ich zepewanienia. Bo jak tu uwierzyć , że policja zalezy na zapewnieniu bezpieczeństwa skoro zatrzymuje kierocę który o 20 km/h przekroczył prędkośc na obwodnicy Piask, ale nie zwraca uwagi na pirata ktory zmienia pasy bez kierunkowskazów, razi przecimgilnymi i blokuje ruch jadąc non stop lewym pasem ??!! Ehh szkod agadać!!
Poczytaj najpierw kodeks drogowy a później skomlij
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś zauważył, jest na policję presja do takich zachowań. Więc może część naszych żalów skierować do - np. P. Prezydenta Lublina? Przecież nie są "państwem w państwie ". I może kiedyś zaczną naprawdę służyć wszystkim, a nie głównie urzędnikom, od których zależą ich pensje i awanse.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepsze sreberko niż maszty z fotradarami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katon napisał:
Ale artykulik!!! - czyżby któryś z redaktorków zapłacił mandacik??? (...) (...) ( tak na marginesie brawo policja- dość despotyzmu na drogach przestępców z CB) Z innej beczki - nadal brak odpowiedzi ileż to zarabiają redaktorki w dzienniku wschodnim- śmiało panowie......i panie-szczególnie niejaka bożko magdalena....
Chłopie, lecz nogi. despotyzm przestępców z CB, he he A jak nogi wyleczysz to kompleksy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...