Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szastarka: Mieszkańcy chcą odwołania wójta

Utworzony przez ..., 10 listopada 2011 r. o 09:47 Powrót do artykułu
Na wsi ludziom wydaje się ze im sie wszytko należy! ale jak cos nie ma sensu i jest nieopłacalne i przynosi straty, bo olbrzymia szkołe trzeba utrzymywac dla garstki dzieci to należy odwołac wójta? bezsens, ten wójt to powinien dostac order za spokoj ze nie daje sie zaszantarzowac takim wariatom! Co za głupie myslenie, ma cos byc i koniec! takie sa realia, My wszytcy mamy ponosic koszty bo garstwa mieszkanców, którzy maj zawziety charatkter i chcca i koniec!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chociaż mieszkam w Lublinie, nie jestem związana z Szastarką, miałam do czynienia z wójtem w ubiegłym roku. Potraktował mnie po chamsku, nigdy w życiu mnie nikt w gminie tak nie potraktował. Niewłaściwy człowiek na tym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
Na wsi ludziom wydaje się ze im sie wszytko należy! ale jak cos nie ma sensu i jest nieopłacalne i przynosi straty, bo olbrzymia szkołe trzeba utrzymywac dla garstki dzieci to należy odwołac wójta? bezsens, ten wójt to powinien dostac order za spokoj ze nie daje sie zaszantarzowac takim wariatom! Co za głupie myslenie, ma cos byc i koniec! takie sa realia, My wszytcy mamy ponosic koszty bo garstwa mieszkanców, którzy maj zawziety charatkter i chcca i koniec!
Gościu nie bądź taki mądry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
demokracja to rzady ludu; i chlopine wywala bo nie umie wspolpracowac ze spoleczenstwem PEWNIE JEST PO POLITOLOGII JAK BIEDRON I JAK POCHODZI Z BLINOWA TO WSZYTSKO W TYM TEMACIE pozdro dla walczakow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego pan Bogusław pokazuje niejawne listy z podpisami fotografowi? Czy to nie podpada pod paragraf?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAJLEPIEJ PRZEPROWADZIC REFERENDUM W SPRAWIE ODŁACZENIA BRZOZÓWKI OD GMINY SZASTARKA I PRZYŁĄCZENIA DO ZAKRZÓWKA ALBO MODLIBORZYC. NIE CHODZI O DOBRO DZIECI TYLKO O MIEJSCA PRACY SPRZĄTACZKI PALACZE ITD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gościu nie bądź taki mądry
a wlasnie ma racje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Mieszkańcy Gminy Szastarka. Mieszkam w innym województwie, i nic mnie z Waszą Wspólnotą nie łączy. Obserwowałem za to uważnie lub śledziłem niejeden zryw referendalny, inspirowany i podsycany przez jednostki, którym przyświecały nie ogólnospołeczne, a osobiste lub partykularne cele, do których zmierzali manipulując innymi, i grając na ich emocjach. Swoją drogą powód inicjatywy referendalnej, z punktu widzenia interesu mieszkańców całej Waszej Gminy, wydaje mi się niezbyt ważki. Po przeanalizowaniu pokrętnej i niespójnej treści uzasadnienia wniosku, byłbym bardzo ostrożny w stawianiu wójtowi zarzutu doprowadzania Gminy do skrajnej upadłości i rozpadu, co uczynili inicjatorzy referendum. Odniosłem wrażenie, że mieszkańcy jednej miejscowości dla swojego partykularnego interesu, chcą wciągnąć do referendalnej gry całą gminną społeczność. Dlatego szans na rozstrzygnięcie referendum po myśli wnioskodawców nie widzę.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Mieszkańcy Gminy Szastarka. Mieszkam w innym województwie, i nic mnie z Waszą Wspólnotą nie łączy. Obserwowałem za to uważnie lub śledziłem niejeden zryw referendalny, inspirowany i podsycany przez jednostki, którym przyświecały nie ogólnospołeczne, a osobiste lub partykularne cele, do których zmierzali manipulując innymi, i grając na ich emocjach. Swoją drogą powód inicjatywy referendalnej, z punktu widzenia interesu mieszkańców całej Waszej Gminy, wydaje mi się niezbyt ważki. Po przeanalizowaniu pokrętnej i niespójnej treści uzasadnienia wniosku, byłbym bardzo ostrożny w stawianiu wójtowi zarzutu doprowadzania Gminy do skrajnej upadłości i rozpadu, co uczynili inicjatorzy referendum. Odniosłem wrażenie, że mieszkańcy jednej miejscowości dla swojego partykularnego interesu, chcą wciągnąć do referendalnej gry całą gminną społeczność. Dlatego szans na rozstrzygnięcie referendum po myśli wnioskodawców nie widzę.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...