Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strażacy pojechali na ćwiczenia i popili. "Kary będą surowe"

Utworzony przez zygmunt, 24 kwietnia 2014 r. o 17:55 Powrót do artykułu
Wyrzucić alkoholików z formacji - BEZ PRAWA DO EMERYTURY - bo niby za co mają dostawać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak się składa, że wszyscy w komendzie już wiedzą o kogo chodzi a ja nawet tam nie pracuje i już o tym wiem :) Huczy wszędzie więc proponuję się tak nie ekscytować niepotrzebnie.. kurczę donieść też byłoby mi ciężko bo tak się składa, że z Radomia nie jestem i z nimi nie piłem...
Nie piłeś ale czy będziesz zeznawał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrzucić alkoholików z formacji - BEZ PRAWA DO EMERYTURY - bo niby za co mają dostawać?
Za co prostaku? Że po ćwiczeniach browara wypili? Karać i tępić można winnych, którzy po pijaku jeżdżą i ludzi zabijają. A nie człowieka bo napił się piwa wieczorem po ćwiczeniach i nikomu krzywdy nie zrobił. Jak ktoś nie ma pojęcia o co chodzi i jaka jest prawda niech głosu nie zabiera. Idź bałwanie na wesele i też nie pij!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie piłeś ale czy będziesz zeznawał ?
  Oczywiście już biegnę! Zeznawać i pocić to się będą ci panowie przed komisją dyscyplinarną - zapewne. Dziwi mnie, że dorośli ludzie, (mundurowi!!) pojechali na międzynarodowe manewry i nie potrafili kilku dni wytrzymać bez "piwka" jak to się tu mówi. Uważam, że z tej sytuacji wielu powinno wyciągnąć wnioski nie tylko sami zainteresowani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście już biegnę! Zeznawać i pocić to się będą ci panowie przed komisją dyscyplinarną - zapewne. Dziwi mnie, że dorośli ludzie, (mundurowi!!) pojechali na międzynarodowe manewry i nie potrafili kilku dni wytrzymać bez "piwka" jak to się tu mówi. Uważam, że z tej sytuacji wielu powinno wyciągnąć wnioski nie tylko sami zainteresowani.
Zgłosić musisz jak coś ci coś tej sprawie wiadomo,dyscyplinarka tak czy tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za co prostaku? Że po ćwiczeniach browara wypili? Karać i tępić można winnych, którzy po pijaku jeżdżą i ludzi zabijają. A nie człowieka bo napił się piwa wieczorem po ćwiczeniach i nikomu krzywdy nie zrobił. Jak ktoś nie ma pojęcia o co chodzi i jaka jest prawda niech głosu nie zabiera. Idź bałwanie na wesele i też nie pij!!!
Tylko, że po tych ćwiczeniach najprawdopodobniej dalej byli w trakcie wyjazdu służbowego czyli w pracy a to już wygląda troszkę inaczej. A po ćwiczeniach to browara mogą wypić chłopaki z OSP a nie zawodowi na służbie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrzucić alkoholików z formacji - BEZ PRAWA DO EMERYTURY - bo niby za co mają dostawać?
najlepiej niech im medale dadzą i odprawy! Emeryturę to niech tam sobie chłopy mają bo zapracowali ale jakby za takie coś jeszcze odprawy jakieś dostali to już byłby szczyt!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłosić musisz jak coś ci coś tej sprawie wiadomo,dyscyplinarka tak czy tak.
wiadomo, wiadomo... tylko tyle, że trzeba być pacanem żeby nie szanować roboty i pić na służbie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaki Florian wkrótce. Gdzie będziecie "ćwiczyć"? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież każdy dobrze wie że tak wyglądają wszelkie wyjazdy z pracy czy to szklenie czy kurs czy integracja ,więc po co ta afera ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież każdy dobrze wie że tak wyglądają wszelkie wyjazdy z pracy czy to szklenie czy kurs czy integracja ,więc po co ta afera ?
Afera jest wtedy jak babcia gwizdnie batonika za 1,5zł. Paragrafy na to są.    Ci ludzie ośmieszyli nie tylko siebie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to fest straż :) tacy to powinnni się trzymać z daleka. Coraz gorzej u nas w PL :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak rura pali to trzeba gasić pragnienie, każdy szanujący się strażak o tym wie, więc chłopaki mogą śmiało wracać z ćwiczeń z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak narazie żadnej kary nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podczas wyjazdów piją nie tylko strażacy ,ci panowie mieli pecha lub "KRETA" no to wpadli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podczas wyjazdów piją nie tylko strażacy ,ci panowie mieli pecha lub "KRETA" no to wpadli.
Pecha to by mieli gdyby skręcili sobie nogę. Na takie zachowanie są paragrafy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pecha to by mieli gdyby skręcili sobie nogę. Na takie zachowanie są paragrafy
jakie paragrafy? trzy dni chlali,dobrze że się nigdzie nie paliło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez w Opolu to normalne to taka codziennosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie paragrafy? trzy dni chlali,dobrze że się nigdzie nie paliło
Nie paliło się bo wtedy nie podpalali bo chlali, ileż to razy już sami podpalali aby potem gasić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...