Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strażacy będą walczyć z władzami o remizę

Utworzony przez aa, 16 marca 2009 r. o 12:36 Powrót do artykułu
nie jestem zwolenniczka ani wojta ani strazakow ale naprawde szczerze mowiac zal mi ludzi wypisujacych tak obrazliwe i wkraczajace w zycie prywatne ludzi pracujacych w gminie komentarze.ludzie co was to obchodzi jakie ktos ma zycie prywatne?dla mnie jestescie prymitywami jesli wypisujecie takie rzeczy miedzy innymi na tego krakowskiego itp.czytajac wnikliwie te komentarze mozna dojsc do wniosku ze niedrzwica to siedlisko wiesniakow jakich mało,bez kultury,bez zadnych merytorycznych argumentow,wstyd mi za was strazacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tramp napisał:
gmina chce zabrac remize mieszkancom...ja mam 25 lat i przez szereg lat w remizie nie dzialo sie nic ...
jak pan Krakowski albo Antoń chce tu pisać to niech sie nie podszywa pod 25-latka bo usmiać sie można, zeby 25 latek tak sie interesował i orientował we wczesniejszych sprawach sądząc po dotychczasowych uwłaszczeniach, po całkowitym przejęciu remizy i terenu uwłaszczą się kolejni poplecznicy i powstaną nowe interesy likwidacja szkół, odbieranie strazakom remiz to główne sukcesy obecnej gminnej władzy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahah zabawny jestes kolego,tak nazywam sie krakowski a dla przyjaciol jestem anton,napisalem to co mysle,zeby sie orientowac wystarczy czasem poczytac strone niedrzwicy i uchwalane tam uchwaly,a od podszywania sie za innych sa tutaj inni ludzie(patrz.pan Z.) ktory uwaza chyba ze jak w GS-ie uruchomi wszystkie komputery i bedzie wypisywal tutaj rozne rzeczy to nikt tego nie zauwazy,boli cie tak ze ktos inny moze miec odmienne zdanie od ciebie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sławku Zygo! Odejdź wreszcie od komputera.Będą cię bolały oczka. Zajmij się sprawami GS-u. Pomyśl jak pomóc rolnikom. Może skup zboża albo rzepaku. Nawozy masz drogie. No to cześć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Sławku Zygo! Odejdź wreszcie od komputera.Będą cię bolały oczka. Zajmij się sprawami GS-u. Pomyśl jak pomóc rolnikom. Może skup zboża albo rzepaku. Nawozy masz drogie. No to cześć.
w ten sposób tylko potwierdzasz ze nie jestes 25-latkiem mimo ze zmieniłeś nick, krakowsko-antoniowksa klika - stąd sie wywodzisz i piszesz swoje podejrzenia, lepiej konkretnie odnieś sie do stawianych ci zarzutów - dlaczego chcesz odbierac strażakom remize i jaki masz w tym interes ? Napisz też dlaczego w gminie nic sie nie dzieje, wszystko podupada, dlaczego chcecie likwidować szkoły w Czółnach i inne, i ludzie was mają dosyć ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam na dalszy ciąg dyskusji na: www.niedrzwica.fora.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z kolei proponuję przeniesienie dyskusji na bardziej właściwe miejsce, niż podane przez przedmówcę kliknij tu: Forum OSP Niedrzwicy Dużej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Elżbieto K.M redaktorko "Niedrzwiczaka" ,dlaczego w ostatnim numerze Pani czasopisma lokalnego na ostatniej stronie nie doliczyłem się na pamiątkowej pożegnalnej fotografii wszystkich radnych.Brakuje mi tam Pana Andrzejka K Czesia Ch Stasia M i Karolka B.Czyżby były to osoby, które nie zawsze się zgadzają na poczynania rządzących Gminą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze trochę a zobaczycie jak ta obecna władza gminna wyjdzie nam bokiem zapragniecie szybszych wyborów, chociaż juz teraz najwyzszy czas by to zmienic pazerność gminy przeciw mieszkancom, strażakom - byle tylko swoim pupilom typu Krakowski dać dostęp do koryta - wielki Dyrektor GOK-u się znalazł ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na internetowej stronie urzedu gminy wyniki referendum - aż 2358 głosów za odwołaniem wójta i tylko 158 za pozostawieniem na urzędzie ... szok, szok ... wójcie - kończ waść, wstydu oszczędź !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech strażaki mają te remize bo jak sie koło stacji benzynowej w Niedrzwicy Koscielnej zaczną dyskoteki te przeniesione z Radawczyka to straz moze byc bardzo potrzebna, na takie pijackie dyskoteki przychodza rózne oszołomy i im wszsystko moze odbic w glowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...