Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Student prawie jak James Bond

Utworzony przez owca, 20 września 2009 r. o 20:28 Powrót do artykułu
Niech każdy ściągając na egzaminie zastanowi się, czy chciałby żeby operował go później chirurg, który w taki sam sposób jak on zdawał egzaminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.germano.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym chciała Bo jeżeli student utrzymuje się nawet przez ściąganie, i jest na tyle sprytny by się to przez wszystkie lata nauki nie wydało to może mnie ktoś taki leczyć W tych czasach profesorzy wymagają od studentów tyle w minimalnie krótkim czasie, że nie jest to wiedza do opanowania. Mimo tego że na swoje egzaminy chciałam się nauczyć to mając ich 5 do zaliczenia w 5 dni nie miałam czasu ani sił na opanowanie z kazdego przedmiotu wiedzy która zawierała się w 200 stronicowym podręczniku( 200x5= 1000 stron na pamięć które trzeba pamiętać przez 5 dni). Oczyiście ktoś może się wykręcać tłumacząc że trzeba uczyć sie na bieżąco. To kit jakich mało. Na bieżąco trzeba uczyć się na ćwiczenia, laborki, koła które mamy w tygodniu. Nie ma chwili by uczyć się na egzaminy w sesji. Od grudnia zaczyna się gonitwa i każdy prof. organizuje końcowe zaliczenia ćwiczeń/laborek/ wykładów nie podlegających pod egzamin. Taka sytuacja ciągnie się do końca stycznia. W lutym mamy 2-3 dni na naukę do egzaminów. Nie możliwe do nauczenia. Nie zostaje nic innego jak ściąganie. Pozdrawiam. Studentka która z chęcią użyła by tego typu słuchawki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja uwielbiam sparowac sie sraczka przed egzaminem po plecach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego typu gadżety można kupić taniej niż w artykule napisaliście np, na http://www.spy-shop.pl/mikro-sluchawki-komunikacja-bezprzewodowa-c-36_12.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirek napisał:
Tego typu gadżety można kupić taniej niż w artykule napisaliście np, na http://www.spy-shop.pl/mikro-sluchawki-komunikacja-bezprzewodowa-c-36_12.html
No prosze takie gadżeciki są ogólno dostępne dla każdego Oo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największy wybór gadzetów do ściągania: mikrosłuchawki, mikrokamery, zegarki z funkcją ebook, na www.mikrosluchawka.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największy wybór gadzetów do ściągania: mikrosłuchawki, mikrokamery, zegarki z funkcją ebook, na mikrosluchawka.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawie robi wielką różnicę. sam kiedyś kupowałem zestaw tutaj ***germano.com.pl/65-mikrosluchawki-z-kamera-wideo a teraz wynajmuję młodszym kolegom :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z zestawem, co ma podobno najlepszy stosunek jakości do ceny, będącej jednocześnie najczęściej wypożyczanym ze strony hota.pl ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mikrosłuchawka ***s://hota.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...