Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zryciuchy sie pieklą..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ta cała OTWL to zgraja frustratów, których albo nie przyjęto do wojska albo nie mają na to szans, bo nie spełniają elementarnych wymogów - i muszą leczyć swoje kompleksy zabawą w wojnę! Gdyby przyszło im służyć w PRAWDZIWYM wojsku - po tygodniu już zapłakaliby się na śmierć!
taaa..... prawdziwe wojsko... Ty widział prawdziwe wojsko.... pewnie nawet w straży miejskiej szanownego Pana wojownika nie chcieli i teraz leczy kompleksy wypisując bzdury na forum. Chcą to niech sobie robią, jeżeli szanowny Pan nie pomaga to niech nie przeszkadza a jak ktoś zapuka Panu do drzwi to pierwszy będzie krzyczał gdzie ta OTWL.... Żenada Panie i zazdrość przemawia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak trzymać ! Kiedy w Lublinie??!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki znają swoje miejsce w szeregu to ok. Jak wejdzie w to polityka i zacznie ich ponosić to tylko problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przeszłości takie paramilitarne formacje były prawdziwą kuźnią kadr dla niepodległej Rzeczpospolitej, wymienić mozna Sokoła czy POW.
Ostatnio edytowany 22 października 2014 r. o 23:34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że w obliczu zagrożenia banderowców przyłączeniiem  pięciu powiatów od Chełma po Przemyśł do Ukrainy oraz rosnacym wpływom sympatyków tej organzacji  powłanie takich fomacji w tej części Polski jest jak najbardziej na miejscu  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wg możnych tego świata żołnierze są tylko marionetkami używanymi w polityce zagranicznej, ludzie dają się manipulowac bo nie znaja prawdy --------- Google : wojenny system nienawisci blogspot   ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że w obliczu zagrożenia banderowców przyłączeniiem  pięciu powiatów od Chełma po Przemyśł do Ukrainy oraz rosnacym wpływom sympatyków tej organzacji  powłanie takich fomacji w tej części Polski jest jak najbardziej na miejscu
To tak od razu nie będzie,najpierw będą zielone ludziki potem separatyści udający banderowców a za tym wszystkim będzie stał Putin z armią kacapów i naszych pachołków Moskwy,tak to się dzisiaj robi !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam czy ma ktoś może informacje czy można zapisać się do takiej grupy i jakie trzeba spałnić wymagania?
Zapraszam na tegoroczny nabór do Legii Akademickiej, która współtworzy Lubelski Pluton Obrony Terytorialnej. Odsyłam do facebooka do oficjalnego profilu Legii Akademickiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich zainteresowanych wstąpieniem w szeregi Lubelskiego Plutonu Obrony Terytorialnej odsyłam na oficjalny profil Legii Akademickiej, która współtworzy Lubelski Pluton. W dnach 7-9 listopada odbędzie się nabór do Legii Akademickiej.  Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednego nie rozumiem - dlaczego panowie z OT nie podpiszą po prostu kontraktów z NSR (które są jedynymi legalnymi jednostkami obrony terytorialnej tego kraju, a nie paramilitarnymi bojówkami)? Folkatce przypomnieć należy, że formacje paramilitarne, związki strzeleckie czy szare szeregi były organizacjami działającymi w warunkach braku niepodległego państwa polskiego. Teraz chyba takiego zagrożenia nie ma, a wojsko ma problem ze znalezieniem chętnych do NSR. No tak - NSR to jednak zobowiązanie wobec ojczyzny, konieczność wybrania się od czasu na ćwiczenia... a taka OT to znajomi, bieganie po lesie na "ćwiczeniach" w weekendy i możliwość wyciągnięcia kasiorki od Marszałka Województwa (gdy ten wyrazi zainteresowanie pomocą OT). Cud-miód-malina. Chcą się szkolić, bawić w podchody po 30-tce, latać po lasach z atrapami i strzelać "tatatatata"? Proszę bardzo, nie każdy musi dorastać. Ale państwo polskie, z jego jasno zdefiniowanymi przez ustawy (a zwłaszcza po noweli z 2010 roku) strukturami wojskowymi, powinno się od państwa "Obrony Terytorialnej" trzymać na dystans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może sęk w tym że ludzie nie mają zaufania do struktur państwowych i sami wolą się organizować. Nie wiem jak działa NSR ale pracuje tam moja koleżanka ze studiów i muszę stwierdzić, że ja jako szary obywatel nie czuję się bezpieczniej z tego powodu a nawet boję się bardziej bo wszystkie media piszą o tym jak to wspaniałym tworem "obronnym" jest NSR. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I oto mamy nowe wcielenie WOŚP-WOOT [Wielka Orkiestra Obrony Terytorialnej].Tym razem postawiono na odcinek bezpieczeństwa.Czy'Welkim Guru ' zostanie odwołany z funkcji marszałka Sejmu R.Sikorski?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednego nie rozumiem - dlaczego panowie z OT nie podpiszą po prostu kontraktów z NSR (które są jedynymi legalnymi jednostkami obrony terytorialnej tego kraju, a nie paramilitarnymi bojówkami)? Folkatce przypomnieć należy, że formacje paramilitarne, związki strzeleckie czy szare szeregi były organizacjami działającymi w warunkach braku niepodległego państwa polskiego. Teraz chyba takiego zagrożenia nie ma, a wojsko ma problem ze znalezieniem chętnych do NSR. No tak - NSR to jednak zobowiązanie wobec ojczyzny, konieczność wybrania się od czasu na ćwiczenia... a taka OT to znajomi, bieganie po lesie na "ćwiczeniach" w weekendy i możliwość wyciągnięcia kasiorki od Marszałka Województwa (gdy ten wyrazi zainteresowanie pomocą OT). Cud-miód-malina. Chcą się szkolić, bawić w podchody po 30-tce, latać po lasach z atrapami i strzelać "tatatatata"? Proszę bardzo, nie każdy musi dorastać. Ale państwo polskie, z jego jasno zdefiniowanymi przez ustawy (a zwłaszcza po noweli z 2010 roku) strukturami wojskowymi, powinno się od państwa "Obrony Terytorialnej" trzymać na dystans.
