Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Surfowanie z satelity

Utworzony przez wieśniak, 12 kwietnia 2011 r. o 14:45
Odwiedziłem www tej firmy i widzę, że są (jak na moje oko) zbyt małe limity pobieranych danych. Bo przy abonamencie za 49zł można pobrać tylko 0,5GB danych. Do czego to starczy? Za najwyższy limit, czyli 10 GB danych abonament miesięczny to 712,17zł. Ciekawe jak wyliczyli taką cenę. No i na początek trzeba zainwestować prawie 1200zł. Nic nie piszą o cenie za montaż sprzętu, czy jest uwzględniony w aktywacji? Czy może się wypowiedzieć ktoś kompetentny w tych sprawach? Czy te limity to nie jest coś, co dyskwalifikuje taki net? Ja bym się chyba na coś takiego nie zdecydował, no ale mam inne sposoby na dostęp do neta. Czy faktycznie są takie miejsca, gdzie ani kabel z tepsy, ani komórki czy chłopaki z netem radiowym nie docierają? Myślałem, że net już jest wszędzie dostępny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie opóźnienia są pakietów to w tym artykule się nie wspomina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://forum.dziennikwschodni.pl/wejdz-do-internetu-przez-satelite-t46236/page__view__findpost__p__466114
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...