Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Surogatki: Rodzą dzieci na sprzedaż (ogłoszenia, cena)

Utworzony przez wymiatacz, 30 czerwca 2011 r. o 08:45 Powrót do artykułu
kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego to jest nielegalne? Jedna strona chce się pozbyć dziecka, druga chce tego dziecka, to co to komu przeszkadza? Niestety, jest o wiele zbyt dużo ludzi którzy nie umieją nic poza zakazywaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej wykorzystać te 50 tys zł na stworzenie prawdziwego domu dla dziecka z Domu Dziecka? Przecież to też są istoty potrzebujące naszej miłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem facetem robie same piekne dzieci , jakby która chciała zdjecia na maila , mój adres dla chcącego nic trudnego , cena cóż za FREE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w..y napisał:
Jestem facetem robie same piekne dzieci , jakby która chciała zdjecia na maila , mój adres dla chcącego nic trudnego , cena cóż za FREE
Żałosny jesteś; dawców spermy w Polsce dostatek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostałbym cię w swoje ręce to byś chodził jak w zegarku pacanie jeden.... od spermy cepie ty! no...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdaje się, że w Holandii jest to uregulowane prawnie. U nas też przyjdzie na to czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam bym nie chciała rodzić komuś dzieci za żadne pieniądze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mary napisał:
Dlaczego to jest nielegalne? Jedna strona chce się pozbyć dziecka, druga chce tego dziecka, to co to komu przeszkadza? Niestety, jest o wiele zbyt dużo ludzi którzy nie umieją nic poza zakazywaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zgadzam sie w 100% z tym co napisała Mary!!! Uważam że chyba lepiej załatwic to w taki sposób niż np.zostawic w smietniku lub jeszcze gorzej!!!.Gdyby w naszy państwie nie bylo takich problemów z adopcja to pewnie było by zupełnie inaczej-za to zabrac rodzinie dziecko to żaden kłopot!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coz,widzicie tylko jedna strone medalu, nie widzicie bezdzietnych,zrozpaczonych par,starajacych sie latami o malenstwo-legalnie, ktorego i tak nie dostaja-po wielu latach oczekiwan i nadzieji.Moze po prostu zaczelismy sami sobie pomagac-wynajmujac surogatki-zamiast zdawac sie czesto na litosc,lub bezdusznosc urzednikow panstwowych??.Nasze panstwo potrafi tylko zakazywac aborcji,o ulepszeniu i ulatwieniu procedur adopcyjnych jakos wszyscy zapomnieli.Jestem matka adopcyjna-i dziekuje z calego serca surogatce, ktora na pomogla.!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(***) najpierw się zorientuj czy w domach dziecka są wogóle dzieci do adopcji. potem pisz takie deb***ne komentarze.
Adnan napisał:
A nie lepiej wykorzystać te 50 tys zł na stworzenie prawdziwego domu dla dziecka z Domu Dziecka? Przecież to też są istoty potrzebujące naszej miłości.
Ostatnio edytowany 31 stycznia 2012 r. o 22:36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA CHETNIE TEZ CHCE WYNAJAC SWOJ BRZUCH MALRZENSTWU KTORE NIE MOZE MIEC DZIECI JESTEM ZDECYDOWANA POMOC PISZCIE NA MEILA aasik134@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aasik134 napisał:
JA CHETNIE TEZ CHCE WYNAJAC SWOJ BRZUCH MALRZENSTWU KTORE NIE MOZE MIEC DZIECI JESTEM ZDECYDOWANA POMOC PISZCIE NA MEILA aasik134@wp.pl
Mam poważne wątpliwości, czy ktoś chciałby dziecko od takiej głupiej matki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam .Jesli ktoś pragnie mieć dzidziuśia to moge pomóc Prosze o kontakt anetta014@wp.pl Pozdrawjam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM CHETNA DO URODZENIA ZDROWEGO [PIEKNEGO DZIECKA!!! ZA DUZO TANIEJ PROSZE O KONTAKT 665099776
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM CHETNA DO URODZENIA ZDROWEGO [PIEKNEGO DZIECKA!!! ZA DUZO TANIEJ PROSZE O KONTAKT 665099776
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM CHETNA DO URODZENIA ZDROWEGO [PIEKNEGO DZIECKA!!! ZA DUZO TANIEJ PROSZE O KONTAKT 665099776
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
procesy adopcyjne zbyd długo trwają i dla tego tak jest  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urodzę zdrowe i piękne dziecko od zaraz proszę o kontakt na numer 510546371
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...