Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SUNHILL - otwarte forum-dla wszystkich

Utworzony przez Anna, 16 marca 2010 r. o 11:40
podzielmy sie wiadomościami, może uda nam sie przekonać czy nasze mieszkania są bezpieczne- pomózmy sobie nawzajem- bardzo zapraszam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezpieczne tzn trzymajmy się od nich z daleka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
bezpieczne tzn trzymajmy się od nich z daleka
Dla nas za późno- pieniądze są wwpłacone... ale o co chodzi z tym Stowarzyszeniem i brakiem forum... wydaje się tpo tajemnicze- a przez to budzi podejrzenia. Czy tutaj tez nikt nie napisze nic? Jakś zmowa milczenia w sprawie Sunhill ? Gdzie znaleźć wskazówkę co mamy robić???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto mówi o zawistnych wpisach sąsiadów? Albo o pisaniu bzdur? Byłam na spotkaniu stowarzyszenia i nie podoba mi się tworzina tam atmosfera - bark krytycyzmu ze strony członków w stosunku do zarządu, torpedowanie wszelkich głosów osób, które chcą o cos zapytac albo prosic o szerszą informacje na temat sytuacji, nie dpouszczanie ludzi do tych informacji... Szybko podawane informacje, których się nie komentuje- bo jak komentowac coś, co ukazało się na rzutniku przez pare sekund... Jesli nic złego się nie dzieje - to dlaczego tworzy się taką atmosferę, że budzi podejrzenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wyglada sytuacja prawna sunhilla , chce kupic tam mieszkanie bo sa wolne , ale mam troche obaw... jak z aktami notarialnymi? i dopuszczeniem mieszkań do uzytkowania i inne odbiory?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci nie to forum i nie ten czas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...