Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sumoczka

Utworzony przez malibu.lublin, 9 grudnia 2007 r. o 21:17 Powrót do artykułu
Brawo Justynka !!! Ciekawe i oryginalne zainteresowanie, ale pamiętaj, żebyś sięgając szczytów sukcesu nie osiągnęła tego, co dla sumo tak bardzo charakterystyczne. Zachowaj więc swoje piekno jak najdłużej !!! Pozdrawiam Stefan>www.malibu.lublin.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE DZIWIE SIE ZE ZOSTAŁAS WYBRANA MISS TURNIEJU, MI RÓWNIEZ SIE BARDZO PODOBASZ. BYŁEM NA OSTATNIM TYRNIEJU W ŁECZNEJ SUPER WYGLĄDASZ NIGDY BYM NIE POWIEDZIAŁ ZE TRENUJESZ SUMO, POZDRAWIAM!!!!TRZYMAM KCIUKI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan ty wspaniały profesoze co jast tak chaakterystycznego dla sumo odp.Widac jestes nieobyty w świecie. Justynko teraz byłas 5 następnym razem bedziesz 10,silna i ładna lecz głupiutka : POZDRÓW SPONSORA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarabi napisał:
Stefan ty wspaniały profesoze co jast tak chaakterystycznego dla sumo odp.Widac jestes nieobyty w świecie. Justynko teraz byłas 5 następnym razem bedziesz 10,silna i ładna lecz głupiutka : POZDRÓW SPONSORA
Myślę, że nie tylko jesteś durniem, ale i fizycznym gniotem. Za ten tekst o Justynce chetnie bym ci przyłożył. Justynka też na pewno by ci wstydu narobiła. Naucz się więc szacunku dla innych, a dla kobiet w szczególności. Już tylko gwoli formalności dodam, że Justynka jest bardzo miłą i inteligentną dziewczyną, która ukończyła marketing i zarządzanie. Sądząc po twoim tekście, nie dorównujesz Jej do pięt. Stefan > Odwiedź moją stronę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...