Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stoki narciarskie w woj. lubelskim. Gdzie już otwarte?

Utworzony przez Obserwator, 5 grudnia 2014 r. o 07:22 Powrót do artykułu
Denerwują mnie te narty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacnia to piękny stok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Batorzu działa stok !? hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwiecej wyciągów jest w chranowie(5).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech te patafiany z globusa odśnieżą ulicę Zana, bo po ich naśnieżaniu jest niezła ślizgawka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Batorzu działa stok !? hahahaha
Hahahaha naucz sie czytac, przeciez widac eyraznie 'otwarcie wkrotce'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzeju nie denerwuj się ... :D jeszcze przed 9 rano Batorz był wyraźnie na zielono-czyli otwarty więc wiem co napisałem...bucu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o naszym CHRZANOWIE to nikt nie pamięta a z Lublina to wszyscy jadą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaak, stok w Chełmie, kumowa dolia. to jest stok???? a już myślałem że tylko rozwalili taką zajebistą miejscówke żeby zrobić miejsce do wysypywania gruzu, noo ale jak to będzie stok to lepiej uważajcie ludzie bo narty na starych krawężnikach czy płytkach chodnikowych sobie rozwalicie, bo wiecej tam nic nie ma, i pewnie nie będzie. Kiedyś to była idealna miejscówka na grilla, posiedziec wypic piwo ,pojsc pospacerowac po lesie ,a teraz wygląda to jak sceneria do S.T.A.L.K.E.R'a Nie ma to jak zajebista inwestycja -.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi już znudziły się narty, w tym roku na ferie pojadę do agroturystyki w Szeleście. Tam można naprawdę odpocząć w ciszy i spokoju. Lubię posiedzieć nad stawem i zjeść jabłka z pobliskiego sadu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak w chrzanowie najlepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Gdańsku jest całoroczny sztuczny stok narciarski skimondo.pl Bardzo fajne miejsce nie spodziewałem się tak dobrej zabawy. Jak kiedyś będę jeszcze w Gdańsku to na pewno tam wpadnę ponownie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W każdy sklepie kupisz STOCKA , niektóre czynne 24 h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chrzanów blokują bo mimo , że najfajniejszy stok ,to Rzetelski - właściciel stoku jest radnym sejmiku i startował do sejmu więc trzeba gościa blokować i proszę się nie dziwić. Chrzanów ma 5 tras zjazdowych, 5 wyciągów ale dziennikarze i tvp o tym nie chcą pisać i mówić. PIS-MAKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W artykule dziennika wschodniego z 16.10.2015 pod tytułem " PO STOKU JAK PO GRUDZIE " sami napisaliście , że firma :RZETELNI zrezygnowała i już od wiosny nie jest dzierżawcą KUMOWEJ DOLINY W CHEŁMIE. Proszę sprostować informacje .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi Batorz bardzo odpowiada Pozdr!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...