Kolego, zasięgnij najpierw wiedzy na temat NSR. A najlepiej, spróbuj pójść i się dostać na zasadniczą. Może się wyrobisz w 4-5 lat. Myślisz głąbie, że dlaczego Jednostki Specjalne zaczynają działać cokolwiek w kierunku rekrutacji bezpośrednio z cywila? Właśnie dlatego że w cywilu są ludzie z potencjałem, którzy nadają się do tego świetnie ale odbijają się od betonowej papierologii MON'u. Byle pryszcz może decydować o tym czy lekarz da Ci kategorię "Zdolny do pełnienia zawodowej służby" Byłem, widziałem, sam odbiłem się od czegoś takiego, widziałem jakie cyrki dzieją się na RWKL'ach. U mnie dentysta stwierdził zapalenia ucha! Dwa razy się zastanów zanim cokolwiek napiszesz. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W obecnej sytuacji chwalenie się wystrzelaniem większej ilości amunicji niż , cyt.- żołnierz wczasie służby zasadniczej - jest dyskredytująca dla tzw.dowódcy L A  KUL sierżant L A [co to za stopień].Od 2010 zasadnicza służba wojskowa jest zawieszona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KULEK STARCZYŁO NA 2 SŁ. DWA STRZAŁY [vide.filmik propagandowy]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panowie i Panie! Wreszcie jakiś powiew świeżości w porównaniu do zmurszałych i tylko nieco podpicowanych struktur kierowanych nadal w dużej części przez obertrepów po Woroszyłowce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Formacje hitlerowskie przed wojną także powstawały w takiej samej formie i także na zapotrzebowanie społeczne i co później z tego wynikło. :)
  Jednym się wszystko z d....ą kojarzy, a z kolei innym wszystko z "panem z wąsikiem"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednego nie rozumiem - dlaczego panowie z OT nie podpiszą po prostu kontraktów z NSR (które są jedynymi legalnymi jednostkami obrony terytorialnej tego kraju, a nie paramilitarnymi bojówkami)? Folkatce przypomnieć należy, że formacje paramilitarne, związki strzeleckie czy szare szeregi były organizacjami działającymi w warunkach braku niepodległego państwa polskiego. Teraz chyba takiego zagrożenia nie ma, a wojsko ma problem ze znalezieniem chętnych do NSR. No tak - NSR to jednak zobowiązanie wobec ojczyzny, konieczność wybrania się od czasu na ćwiczenia... a taka OT to znajomi, bieganie po lesie na "ćwiczeniach" w weekendy i możliwość wyciągnięcia kasiorki od Marszałka Województwa (gdy ten wyrazi zainteresowanie pomocą OT). Cud-miód-malina. Chcą się szkolić, bawić w podchody po 30-tce, latać po lasach z atrapami i strzelać "tatatatata"? Proszę bardzo, nie każdy musi dorastać. Ale państwo polskie, z jego jasno zdefiniowanymi przez ustawy (a zwłaszcza po noweli z 2010 roku) strukturami wojskowymi, powinno się od państwa "Obrony Terytorialnej" trzymać na dystans.
  Dobrze powiedziane - nic dodać nic ująć!  
Kolego, zasięgnij najpierw wiedzy na temat NSR. A najlepiej, spróbuj pójść i się dostać na zasadniczą. Może się wyrobisz w 4-5 lat. Myślisz głąbie, że dlaczego Jednostki Specjalne zaczynają działać cokolwiek w kierunku rekrutacji bezpośrednio z cywila? Właśnie dlatego że w cywilu są ludzie z potencjałem, którzy nadają się do tego świetnie ale odbijają się od betonowej papierologii MON'u. Byle pryszcz może decydować o tym czy lekarz da Ci kategorię "Zdolny do pełnienia zawodowej służby" Byłem, widziałem, sam odbiłem się od czegoś takiego, widziałem jakie cyrki dzieją się na RWKL'ach. U mnie dentysta stwierdził zapalenia ucha! Dwa razy się zastanów zanim cokolwiek napiszesz. Pozdrawiam
  A tu jest ewidentny dowód słuszności diagnozy @rezerwisty J78 - zgraja zakompleksionych frustratów odrzuconych przez wojsko...   Żałosne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaa..... prawdziwe wojsko... Ty widział prawdziwe wojsko.... pewnie nawet w straży miejskiej szanownego Pana wojownika nie chcieli i teraz leczy kompleksy wypisując bzdury na forum. Chcą to niech sobie robią, jeżeli szanowny Pan nie pomaga to niech nie przeszkadza a jak ktoś zapuka Panu do drzwi to pierwszy będzie krzyczał gdzie ta OTWL.... Żenada Panie i zazdrość przemawia...
  Idiota czy prowokator?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...