Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sypie i będzie sypać. Ślisko na drogach

Utworzony przez Gość, 12 lutego 2010 r. o 09:34 Powrót do artykułu
W Kraśniku jak wczoraj śnieżycy nie było tak i dzisiaj nic nie sypie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Biłgoraju nie sypie.Wam się zawsze lubelskie od Lublina na północ wydaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie tez nic nie sypie wiec nie placzcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w zamosciu sypneło ale w nocy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Lublinie jest sporo sniegu na szosach. Gdzie są drogowcy z pługami snieżnymi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak maja nie byc zasniezone drogi w Lublinie i plugi maja nie stac w korkach jak oni wyjezdzaja odsniezac wtedy kiedy ludzie do pracy wyjezdzaja ! te nieroby powinni od 5 czy 6 rano zapier***ac i odsniezac ! wiecej podniecania ze snierzyce a gowno pada ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej niech pseudo kierowcy nie wyjeżdżają na drogi. Mi białe drogi nie przeszkadzają tylko denerwują kierowcy co jadą 30 km
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo to obchodzi, że sypie... Przedszkole w Bełżycach chcą wykończyć!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach też nic nie pada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
lepiej niech pseudo kierowcy nie wyjeżdżają na drogi. Mi białe drogi nie przeszkadzają tylko denerwują kierowcy co jadą 30 km
O tak święta prawda a szczególnie niektóre bogate paniusie samochód terenowy w prezencie od męża z napędem na 4 koła a jedzie 20-30 na godz.,sama jestem kobietą nie mam terenowego tylko zwykły ale duży i dzisiaj miałam przyjemność jechać za miastem za taką ćwiarą. Wiadomo,że nie chodzi o jazdę 100 ale warunki nie były takie złe żeby jechać jak rowerem na spacerze. Wkurza mnie jeszcze jedna rzecz damulki malujące się w samochodach. jak się zapali zielone światło, zamiast ruszać to wtedy na gwałtu rety rzuca kosmetyki i nie wie co zrobić czy jechać czy stać jaki bieg wrzucić, zawiązać ręce w supełki i o asfalt żeby następnym razem wstała godz wcześniej i wytapetowała się aż będzie wyglądać jak pai patiszon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest 15:30 a śnieżycy jak nie było, tak nie ma... Tym synoptykom się już we łbach od tej zimy poj...ło !!! O wiośnie by zaczeli cos mówić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goguś napisał:
Jest 15:30 a śnieżycy jak nie było, tak nie ma... Tym synoptykom się już we łbach od tej zimy poj...ło !!! O wiośnie by zaczeli cos mówić...
pieprzyć synoptyków!!!! Przedszkole w Bełżycach chcą wykończyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cebylarz napisał:
pieprzyć synoptyków!!!! Przedszkole w Bełżycach chcą wykończyć
mOŻESZ BYĆ SE CEBYLARZEM ALE ODWAL SIĘ OD MOJEGO NICKU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~BMW~ napisał:
w Lublinie jest sporo sniegu na szosach. Gdzie są drogowcy z pługami snieżnymi???
JUZ PO PRACY. A CO SAMOCHODZIK ZA NISKI HA HA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cebylarz napisał:
pieprzyć synoptyków!!!! Przedszkole w Bełżycach chcą wykończyć [/quote] [quote name='REGIPS' post='233151' date='12.02.2010, 16:44:55']A powiedz comnie tam prace budowlane w jakistam przedszkolu obchodza w jakichśtam bełżycach???????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...